Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 61 of 100 Previous  1 ... 32 ... 60, 61, 62 ... 80 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 61 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri May 26, 2017 11:51 pm

Iar argintiul se uită la ea și observă zâmbetul ei.Zâmbești natural. De ce? întreba calm și curios în tonul vocii, fără să fie răutăcios.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 61 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri May 26, 2017 11:55 pm

Um.. Întoarce repede privirea în partea cealaltă. Nimic. Hai să plecăm de aici. şi se ridică în picioare.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 61 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri May 26, 2017 11:58 pm

Și cum pericolul s-a dus, revine la forma lui de brunet. Acesta începe să meargă alături de ea. Uhm. Acum trebuie să scriem un raport sau ce trebuie să facem? că normal că pune întrebarile astea, că nu știe.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 61 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat May 27, 2017 12:02 am

E timp şi mâine dimineaţă. Vreau să dorm acum. îi zice normal şi îşi revine şi ea din zâmbit. Ar trebuii să te lupţi mai des în forma asta, să ştii.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 61 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat May 27, 2017 12:07 am

Uhm. Știu că e mai wow când îmi folosesc puterea pe bune. Dar o folosesc doar când e nevoie de așa ceva și nu e o altă soluție. Puterea corupe și nu vreau să mă schimb din cauza ei. îi răspunde normal și când intră mai adânc în pădure, începe să monteze cortul.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 61 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat May 27, 2017 12:12 am

Ei da, corupe.. Dacă ţi-a fost dată, ţi-a fost dată cu un scop. zice mai încrezătoare. Ea iubea puterea şi nu pentru că voia să distrugă sau aşa, ci pentru că voia să fie idolatrizată de restul, dăă.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 61 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat May 27, 2017 12:16 am

Corupe. Pe tine te-a făcut să nu te mai controlezi ieri. Plus niște exemple din familie care mă fac să fiu ceva mai rezervat. și termină cu cortul. În mod normal e pentru două persoane. Dar cum sunt băiat și fată... Se pune să îl facă și pe al doilea chiar dacă e început de ploaie și nu are timp.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 61 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat May 27, 2017 12:18 am

N-ai timp, treci aici. îi spune direct şi îl trage în cort. Pune ghiozdanele lor la intrare şi ea se întinde în aşa zisul pat. Pot să controlez când activez semnul sau nu deocamdată. O să învăţ să fiu conştientă şi după. îi explică normal şi începe să se dezbrace de hainele alea murdare. Nu am avut încă destul timp pentru a antrena tot ce vreau.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 61 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat May 27, 2017 12:27 am

Iar el se întoarce cu spatele. Că totuși nu sunt împreună ca să se vadă cum se dezbracă de haine totuși. Rușine nu îi e, doar că nu vrea să se certe cu ea din cauza asta.Foarte subtilă ești și tu. zice asta la început. Mie mama și bunicul mi-au interzis să învăț Sharingan. Deși o pot face că am moștenire în sânge direct, ei se tem să nu îmi pierd mințile cu chestia aia. Mi-au zis că trebuie să îți ucizi cel mai bun prieten și să urăști din suflet pe cineva pentru puterile alea.... și continua subiectul cu puterile. În caz că nu știai. Bunicul meu e Izaya Kanie; iar mama mea e Akame Kanie. Parcă sunt destul de cunoscute puterile lor...
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 61 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat May 27, 2017 12:33 am

Mama mea e fiica sorei lui Shirley. zice şi ea. Bine, am moştenit mai mult de la sora lui Shirley, adică bunica mea, Jannette. Am temperamentul fix ca ea. povesteşte şi ea. Pune hainele de care se dezbrăcase într-o pungă şi după ia o cămaşă pe ea. Te poţi întoarce.
Spoiler:
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 61 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 61 of 100 Previous  1 ... 32 ... 60, 61, 62 ... 80 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum