Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 17 of 100 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 58 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 17 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat May 06, 2017 5:50 pm

La fel face și Izaya cu Shirley. În iad au facut sex, dar nu se simte ca aici și asta îl face foarte flămând de sex. Când o dezbracă de tot o lipește cu spatele de copac și efectiv îi o trage bine de tot.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 17 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat May 06, 2017 5:55 pm

Fiind şi tineri, aveau o tonă de energie şi erau destul de hormonaţi. Acum se înţelege de ce lui Jimin îi plăcea aşa şi de ce a vrut să o transforme şi pe Serena tot într-o adolescentă. Shirley se udă repede şi începe să geamă tare.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 17 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat May 06, 2017 6:03 pm

Dar cum sunt pofticioși și plini de hormoni, o face pe brunetă să fie auzită și din cimitir. Akame ii aude și e foarte deranjată. Se teleportează unde simțea energia, pe o creangă de copac.Copii plini hormoni ,ia plecați dracu de aici! Puteți să vă futeți in altă parte. Îmi deranjați părinții. și se roțăiește la ei. Izaya deja din grabă și acum din șocul că ia deranjat Akame, și-a dat drumul în Shirley. Bravo coaie. O să ai un copil de nu îi dai  pastile. și își dă facepalm.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 17 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat May 06, 2017 6:11 pm

Shirley avea spatele roşu şi zgâriat de la cât a împins-o în copacul ăla, dar nu e nimic, se va regenera repede. Aolo, nici bine nu am venit că deja e enervantă! comentează despre Akame când o vede sus. Ştia cum arată din amintirile lui Izaya.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 17 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat May 06, 2017 6:24 pm

Mai bine am pleca... spune Izaya încet. Ia hainele cu telechinezia și dă să plece cu ea în brațe. Dar îi oprește Akame cu umbrele. A folosit umbre. O să iasă urât.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 17 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat May 06, 2017 6:39 pm

Nu pot să cred că foloseşti umbrele pe mă-ta! Lasă-mă jos, copiatoareo! strigă ea nervoasă când vede asta. Bine, încă îşi mai au puterile dar voia să o oblige pe fetiţă să facă cum zice ea.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 17 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat May 06, 2017 6:45 pm

Discursul ăsta îi amintea de Shirley, așa ca să fie sigură își folosește puterile lui Izaya și vede sufletele lor. Îi eliberează si fuge la mamă să o ia în brațe. Știam că tu ești mamii! Doar tu mă poți acea hateul acesta. Cum de ești în viață? întreba fericită, dar și curioasă. De papa nu zici nimic? spune Izaya puțin deranjat. Acum că e copil o vedea pe Akame altfel. God damn. Chiar seamănă cu mă-sa. Eh. Tu mereu te întorci. Pe mama credeam că stă pe vecie în rai cu pisicile...
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 17 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat May 06, 2017 7:17 pm

Bruneta nu era obişnuită să fie îmbrăţişată prea des de Akame, dar zice să nici nu se opună, că a văzut ce furioasă a fost când a murit. Bine era dacă ajungeam în Rai măcar.. murmură pe un ton ironic.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 17 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat May 06, 2017 7:35 pm

Oh. Nu ai fost în rai? De ce? întreba curioasă. Că nu credea că a mers în iad că nu a fost ea fidelă de câteva ori.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 17 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat May 06, 2017 7:42 pm

Întrebarea asta trebuia să i-o pun şi eu lui Satana...Nu am omorât decât răufăcători şi l-am înşelat pe Izaya de mai multe ori... zice gânditoare. Oare fusese vreun plan între cei de sus ca să nu-i separe pe bruneţi?
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 17 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 17 of 100 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 58 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum