Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 87 of 100 Previous  1 ... 45 ... 86, 87, 88 ... 93 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 87 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Apr 29, 2019 1:45 pm

Fata credea ca el a găsit vinovat pe altcineva și vrea sa meargă după el ca să nu facă vreo prostie, dar dacă pleca era prea evident. De ceva vreme e cu fundul în sus. De când cu pozele, mai exact. Mulți se plâng de scandalurile pe care le creaza. zice și ea neutru și termina de mâncat. Totuși, trimite o clona după el, când nici unul nu se uita.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 87 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Apr 29, 2019 1:55 pm

Damian se aștepta ca o clonă să fie după el, așa că se teleportează acasă când e singur și își face niște pregătiri. Era de așteptat să fie așa. comentează și Kaneki.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 87 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Apr 29, 2019 4:22 pm

Dacă nu îl mai simte pe Damian în incintă, atunci clona dispare. Raven nu are decât sa se lase păgubașă și sa aștepte sa facă el prima mișcare, chiar dacă, din păcate, va fi pe neprevăzute. Ziua la școală merge normal și la sfârșit, Raven ii cheamă pe cei doi la cafenea sa bea ceva.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 87 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Apr 29, 2019 5:37 pm

Kaneki este bucuros de timpul liber și liniștește alături de cele două fete. Damian are niște planuri, dar încă nu a ales ceva definitiv. Cert însă nu are legătură cu exploziile. Că e foarte pașnic in oraș.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 87 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Apr 29, 2019 5:44 pm

La cafenea grupul nu sta mult. Raven a avertizat-o in privat pe vice sa fie atenta azi și după fata și-a luat la revedere de la cuplu și a plecat spre casa. Mergem și noi la mine? zice pe un ton alintat și îl ia de mana.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 87 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Apr 29, 2019 6:07 pm

Damian folosește un truc, își crește parul să fie mai lung și negru total. Din argintiu să fie brunet. Ochii îi se fac de un roșu strălucitor și poartă ochelari. Forma feței este una serioasă în timp ce vestimentația e de un negru elegant peste tot. Știa unde se află vicepresedinta. Astfel în oraș merge normal citind o carte de oratorie în public. Se lovește,, accidental" de fată și ochelarii îi sar. Se pune în genunchi și caută ochelarii de parcă nu ar vedea fără ei. Îmi pare rău! Nu pot vedea fără ochelari. Mă poți ajuta te rog? spune brunetul neajutorat.
Spoiler:
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 87 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Apr 29, 2019 6:09 pm

Fata pica în plasa și se apleacă după ochelarii lui. Scuze, e și vina mea. zice politicos și I înapoiază. Frumușel băiat.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 87 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Apr 29, 2019 6:15 pm

Nu e vina ta.. Dacă eram mai atent la mers nu mă loveam de tine. face pe inocenți ce își pune ochelarii și își ia cartea înapoi. Numele meu este Taemin. Provin din capitala Coreei de Sud, Seul și sunt în anul 1 la facultatea de drept. Îmi pare rău că ne-am cunoscut așa. și chicotește mult mai relaxat
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 87 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Apr 29, 2019 6:31 pm

Ca sa facem și prezentarea vicepreședintei, în sfârșit, ajungem sa o descriem și pe ea. Vicepreședinta avea de asemenea trăsături asiatice, un parinte fiind coreean, celalalt japonez. Era maestra în arte martiale și avea o rezistenta mare, chiar dacă avea un corp micuț și slăbuț, dar era de așteptat, având în vedere ca din liceu ea e a doua la putere (fiind vice aleasa în urma luptelor). Incantata. Numele meu e Kim.
Spoiler:
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 87 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Apr 29, 2019 6:44 pm

Îmi pare bine. Kim, dacă nu ești ocupată, ai dorii să ne cunoaștem la o cafea din zonă? întreba brunetul pașnic și zâmbind larg.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 87 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 87 of 100 Previous  1 ... 45 ... 86, 87, 88 ... 93 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum