Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 78 of 100 Previous  1 ... 40 ... 77, 78, 79 ... 89 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 78 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Mar 12, 2018 9:39 pm

Este un embrion deocamdata, domnule. O radiografie si o poza puteti primi dupa 3-4 luni de sarcină, cand prinde o forta mai concreta. îi explica calm. Juliettei ii ajunge si atat si e fericita, strangandu-l si ea pe el.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 78 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Mar 12, 2018 9:42 pm

Ah, da. Îmi pare rău. Doar că sunt atât de fericit și entuziasmat încât uneori uit realitatea. Vă mulțumesc. Mi-ați făcut o zi minunată. O să revenim când o să se dezvolte și vă sunăm dacă se întâmplă ceva. îi spune politicos și îi lasă taxa plus un bacșiș și pleacă. E cam momentul să anunțăm toată lumea ce vrem să facem, nu dragă? și o privește în ochi. Că încă e conștient că ei sunt încă eroi. Iar pentru a putea avea concediu de maternitate trebuia să anunțe totuși.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 78 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Mar 12, 2018 9:55 pm

Fata se imbraca la loc si iese cu Eden. Da. Inainte sa plecam trebuie sa terminam cu toate problemele de aici. Mai întâi mergem la baza eroilor?
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 78 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Mar 12, 2018 9:58 pm

Da. Ei merită să știe printre primii. și o tine bine de mână. In fond toți am crescut împreună și nu putem să îi lăsăm baftă fără nici o explicație.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 78 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Mar 12, 2018 10:09 pm

Asta şi faptul că cei de la conducere trebuie să ştie de noi, altfel ne-o luăm când află că am plecat fără să anunţăm. îl completează şi chicoteşte. Ajung acolo şi merg în aşa zisa Cameră a conducătorilor, unde cei mai puternici şi cei mai vechi eroi se aflau.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 78 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Mar 12, 2018 10:13 pm

Da, e ca o sală a directorilor. Acolo se afla și Raven dar nu face nimic copilăresc. Doamnelor, domnilor, eu cu Julietta o să fim părinți. Doar ce am venit de la ginecolog.
Am o cerere de concediu pe un an. Ea pentru că naște și eu ca să am grijă de ea. Că știți cum noi suntem vânați. Ne puteți accepta cererea?
întreba pe un ton serios.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 78 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Mar 12, 2018 10:34 pm

Raven e fericita pentru ei şi este prima care sugereaza sa li se accepte cererea. Cel mai probabil, argintia o să-şi mai ia un an după ca să crească copilul, dar mai e de vorbit până atunci. Toţi vorbesc între ei şi până la urmă acceptă şi le dau două formulare de semnat. Felicitări. Să aveţi grijă de voi şi vă aşteptăm după. termină Raven. Ştia şi ea că Julietta o să trebuiască să stea cu copilul mai mult, dar pe Eden după un an clar îl chema înapoi. Are prea mult potenţial ca să-l lase să se culce pe o ureche.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 78 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Mar 12, 2018 10:42 pm

Ehe. Eden nu se va lăsa de antrenamente chiar dacă e în vacanță. Semnează actele necesare și face o scurtă plecăciune. Mulțumim. după pleacă de acolo. Acum să le zicem și prietenilor noștrii. Cred că o să fie fericiți. și o ține de mână în timpul mersului.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 78 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Mar 12, 2018 10:47 pm

Ea dă aprobator din cap şi merg prin sediu pana dau de celelalte cupluri şi le adună. Dragilor, eu cu Eden o să avem un copil, ceea ce înseamnă că o să renunţăm un an la meseria de erou şi o să plecăm din ţară. Să ştiţi că o să ne lipsiţi şi vă mulţumim pentru tot. spune de data asta ea prima. Fetele sunt fericite pentru ei, dar în acelaşi timp Celia e şi puţin geloasă... Adică una se căsătoreşte, una o să aibă un copil...Şi ea? Ea ce?
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 78 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Mar 12, 2018 10:52 pm

Allan cu Hans se bucură pentru ei și le urează călătorie plăcută. În timp ce Klaus se strâmbă puțin. Am înțeles că aveți o relație mai specială. Dar chiar renunți la antrenamente Eden? Așa de superior te crezi? spune mai urâcios. Nu mă cred superior. Doar că Julietta o să fie foarte fragilă în timpul sarcinii cât și după iar eu trebuie să am grijă de ea. Ar fi chiar egoist din partea mea să o las acasă în timp ce eu mă bat aici. În plus nu mai sunt CC și Lelouch ca să fie ceva nasol. Totuși, dacă e ceva urgent vin personal la voi să vă ajut. Așa că nu te îngrijora că vă abandon sau ceva. și îi răspunde serios. Klaus strâmbă din nas și nu mai zice nimic. În schimb îi urează sarcină liniștită Juliettei. Klaus le face cu mâna și se întoarce la antrenamente.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 78 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 78 of 100 Previous  1 ... 40 ... 77, 78, 79 ... 89 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum