Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 87 of 100 Previous  1 ... 45 ... 86, 87, 88 ... 93 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 87 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Jul 28, 2018 12:13 am

Celia îi da dreptate lui Hans la acele spuse și îi trage o privire urâtă lui Klaus, dar mai mult ca sa îl cicaleasca. CC se supără când aude și acum schimba ținta pe care vrea sa o atace. Pe bune? Și sexul? În capul tău eram ce? "Parteneri cu beneficii"? spune furioasa și arunca cu toți bolovanii de jos spre el. Aici, din păcate, doua fete din patru nu se pot baga sa îl huiduiasca, căci o avem pe Celia masochista căreia îi place sa fie folosita și Bella, fosta curva de lux. Julietta se ridica și zboară pana la Eden. Simțea ca bătaia intre cei rai și cei buni e cam gata așa ca îl ia de mana. Încă nu puteau pleca, dar măcar stăteau unul lângă altul.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 87 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Jul 28, 2018 12:17 am

Asta nu înseamnă că nu putem să avem o relație. Nu plac pe nimeni altcineva. Așa că te poți calma? și blochează bolovanii undeva în aer. Ii era cam frică de răutatea lui CC. Klaus se simte după privirea Celiei așa că tace. Eden o ține de mână și se uită la cuplul certăreț ca nu cumva să se distrugă orașul.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 87 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Jul 28, 2018 12:20 am

Cum să mă calmez când în toţi anii ăştia am avut păreri diferite despre aceeaşi chestie?! Şi nici măcar nu e orice chestie! şi sparge bolovanii, aruncând praful spre el. Nu putea să-l rănească, că-l iubea, dar cumva tot trebuia să se exteriorizeze.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 87 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Jul 28, 2018 12:25 am

Pana mea. Mă gândeam că tu mă vezi ca pe un ales al universului de care trebuie să ai grijă. De unde știam că tu de fapt mă placi în felul ăla? și se apară atât de praf, cât și de vorbele ei
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 87 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Jul 28, 2018 12:31 am

Acum ea chiar se simte foarte prost şi nu ştie ce să mai zică. Ar fi dispărut pur şi simplu, ar fi rămas, i-ar fi luat puterile date de ea, tot felul de idei, că nu ştia pe care să o aplice. Juliettei îi pare rău de neînţelegerea lor, dar nici nu ştie cum să intervină. Ceilalţi copii se ridică de pe jos de asemenea şi se scutură. Cam era timpul să plece acasă.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 87 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Jul 28, 2018 12:50 am

Puteți să uitați de cucerirea lumii și să ieșiți undeva frumos ca să vă rezolvați problemele? se bagă Eden. Dacă tot el a început, să și o rezolve.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 87 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Jul 28, 2018 1:01 am

Eu nu mai zic nimic, că iar interpretez diferit faţă de el! spune încă supărată şi se uită urât la amândoi.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 87 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Jul 28, 2018 1:07 am

Haide CC. Nu o ia în felul ăla... se plânge acuma și Lelouch. Eden în sinea lui râde, dar în exterior arată normal ca să fie totul sub control.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 87 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Jul 28, 2018 1:09 am

Spune-mi tu cum s-o iau ca să fim pe aceeaşi lungime de undă atunci! şi se întoarce către el. Dacă vrei să fie ceva între noi, mă inviţi şi renunţi la planurile tale. Dacă nu, nu te obosi. continuă foarte directă, că ea nu stă să piardă timpul.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 87 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Jul 28, 2018 1:31 am

Lelouch e conștient de câteva lucruri. În sinea lui tine la CC. În același timp, vede că cu forța nu rezolva nimic. Bine. Atunci nu mai folosesc forța ca să cuceresc lumea. Ai un loc preferabil să ieșim prima oară, CC?
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 87 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 87 of 100 Previous  1 ... 45 ... 86, 87, 88 ... 93 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum