Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 89 of 100 Previous  1 ... 46 ... 88, 89, 90 ... 94 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 89 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Jun 06, 2017 2:54 pm

Vai. Regina de neatins să fie bătută în a doua rundă. și îi zice asta după ce se ferește de bulgăre și o tachinează.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 89 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Jun 06, 2017 3:03 pm

N-o să-ţi meargă. Nu mişc un deget în bătaia următoare şi nu te mai aleg niciodată. Să stai singur! apoi pleacă mai departe de teren ca să fumeze iar.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 89 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Jun 06, 2017 3:23 pm

O să îi bat și fără tine. Că n-am nevoie de spectacole. comentează acesta supărăcios .
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 89 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Jun 06, 2017 3:30 pm

Aha. Miram-aş dacă ai face ceva folositor şi tu. apoi îşi dă ochii peste cap şi îşi aprinde o ţigară. Măcar ele mai potoleau nervii pe care îi avea zilnic.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 89 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Jun 06, 2017 6:30 pm

Ai uitat că pot controla mințile? Nu mi-e greu să mă folosesc doar de asta. și da, îi amintește iar de puterea lui principală.Acum e rândul lui Hans. Care din păcate brunetul nu ia sosit partenerul. Intră în arenă singur și aștepta. Nu îl cunoștea deloc. Știe că doar ce a sosit azi la liceu. Când se anunță că aproape e descalificat apare o pisică roșcată.
Spoiler:
Unde e băiatul ăla? se plângea Hans și vede pisica. Ce cauți tu aici? întreba curios. Când se anunță că e descalificat, pisica se face într-o formă umană, roșcat. Meh, scuze pentru întârziere. Îmi era foame. Sunt Yuuki,
noul elev.
spune roșcatul normal. El nu era chiar om, ci un demon venit din iad. Izaya la adus ca să fie cu un ochi în plus pe copii. Nefind un personaj principal. Plus că scriitorului nu la folosit de foarte mult timp. Cine-i ăsta? Nu l-am mai văzut până acum..
Spoiler:
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 89 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Jun 06, 2017 6:45 pm

Juliettei îi place cum arata și cum s-a prezentat. Interesat. Abia aștepta să îl vadă în acțiune.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 89 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Jun 06, 2017 6:52 pm

Hans cu Yuuki se înțeleg destul de repede că sunt demoni amândoi. Hans era încă la început cu puterile de demon. Momentan ce poate să își facă 4 cozi ascuțite și care se pot întinde cât vrea el, find foarte puternice.
Spoiler:
Nice. Cred că știm cum să ne înțelegem. spune roșcatul zâmbind scurt. Hans începe să atace adversarii cu cozile lui și să îi țină ocupat. Yuuki sare pe o coadă de-a lui Hans și îi atacă direct cu un atac al sunetului, formând o explozie.
Spoiler:
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 89 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Jun 06, 2017 7:12 pm

Julietta e total fascinata. Trebuie sa câștigăm ca sa ne batem cu ei! Neapărat! îi zice lui Eden foarte hotărâtă.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 89 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Jun 06, 2017 7:16 pm

Cum ți-ai schimbat atitudinea, lol. comentează brunetul repede. Nu mi se par cine știe ce.... și se uită la ei în continuare. Hans este paralizat cu un blestem și nu se mai poate mișca că nah. Cozile ălea sunt grele și cu ele te miști mai greu.  Yuuki în schimb ce învârte lângă adversari cu viteza sunetului , astfel formând o tornadă destul de mare ce îi ia în aer și îi aruncă afară din arenă. Că nu e nevoie neapărat de knock out ca să bați.  Deci unul e puternic și celălalt e rapid. Bine de știut.
Spoiler:
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 89 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Jun 06, 2017 8:43 pm

Ii batem pe toți și gata. Dar tipul ăsta e nou și de aia vreau. argumentează scurt și îl ia mai aproape de teren. Mai sunt câteva bătăi cu restul copiilor și după se termina prima runda.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 89 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 89 of 100 Previous  1 ... 46 ... 88, 89, 90 ... 94 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum