Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 36 of 100 Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 68 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 36 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Jan 29, 2019 7:44 pm

Kaneki își dă drumul la Kagune și îl atacă pe argintiu. Acesta hoțoman se cățără pe Kagune când Kaneki îl retrage și ii dă un șut în cap de il aruncă în aer câțiva metrii. De ce vrei asta? Ce ți-am făcut să mă urăști? întreba neutru. Damian voia doar pace
Kaneki se ridică și râde nebunește. De când ai apărut ai dat totul peste cap. Lumea trebuie să știe cine ești. iar de la ură Kaguneul se face mai mare și se îndreptă spre Damian. Argintiul se apără cu brațele ce sunt zgâriate serios și sângerează.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 36 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Jan 29, 2019 7:46 pm

Raven își face o banca de umbra (ca o boasa) și se uita neutru la bătaie. Totuși, în cap, analiza toate mișcările lor și calcula daunele.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 36 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Jan 29, 2019 8:04 pm

Damian vede că omul e prea nebun ca să se înțeleagă. Așa că își activează și el puterile de Ghoul ca să îl rănească. Kaguneul lui Kaneki are forma a două aripi negre ce eliberează fie tentacule scurte, fie săgeți mari și multe ca la o mitralieră. Kaguneul lui Damian are forma unor 4 cozi. Cu ele se apără de săgețile lui și îl prinde de picior și îl lovește de mai multe ori în pământ.
Damian :
Spoiler:
Kaneki
Spoiler:
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 36 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Jan 29, 2019 8:06 pm

Într-un fel, lupta era destul de sexy și lui Raven ii plăcea sa ii vadă asa puternici. Tot Raul înspre bine, nu?
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 36 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Jan 29, 2019 9:11 pm

Kaneki se lasă trântit ca să îl prindă cu garda jos pe Damian. Când îl vede neatent îl atacă cu zeci de săgeți din Kagune și îl lovește în plin. Damian cade după loviturile primite și își eliberează corpul de săgețile acelea ce îl fac să sângereze și începe să își închidă rănile în regenerare. Kaneki vede asta Deja sângerezi? Ce slab. și se ridică în picioare. Mai taci odată. spune încet cu o privire rece. Din pământ ies mai multe cozi ce îi intră in corpul lui Kaneki și îl lasă așa. Te-ai liniștit? întreabă privind corpul lui străpuns de cozi ce nu mai mișcă .
Spoiler:
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 36 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Jan 29, 2019 9:14 pm

Abia atunci tresare și Raven din visele ei și se ridica în picioare, dar rămâne impietrita. L-ai omorât?! tipa tare la Damian și ii dau lacrimile instant. Ciorile încep sa se agite și sa facă zgomot. Shirley însă nu se sinchisește. Nu o sa îl protejeze toată ziua pe Kaneki și nu o sa intervină indiferent de gravitatea situației.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 36 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Jan 29, 2019 9:21 pm

N-ar trebui. Nu m-am atins de plămâni sau inimă. și se uită neutru in continuare. Simte o aură întunecată în jur. Toată lumea, plecați! țipa Damian la ei. Că avea o senzație super proastă. Aura aia întunecată se face vizibilă și îi înconjoară trupul lui Kaneki. Ce dracu mai stați? Plecați în pula mea până nu vă omoară pe toți! țipa Damian panicat deja. Aparent trupul lui Kaneki se schimbă și se dezvoltă într-un Ghoul complet. Bine a făcut Izaya cu asta.. Dar problema e, oare brunetul va putea să se controleze? Rămâne de văzut..
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 36 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Jan 29, 2019 9:23 pm

Oamenii se sperie și încep sa fuga. Raven face semn și celor din consiliu sa se retragă, dar ea nu se mișcă de acolo pentru ca știe ca nu ar fi bine sa ii lase singuri pe cei doi. Pana și ciorile se sperie și dispar. Shirley își teleporteaza un pahar de vin și bea în timp ce vizionează spectacolul. Mai mai cât i-a crescut puterea. Acum chiar are șanse sa câștige. Dragul mamei.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 36 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Jan 29, 2019 9:30 pm

DAMIAAAAN!!! țipa ghoulul demon ce își ia forma finală. Aparent a avut dreptate directorul legat de Kaneki... Acesta atacă orbește cu o ploaie de țepușe de Kagune. Damian se teleportează în fața lui Raven și se protejează pe amândoi cu o barieră. El nu mai e Kaneki, e un monstru flămând gata să omoare orice. Pleacă! ii zice panicat.
Monstrul Ghoul Kaneki
Spoiler:
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 36 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Jan 29, 2019 9:35 pm

Nu plec. Tu ai plecat când mi-am pierdut eu controlul când eram mica? Asa nu plec nici eu acum de lângă el. Ma pot proteja, nu sunt copil. ii zice serios și îl da la o parte. Deci, cel care l-a provocat la duel.. Te descurci sau te ajut? și se uita neutru la Damian.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 36 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 36 of 100 Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 68 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum