Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 27 of 100 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 63 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 27 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue May 16, 2017 7:39 am

Și cum Jimin cu Izaya nu se suportă , blondul iese din pat( care e îmbrăcat, evident) și cei doi băieți se teleportează afară ca să se bată. În schimb Espeon se teleportează la brunetă. Stăpână, vezi că bebelușiilor le e foame... spune pisica normal prin telepatie. Se gândea prima oară la ei. Dar acasă Allan cel mare încă avea reflexul ăsta de a se trezi și le dădea copiilor biberoane.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 27 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue May 16, 2017 9:52 am

Shirley nu își mai face griji acum pentru Izaya și se teleporteaza acasă. Chit ca nu îi mai putea alăpta, tot voia sa aibă grija de ei. Merge în camera lor și îl vede pe Allan acolo. Oh, dragule, mersi dar nu mai e nevoie acum. si îl saruta pe obraz ca mulțumire apoi ia ea copii sa îi hrăneasca.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 27 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue May 16, 2017 10:15 am

Între timp Espeon a rămas la blonzi. Era curioasă. Unde e cel care ia omorât pe stăpânii mei? și o întreabă pe Serena prin telepatie, în timp ce sare pe pat. Acasă Allan îi dă copii brunetei. Cu plăcere. M-am obișnuit și de-aia. și chicotește.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 27 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue May 16, 2017 10:26 am

Jimin? Se bate cu Izaya afară. îi răspunde prin telepatie. Nu o prea mira ce făcea pisica aia, ca știa ca toată casa blonzilor e ciudata.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 27 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue May 16, 2017 10:54 am

Meow.. Și de ce nu te miri că vorbesc cu tine? întreba pisicuța ce face pași spre blondă. Nu are nici o intenție, dar e o pisică curioasă și nah. Jokerul și-a făcut programe la psiholog când am vorbit cu el prima oară.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 27 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue May 16, 2017 11:08 am

Aia doi au revenit din Iad și crezi ca mă mira o pisica transformată care, la Cum arata, evident ca are puteri? zice și ea și ridica din umeri. Se uita atent la pisica, ca sa nu facă vreo mișcare spre bebelușii ei ce erau în coltul camerei.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 27 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue May 16, 2017 12:03 pm

Aici ai dreptate. și se uită la ea normal. O mirosea ca să o cunoască mai bine. Iar în timpul ăsta, băieții atacă random iar o sferă de energie mai că era să lovească copii. Dar Espeon o oprește cu telechinezia și o distruge afară. Ce țărani. Nu știu că sunt copii în casă? spune fetița supărată. Aceasta se pune frumos pe geam, îi vede și le distruge penisurile cu puterile ei psihice. Nu e o problemă că se regenerează și fetița știe asta, dar tot vrea să îi doară că se ating de copilași! Lui Espeon îi plac copii, indiferent al cui sunt. Băieții ajung pe pământ și țipă . Ca să nu îi trezească Esepon îi pune într-o bulă invizibilă în care nu iese nici un sunet. Ce dracu faci? țipa blondul la brunet. Ce dracu faci tu? țipa și celălalt. Pisica e mulțumită și se întoarce în pat.. Așa. I-am calmat pe copii ăia doi. și se linge pe lăbuțe.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 27 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue May 16, 2017 12:15 pm

Uh, ești mai puternica decât amândoi? Ce mișto. zice Serena impresionata. Ia copii în brațe și îi leagănă, apoi se pune cu ei în pat.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 27 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue May 16, 2017 12:20 pm

Nea.  Doar le-am distrus penisurile cu puterea mintii. Bărbații sunt așa fragili... spune pisica ce se aproprie de copii. Ce frumoși sunt.  Cum îi cheamă? spune fata impresionată.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 27 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue May 16, 2017 12:35 pm

Bella și Klaus. răspunde calma și îi lasă moale, sa îi miroase pisica. Umbreon, intre timp, stătea cu copii lor acasă, ca si el era un tata responsabil.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 27 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 27 of 100 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 63 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum