Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 48 of 100 Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49 ... 74 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 48 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Jan 10, 2019 2:42 pm

Fata asculta atent. Și acum ca esti asa dezvoltat, ajuți și celelalte regate ale fetelor cu care ești logodit? simte ca o doare piciorul asa ca se pune pe o banca în grădină.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 48 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Jan 10, 2019 2:45 pm

De au nevoie de oameni trimit inițial soldați, arme, hrană și bucătari. De e ceva urgent precum un război civil vin personal acolo să rezolv situația. Am multe responsabilități din postura de prinț cu multe logodnice, dar am și timp pentru mine. și el stă cu spatele lipit de peretele din spate.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 48 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Jan 10, 2019 2:50 pm

Brunetei ii se pare ca ia acțiuni normale, dar o sa mai cerceteze. Oamenii cu care am venit încă sunt închiși în colosseum. M-ai putea ajuta? Trebuia sa ma vad cu un pretendent aici și ei ma apără. ii explica simplu. Trebuia sa se sfătuiască și cu Hope ce sa facă și cum sa ii zică.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 48 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Jan 10, 2019 2:52 pm

Desigur. Pentru tine aș face o excepție. și ii zâmbește politicos, ce nu face Damian pentru o femeie frumoasă...
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 48 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Jan 10, 2019 2:54 pm

Deci titlul de una dintre cele mai frumoase fete de pe pământ nu era degeaba. Mersi. Ce zici, ma mai primește băiatul ala fără zestre? întreabă și chicoteste, apoi se ridica ca să meargă cu el înapoi la colosseum. Nu voia ca oamenii ei sa mai stea nici un minut în plus acolo.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 48 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Jan 10, 2019 2:59 pm

Nu văd de ce nu? Contează mai mult ce arăți pe interior decât niște zestre pe care le poți recupera oricând. prin interior se referă atât la comportament, dar la și cât de bună e în pat. Înainte de a te întâlnii cu pretendentul tău poți să ieși cu mine dacă vrei. Pot să te ajut să îți recuperezi bunele furate și poate stăm la un pahar de vin și vorbă după. și ii face puțin cu ochiul
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 48 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Jan 10, 2019 3:07 pm

Fata zâmbește și știe deja ca o place. El oricum nu știe când trebuie sa ajung, asa ca bănuiesc ca o după-amiaza sau o zi în plus nu o sa îl deranjeze. spune și se apropie mai mult de el când merg, intenționat. Ajung înapoi la colosseum și îl lasă pe el sa se ocupe. Hope ii spinoase, de fapt își păzește regina și vede ca totul merge bine, asa ca revine la colosseum și se strecoară printre gărzi.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 48 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Jan 10, 2019 3:11 pm

Damian vorbește cu șefii arenei să îi elibereze, ăștia normal că sunt supărați și îl fac nemernic, dar cum e de viță regală de rang mare nu au ce să facă decât să accepte. Se întoarce la Raven după. M-am certat puțin cu șefii arenei, dar ți-au eliberat prietenii. și ii zâmbește.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 48 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Jan 10, 2019 3:15 pm

Fata vede cum oamenii ei vin în urma printului și e mult mai fericita. Inclusiv Hope se amesteca printre ei si vine în față. Mi-ai văzut slujitoarea? Cele mai multe puncte. E cea mai buna luptătoare pe care o știu. Fără ea, nu o învingeam pe roscata aia care era un asasin plătit sa ma omoare. ii explica pe scurt. Hope face o plecăciune și se uita la amândoi cu un zâmbet.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 48 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Jan 10, 2019 3:19 pm

Damian își amintește de ea când era în public. Cred că ți-a fost greu să îți dezvolți abilitățile de luptă așa de bine. Felicitări, cât timp sunteți în preajma mea te poți relaxa și tu puțin. și ii zâmbește și ei.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 48 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 48 of 100 Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49 ... 74 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum