Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 85 of 100 Previous  1 ... 44 ... 84, 85, 86 ... 92 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 85 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Jun 05, 2017 3:48 pm

Haha.Mă așteptam să vrei să mă bați. Dar fie. și ridică din umeri. Allan cu Klaus în schimb încă își căutau colegi de echipă. Allan era printre cei mai buni din clasă, da. Dar nu era cel mai popular. În timp ce Klaus nu e plăcut de mai multe persoane.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 85 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Jun 05, 2017 3:57 pm

Dorinţa mea e să te bat când suntem singuri, nu cu altcineva care să se bage peste bătaie. îi explică şi face pe indiferenta. Când se decid echipele şi mai rămân câţiva, directoarea merge la ei Bella? Klaus? Voi nu v-aţi decis? Eu nu vreau cu el!
Vreau să fiu împotriva lui!
zice blondina încrezătoare. Nu făcea asta pentru că se certase cu fratele ei sau ceva, ci doar pentru a vedea care e un vampir mai bun dintre ei doi. Bine atunci, tu poţi face echipă cu Allan, din clasa A. Şi Klaus cu Celia de la C. (ce potrivire nume-literă de la clasă)
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 85 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Jun 05, 2017 4:09 pm

Așa Allan se duce la blondă. Poți sta în spate și să ai grijă de manichiura ta. Mă descurc și singur. și deja face pe urâciosul. Klaus în schimb e ceva mai rezervat. Nu o cunoaște pe Celia, așa că nu poate să o judece.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 85 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Jun 05, 2017 4:14 pm

Se pare că acum s-au inversat rolurile şi Klaus e cel cuminte, iar Allan cel arogant. Bellei nu îi convine nici băiatul ăsta şi vrea să-l schimbe, dar directoarea deja terminase cu toate echipele. Lasă că vezi tu.. mormăie încet şi se încruntă la el. Îşi amintea din acea tabără că e mai aventuros când e vorba de bătaie. Şi ca să nu uităm de Hans, el e pus cu un alt băiat că na, Aurora nu e.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 85 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Jun 05, 2017 4:29 pm

Arogant ca Klaus nu e. Doar că are încredere mare în forțele proprii și de-aia.Nu s-a luat niciodată de nimeni și nu a fost nesimțit ca Klaus. Bine, ca să nu ajungem să ne batem între noi.. Ce puteri ai? o întreba mai normal de data asta.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 85 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Jun 05, 2017 4:34 pm

Sunt vampir, dar nu complet încă. Controlez sângele. şi ridică din umeri. Celia face cunoştinţă cu Klaus, deşi se ştiau din tabăra aia, dar cum a fost acum mult timp, era foarte ciudat să pretindă că se ştiu. Um...Eu nu mă pot bate.
Le-am zis profesorilor, dar tot insistă...
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 85 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Jun 05, 2017 4:37 pm

Ce inutilă e. comenta Klaus în mintea lui. Atunci stai în spate. De este ceva mă tratezi cu pansamente și medicamente. îi răspunde vampirul relativ normal. Voia pe cineva la fel de bun ca el, dar ce să îi faci.  Sânge deci..Cred că asta va face echipă bună cu întunericul. și așa Allan îl invocă pe Umbreon care aparent e pe umărul lui. El e Umbreon,un animal ce poate controla întunericul. Puterea mea e de a invoca diferite animale și să le copiez puterea cât sunt cu mine.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 85 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Jun 05, 2017 4:49 pm

Bella ridică o sprânceană şi se uită la pisică atent. E cam ciudată, dar merge. Se pare că cei doi se înţelegeau, spre deosebire de Klaus şi Celia. Ştia şi Celia pe aici - pe acolo, dar nu voia să se bată şi se face că nu aude când Klaus îi spune aia. Cum zici. E ok. Toate echipele sunt trimise pe margine şi se anunţă primele care se bat, dar pe ele le stabileşte scriitorul.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 85 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Jun 05, 2017 4:56 pm

Prima rundă e una dintre Allan și Bella contra altor copii din clasa A ce controlează lumina și sunetul. Umbreon stă lângă brunet. Vrei să ataci prima? o întreba pe blondă în șoaptă.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 85 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Jun 05, 2017 5:01 pm

Sigur. şi fuge repede în spatele lor, aruncându-i tare spre gardul terenului. De muşcat nu o să-i muşte, că asta însemna să se transforme.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 85 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 85 of 100 Previous  1 ... 44 ... 84, 85, 86 ... 92 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum