Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 77 of 100 Previous  1 ... 40 ... 76, 77, 78 ... 88 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 77 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Feb 06, 2017 10:08 am

Serena îl pupa pe băiat pe obraz, îi mulțumește și pleacă repede în casa. Se îmbraca în uniforma, ia actele ei de identitate, ghiozdanul și pleacă repede cu un taxi la un notar sau la cine te duci când vrei sa faci un act de căsătorie. Oricum, îl ia de acolo ( pe șpagă ca logic ca ăla nu îi dădea așa, când băiatul cu care vrea sa se casatoreasca nu e prezent ), își scrie datele în el și merge la scoala. Ajunge la sfârșitul pauzei, dar ajunge! Îndeasă pe furiș actul în dulapul blondului, ca sa îl completeze și el și după merge în clasa total normal, fără sa vorbească cu el.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 77 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Feb 06, 2017 10:47 am

Helău Serena. De ce ai întârziat? o întreba blondul normal, după ce o pupă pe obraz. Că nu-s certați.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 77 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Feb 06, 2017 11:36 am

Ei, ea încă e supărată pe el că nu vrea să o facă cu ea, dar trebuie să se prefacă ok, ce să facă.. Mi-a fost cam rău şi nu puteam să plec aşa. Am luat o pastilă şi am aşteptat să-mi treacă. îi răspunde în timp ce îşi scotea cărţile din ghiozdan. Tu ce faci? Nici n-o interesa de ora trecută. Pe dinauntru ardea de bucurie să vadă dacă o să semneze actul ăla când îl vede în dulap.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 77 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Feb 06, 2017 11:58 am

Okey. Bine că ești în regulă. și stă în banca lui normal. Nici nu bănuia că fata minte sau are un plan.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 77 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Feb 06, 2017 12:27 pm

Ora decurge normal şi Serena mai trage din când în când cu ochiul la blond, zâmbind. Well, ce să îi faci, profesorul nu îi capta atenţia atât de bine pe cât o făcea Jimin. Era într-o dispoziţie chiar bună. Se sună de pauză şi fata merge la dozatorul de pe coridor să-şi umple sticla.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 77 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Feb 06, 2017 12:41 pm

Merge și el jos să își ia din dulap niște bani pt a cumpăra ceva. Îl deschide și vede actele blondei. Se blochează puțin și pune la loc în dulap.Fata asta deja trece la chestii serioase...
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 77 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Feb 06, 2017 3:26 pm

Da! Cum să nu facă asta Serena pentru a fi cu el? Anyway, ea îşi umple sticluţa cu apă şi merge la baie să se aranjeze în oglindă. Nu voia să discute la şcoală despre actul ăla, aşa că îl cam evita acum pe Jimin. Era curioasă când o să-l semneze, dacă o să-l semneze.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 77 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Feb 06, 2017 4:55 pm

Ei bine, el deja avea răspunsul pt el. Așa că nu avea nimic să nu îi spună și acolo. Dar cum ea îl evită, nu apucă când. Așa că își vede de școală normal. Știe că acasă vor discuta. Așa că nu era grabă.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 77 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Feb 06, 2017 4:59 pm

Serena intră în clasă când se sună de intrare. Era ca un joculeţ al ei, în care pleca pe nevăzute la începutul pauzei şi venea fix când se termina pauza. Pe de o parte, se gândea că poate Jimin are nevoie şi de timp ca să se decidă, din moment ce nu era sigur dacă o să facă sex şi chestii. Ea nu ştia că el putea să-i răspundă deja la indirecta cerere a ei în căsătorie. Îşi scoate cărţile pentru ora respectivă şi cam aşa trece toată ziua. La sfârşitul orelor, se îmbracă repede şi îşi ia ghiozdanul.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 77 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Feb 06, 2017 5:14 pm

Iar când pleacă de la ore și o prinde pe Serena din urmă, îi pune documentul în ghiozdan, nesemnat. Mai lasă serialele. Noi suntem a 10-a de-abia. Știu că ai o frustrare că nu facem sex, dar asta nu înseamnă să faci chestii de genul ăsta. îi spune direct și o ia înainte.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 77 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 77 of 100 Previous  1 ... 40 ... 76, 77, 78 ... 88 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum