Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 53 of 100 Previous  1 ... 28 ... 52, 53, 54 ... 76 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 53 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Jul 13, 2018 4:01 am

Se pare ca iar își lăsa mama și tatăl pe termen îndelungat. Simțea ca nu si-a prea îndeplinit dedatoria de "copil al lor", ca nu a avut ocazia, dar speră să o ierte pentru asta. Până la urmă, decide sa meargă la ei primii, ca tot sunt la câteva camere distanță și are o discuție mai lunga cu ei, cu îmbrățișări și lacrimogene așa Cum se cuvine. Când termina se simte mai destresata și se reîntoarce la dormitorul lui Raven. Sper ca o sa Îți vizitezi și tu mama. spune fiind încă în starea aia lacrimogena.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 53 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Jul 13, 2018 8:20 am

O să dureze mai puțin. ii spune sincer. El cu Akame au avut mai tot timpul o altfel de relație. Akame era la antrenament, blonda trebuie să rămână în formă cu ambele trupuri. Eden se teleportează în spatele ei. Mama, am venit să te anunț că următorii patru ani nu mai mă întorc acasă. Eu, Julietta și Raven plecăm în rai. Eu și soția ne facem îngeri iar copilul va crește lângă noi. ii spune cât se poate de scurt. Akame ii recunoște energia dar și vorbele, așa că : Aveți grijă de voi. Nu abuza de Julietta și să nu ii faci rău copilului. Ești bărbat de acum. Ai grijă cu calea pe care ți-ai ales-o și respectă cuvântul dat. și acum Akame deși era tristă puțin în interior, a rămas tare ca să fie rațională. Așa o să fac. Ne revedem, mama. și se teleportează înapoi acasă în timp ce Akame își continuă antrenamentele.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 53 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Jul 13, 2018 1:26 pm

E mai ușor la băieți, mai ales ca Akame e și mai dura. Dar la familia Juliettei care era o familie modestă și care își lasă singura fiică e mai greu. Fata nu comentează nimic și o ia pe Raven sa facă bagajele. Nu luau multe, doar niște haine neprovocatoare, de culori deschise și niște jucării pentru fetiță.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 53 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Jul 13, 2018 2:43 pm

Eden se face în înger și le ia pe fete de mână. Acesta se teleportează cu ambele în casa lui din rai. Bun venit în noua noastră casă.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 53 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Jul 13, 2018 2:48 pm

Julietta se uita curioasa împrejur. O sa ne trebuiască una mai mare dacă o sa facem mulți copii, dar deocamdată e bine. îi spune analizand-o repede. Erau doua camere, o bucătărie și o baie, adică strictul necesar oricărui înger singur. Raven simțea energia pozitiva și, deși era în contradictoriu cu majoritatea puterilor ei, ea era o fetiță Bună și îi plăcea.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 53 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Jul 13, 2018 2:56 pm

O să facem și o cameră pentru Raven ca să aibă și ea spațiul ei. ii spune cu copila în brațe. Se bucură că fetele se simt ok aici.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 53 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Jul 13, 2018 3:03 pm

Off. Am emoții acum ca mă gândesc. îi zice și chicoteste. Pana se mai organizau ei cu casa, Raven putea dormi ori în cealaltă camera, ori cu ei. Argintia ia deci trollerul micuț cu lucrurile fetelor și îl desface ca sa nu piardă mult timp cu asta.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 53 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Jul 13, 2018 3:06 pm

Eden o ajută cu bagajele și când erau gata, îngerii ii așteptau la ușă. Gardienii se pare că au venit... Hai să mergem.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 53 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Jul 13, 2018 3:13 pm

Fata se temea puțin, dar avea încredere ca Eden nu ar pune-o sa facă ceva ce sa o rănească. Cu o mana îl tine pe el și cu cealaltă pe micuța Raven în brațe. Îl urmează afară și se uita sfios la îngeri.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 53 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Jul 13, 2018 3:15 pm

Îngerii nu zic nimic, doar ii conduc către palatul divinității. Aceștia sunt poftiți să intre și Eden revine de unde a plecat. Le-am adus așa cum ai cerut.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 53 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 53 of 100 Previous  1 ... 28 ... 52, 53, 54 ... 76 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum