Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 2 of 100 Previous  1, 2, 3 ... 51 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 2 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Jul 03, 2016 11:10 am

Iar Allan se trezește și țipă : AURORA NU PLECA! și se ridică rapid în fund. S-a speriat puțin Hans, că da. Dar după ce conștietizează că nu mai e afară ci în castel. Dă cu pumnul de masă. Firar.... Uhm. Frate, ai pățit ceva? îl întreabă îngrijorat. Iar Allan își dă cu ochii peste cap. Iar ăsta...
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 2 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Jul 03, 2016 11:14 am

Despre Aurora e vorba? întreabă mirată şi după se uită la Izaya. Dar ca să îl liniştească pe copil, merge la el şi îl ia în braţe. Mă bucur că te-ai trezit.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 2 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Jul 03, 2016 11:17 am

Allan încearcă să se calmeze. Dar nu poate. Când bruneta îl ia în brațe, începe să plângă. Dar nu pt atenție ca și atunci când era bebeluș. Ci pentru că are nevoie..O să ne zică el după ce își revine...
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 2 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Jul 03, 2016 11:20 am

Bruneta stă acolo şi îl strânge în braţe cu drag. Acum îi părea rău pentru că a fost rea cu el. De atunci se închisese în el şi nu mai vorbea cu ea. Iar ei îi plăcea când vorbeau... Aurora cu Zaphine despachetează şi mama stabileşte nişte reguli stricte pentru fetiţă, gen să nu plece din cetate fără un paznic ales de ea, gen că n-are voie să scrie scrisori şi alte d-ălea.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 2 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Jul 03, 2016 11:23 am

Iar după un scurt timp își revine și rupe înbrățișarea. Ia o batistă ca să se șteargă. Acum poți să zici ce ai pățit? întreba normal. O iubesc pe Aurora... Într-o seară când ploua am făcut niște chestii ciudate cu ea când dormeam și apoi... și apoi începe să povestească tot ce s-a întâmplat. Cum și de ce a făcut asta. Dă vina pe el că și-a pierdut sora....
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 2 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Jul 03, 2016 11:29 am

Shirley e foarte mirată dar se simte mai liniştită că nu i-a luat virginitatea. De', pe când a fost ea cu Izaya, el nu a ştiut că mai are o gaură, el a intrat direct în aia importantă. Când termină, bruneta nu ştie exact ce părere să aibă. Încă e şocată că fiul ei are sentimente aşa de puternice pentru o fată.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 2 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Jul 03, 2016 11:33 am

Și arată aici și inteligența lui Allan. Că da, trebuie să cunoști biologie ca să ști de organele sexuale. Iar biologia nu era o materie care se preda la orice samaritean. Allan acum că a zis aproape tot, se calmează . Uhm. De ce nu ai luat-o de soție? În de-a lungul istoriei. Familiile se căsătoreau între ele ca să nu se strice linia sângelui... îl întreba calm. Nu vrea mama ei. De ce crezi că a luat-o fără să știu?
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 2 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Jul 03, 2016 11:38 am

Nu e după ea. Aurora e moştenitoarea tronului, când alege un rege, ia automat tronul. Zaphine nu avea cum să vă oprească, poate doar să vă facă zile fripte după. îi explică Shirley calmă. Se pare că nu numai Izaya a avut nevoie de lecţii despre casa regală şi reguli, cât şi Allan are.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 2 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Jul 03, 2016 11:47 am

Păi da. Ceva asemănător ați pățit și voi . Aveți mame diferite și același tată. Doar că spre deosebire de ei. Voi nu ați apucat să vă cunoașteți de mici ca ei Allan cu Aurora.... spune gânditor. Meh. Am pierdut-o....
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 2 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Jul 03, 2016 11:51 am

Bruneta îl strânge iar în braţe şi îl sărută pe creştetul capului. Îmi pare rău, dragule. Poate găseşti alta..
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 2 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 100 Previous  1, 2, 3 ... 51 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum