Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 29 of 100 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 64 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 29 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue May 16, 2017 10:36 pm

Mda... comentează și Izaya. MI-AU FOST RĂPIȚI COPII ȘI SOȚUL! TREBUIE SĂ ÎI SALVĂM! și pisica se panichează iar , dar fără nici un plan din cauza fricii.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 29 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue May 16, 2017 10:38 pm

Ce mult îmi seamănă... Se gândește fata, apoi închide laptopul. Singurul dependent de pisici și care știe de ele e Joker, așa ca cel mai bine ar fi sa îi căutăm ascunzătoarea.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 29 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue May 16, 2017 10:43 pm

Oare o fi Shirley varianta pisică? Cine știe. Izaya îi cheamă alături de el pe gemene , Alenxader și Allan ca să îi ajute. Espeon se calmează în cele din urmă, că frica nu e de ajutor. Intră într-o transă pentru a se concentra în căutarea lui Umbreon. Că cu el are o relație specială și îi e mai ușor să găsească.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 29 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue May 16, 2017 10:52 pm

Toti cei chemați sosesc și afla ca iar era vorba de o misiune de recuperare din ascunzătoarea Joker-ului, ceea ce nu e tocmai plăcut, ba chiar o bătaie de cap, dar nu au de ales. Shirley încearcă sa localizeze unde e pisica ei prin conexiunea cu umbra.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 29 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue May 16, 2017 11:00 pm

Espeon era cea mai agitată, că doar era vorba de familia ei. Pisicile celelate se opun Jokerului și vor să iasă, dar asta e mai greu. Espeon simte spiritul lui Umbreon, așa că îi ghidează pe toți din mașină. Era într-o pădure depărtată de oraș. Când aproape ajung, fata se dă jos și fuge imediat până îl găsește pe Umbreon ce era într-o cușcă împreună cu celelate pisici. Oh. Știam eu că lipsește una..
Spoiler:
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 29 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed May 17, 2017 9:13 am

Umbreon se trezise intre timp dar nu făcuse nici o mișcare pentru ca nu voia sa pună puișorii în pericol. Acum ca era Espeon acolo și ea, era mai fericit și da cu lăbuțele după ea. Din păcate, cușca le oprea puterile și nu se putea elibera.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 29 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed May 17, 2017 9:21 am

O să vă eliberez. Vă promit. spune pisica mamă către toți. Jokerul în schimb era cu o lesă în mână. Ia fi tu o pisicuță cuminte și vino în cușcă. zice omul dubios. Esepon se uită urât la lesă și o distruge instant. Ăh,Joker, vezi că și noi suntem aici. comenta Izaya mai supărăcios. Oh, cine s-a întors. Izaya și aia o fi Shirley, nu? Sau odată cu învierea ți-ai găsit altă brunetă? spune omul mai pervers puțin Eh, vă iau și pe voi. iar Jokerul își cheamă armata lui de soldați. În armată sunt oameni, dar și roboți. Oamenii erau pregătiți de luptă, dar Espeon era clar dezavantajată datorită mărimii ei de pisică față de zecile de oameni. Iar ca să îi fie mai ușor să se bată , Espeon se transformă într-un om. Oh, nu știam că poți face asta. comenta Izaya impresionat. Chiar o consideră drăguță pe Espi așa ca femeie. Doar doar atât, lol. Îți pot citii mintea ,Izaya. Nu uita că eu tot sunt o pisică! Stăpân zoofil ce ești. îi zice movalia normal care îi dă un mare Rekt. Răutatea aia îmi aduce aminte de cineva, dar oare de cine? spune și Akame, neștind că se referă la Shirley.
Spoiler:
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 29 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed May 17, 2017 11:38 am

Shirley e deranjata de ce zice Joker și arunca cu un robot spre el. Crezi ca îl lăsăm să ia o alta fata, mă?! Cecilia se întreba acum oare cum arata și celelalte pisici, mai ales băieții, helău.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 29 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed May 17, 2017 12:40 pm

Si in cele din urma Espeon cu brunetii reușesc să îi bată pe Joker împreună cu armata lui. Espeon distruge cușca și îl ia imediat pe Umbreon in brațe, pisica a fost tare speriata din cauza lui si a puilor.
Spoiler:
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 29 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed May 17, 2017 1:04 pm

Aww. Ca să fie chit, se transformă şi Umbreon într-o formă oarecum umană şi o îmbrăţişează pe Espeon. El ştia că iubita lui era puternică. Ceilalţi fug la pisicile lor şi le îmbrăţişează.
Spoiler:
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 29 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 29 of 100 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 64 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum