Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 99 of 100 Previous  1 ... 51 ... 98, 99, 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 99 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Feb 12, 2017 8:15 pm

Ca un reflex, începe să ţipe şi îşi duce repede mâinile peste mâna lui, dar până să apuce să se elibereze, adoarme şi corpul îi cade liber pe corpul lui.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 99 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Feb 12, 2017 8:21 pm

Îi acoperă corpul un cearceaf și pleacă pe geam, cu tot cu pisică( că era pisica lui, mereu o folosește pe post de momeală) . Pe geam avea o scară pusă de ceva timp în spatele locuinței, pe unde nu trece nimeni. Încă o muncă binevenită. Poate fac bani grei de pe roșcata asta. și o duce pe fată în mașină și pleacă de acolo.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 99 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Feb 12, 2017 8:25 pm

Shirley intrase într-un somn adânc din care avea să se trezească peste vreo oră, două. Se pare că să fii prietenoasă şi deschisă nu e deloc bine.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 99 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Feb 12, 2017 8:31 pm

Eeee. Ăsta e prețul celebrității. Cine știe ce dubioși o să vrea să te răpească sau să îți facă ceva. O duce pe fată în închisoarea din subsol. Nu era frig neapărat, doar o ține închisă acolo. Acolo este mâncare, apă și pisica ce se plimba. Brunetul vorbea cu frații lui despre clientul care a cerut fata sus la bar.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 99 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Feb 12, 2017 8:35 pm

Şi te gândeşti că atunci o să descopere toţi că ea e virgină... Până la urmă trece vreo jumătate de oră de când era acolo şi se trezeşte cu o durere mică de cap. Nu conştientiza unde e sau ce s-a întâmplat şi abia când vede că era în lenjeria intimă şi cu cearceaful deasupra îşi aminteşte ce păţise. Asta nu e bine...Nu e bine deloc... îşi zice speriată şi analizează împrejur. Când vede pisica, se sperie şi de ea pentru că ştia că e de la cel care a răpit-o şi începe să ţipe.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 99 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Feb 12, 2017 8:41 pm

Pisica nu avea nimic cu ea. Doar e dresată să fie drăguță cu toată lumea. Așa că se duce la ea și mieune drăguț, ca o pisicuță pură ce e. Brunetul aude de sus ce se petrece și oftează. Îi era cald în costul și își dă jos majoritatea hainelor când coboară. Mai avea doar masca, încălțămintea și niște blugi pe el. Oh? Te-ai trezit din câte se pare. și își dă masca jos în fața ei.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 99 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Feb 12, 2017 8:45 pm

Look-ul lui era destul de neobişnuit pentru ea, ba chiar opus cu look-ul bărbaţilor alături de care muncea sau care îi erau prieteni, că na, ei proveneau practic din lumi diferite. Asta totuşi o intrigă şi cască ochii la el, oprindu-se din respirat câteva secunde. De ce n-a vrut măcar să o facem şi după să mă răpească? Of.. La ce se gândea ea, lol. Revenind, din reflex îşi strânge cearceaful la piept şi îşi îndreaptă privirea către pisică. E-Ea...Ce face înauntru cu mine?
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 99 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Feb 12, 2017 8:47 pm

E o pisică, lol. Vrea doar să se joace cu cineva. și se uită la ea cu o față de prost pentru câteva secunde. Well. Nu e nimic personal. Cineva mă plătește să te răpesc și să te dau lui. Doar afaceri. și ridică din umeri. După se pune pe scaun și se uită la ea.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 99 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Feb 12, 2017 8:52 pm

Poftim? Tu eşti prost? Toată lumea o să observe că am dispărut de la petrecere şi o să mă dea în urmărire în câteva zile, mai mult ca sigur! îi zice pe un ton mai tare, foarte supărată. Pe lângă asta...cred că o putem rezolva. Zi-mi cât ţi-a promis şi eu îţi dau dublu. continuă după, dar pe un ton normal. Până la urmă, avea destui bani cât să-şi cumpere libertatea.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 99 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Feb 12, 2017 9:05 pm

Nu e vorba doar de bani aici. Omul are influență. De iese treaba bună poliția nu poate să îmi facă nimic. și ridică din umeri.O să ajungă curând. Vezi să fi fată cuminte. și îi face cu mâna. După pleacă să discute și cu alți clienți. Că nu o vinde doar pe ea.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 99 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 99 of 100 Previous  1 ... 51 ... 98, 99, 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum