Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 1 of 100 1, 2, 3 ... 50 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion Empty Kanie Mansion

Post by Danu Sun Feb 12, 2017 9:29 pm

El îi face cu mâna frumos și pleacă în continuare. Momentan urca frumos scările și scria mesaje cu diferite persoane.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Feb 12, 2017 9:35 pm

La dracu! Odată în viaţă vreau să mă dezvirginez şi uite unde ajung... apoi dă cu piciorul în podea. Dar n-are ce face ci doar se pune într-un colţ şi se înfăşoară precum o shaorma în acel cearceaf.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Feb 12, 2017 9:47 pm

Și el își vede de treabă cu frații lui, Inaho și Kazuya. Ajunge clientul, un om cam bătrân. O voia pe fată că a văzut-o la televizor și nah.( Nu tot timpul trebuie să fi făcut ceva în trecut ca să ai necauzri în prezent) Se duce jos să o verifice.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Feb 12, 2017 9:50 pm

Shirley stătea tăcută şi nici măcar pe pisică nu o băga în seamă. Oficial nu mai avea încredere în nimeni. Când aude paşii lor ridică repede capul. Să nu-mi zici că el e... spune speriată către brunet când îl vede pe boşorogul ăla. Cum să se dăruiască ea, o fată tânără şi frumoasă, unuia cu pielea zbârcită?
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Feb 12, 2017 9:58 pm

Well. Asta e. Vorba președintelui... Ghinion. Revenind, omul era bucuros că poate să profite de așa o fată. Ce o să mă joc cu fata asta. zice omul pervers. Pe Izaya nu îl interesa așa mult de asta. Da,da, dar să nu o rănești. și ridică din umeri și bate în retragere. Se va uita doar ca să verifice să nu o rănească. Nu de alta, dar va trebui să o dea și la alții și să nu prezinte răni.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Feb 12, 2017 10:00 pm

Nu, stai, nu pleca, te rog! strigă repede către Izaya. Deja începea să tremure. Pe cuvânt, îţi dau triplu cât îţi dă el şi vorbesc eu să te scape de poliţie! Am legături peste tot. Dar nu mă lăsa cu el! Încă sunt virgină.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Feb 12, 2017 10:07 pm

Nu te cred. îi zice brunetul și citește pe telefon mesajele lui. Omul intră după gratii și sare peste fată ca un animal în călduri. Find dezbrăcată, nu trebuia să facă decât să scape de lenjeria intimă. Nici nu stă după preludiu că vrea să o bage în ea și curge puțin sânge, de intrat nu intră că nu a fost excitată bine. Izaya vede că chiar e virgină și îl ia pe omul ăla de acolo. Dispari. Ți-am zis să nu o rănești. și îi dă un pumn în gură. Dar avem o înțelegere! comenta omul supărat. Izaya își scoate pistolul și îl pune pe fruntea lui. Dispari sau te împușc. Și în caz de vrei să mă dai la poliție, dau presei tot ce faci. și îl dă afară cu șuturi. Parcă mi-e milă puțin de roșcata asta...Puțin. și se uită la ea atent.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Feb 12, 2017 10:13 pm

Fata efectiv era în şoc. Trecuse de la frică la o durere incredibil de mare şi după iar la frică. Acum tremura ca un iepure micuţ şi plângea în cearceaf într-un colţ. Ce-am făcut să merit o asemenea aniversare?
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Feb 12, 2017 10:17 pm

Iar el se uita la ea atent și stă pe genunchi puțin. Well. Nu am ce să îți fac. Ești prea valoroasă ca să te țin liberă. și ridică din umeri. După se pune peste ea.Dacă stau să mă gândesc, ești prea valoroasă ca să te împart. și se linge pe buze.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Feb 12, 2017 10:19 pm

C-Ce?? spune printre sughiţuri şi cască ochii roşii de la plâns la el. N-Nu! Să nu mă atingi! strigă apoi mai hotărâtă, că ştia ce o să-i facă. Barimi de îi făcea el primul, să nu se simtă prost că a pierdut virginitatea cu unu cu 40 de ani mai mare.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 100 1, 2, 3 ... 50 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum