Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 52 of 100 Previous  1 ... 27 ... 51, 52, 53 ... 76 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 52 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri May 10, 2019 5:46 pm

Știu că sunt o ispită. Dar calmează-te că nu vreau să mă omoare sora ta. și trage de tricou. Eu trebuie să fiu și agil. Mușchii îți dau putere dar îți scad din viteză. Din cauza asta eu rămân așa. și ii dă o mica lecție de sport
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 52 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri May 10, 2019 5:48 pm

Hope a ajuns la subiectul sensibil care ii place: De ce sa te omoare sora mea? O bănuiești ca fiind geloasa? întreabă pe un ton șiret.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 52 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri May 10, 2019 5:49 pm

Nu bănuiesc. Știu deja. și acum el chicotește și se uită la movalie din depărtare.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 52 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri May 10, 2019 5:50 pm

Raven schimba repede privirea asupra luptelor. E puțin stresata ca știe ca cei doi vorbesc despre ea. A, da? Și tu? Parca ultima oara ai spus ca nu mai vrei sa o vezi.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 52 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri May 10, 2019 5:53 pm

În particular nu. Dar cum stăm la același liceu nu pot să nu interacționez cu ea. De nu era final de liceu eram deja mutat. și uite cum Damian nu a revenit la sentimente mai bune.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 52 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri May 10, 2019 6:07 pm

Hope face un botic și ofteaza. Știi ca sunt înger și simt orice. Nu ma poți minți. Când ai chicotit, nu am simțit ură în tine deși era vorba de ea. Nu vrea sa se supere pe ea ca discuta asta, dar simte nevoia sa o facă.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 52 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri May 10, 2019 6:11 pm

Nu o urăsc. Îmi e ca o străină. Un salut, un mic ajutor de e nevoie și cam atât. Am fost crescut să salvez și viețile persoanelor care nu îmi plac. E ca în afaceri. Poți să nu suferi o persoană deloc în privat. Dar tot aveți o relație neutră pentru binele amândurora.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 52 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri May 10, 2019 6:19 pm

Înțeleg.. zice încet. Se apleacă, pune coatele pe picioare și bărbia în mâini. Voi aveți multe obstacole de depășit.. Și toate sunt cauzate de faptul ca sunteți doi încăpățânați. zice pentru ea în gând. Raven trage cu ochiul și, după postura lor, păreau ca au terminat subiectul. Acum poate răsufla ușurată. Mai durează vreo ora și se termina runda a treia. Coboară între ei și ține un speech: Au mai rămas 4 concurenți. Felicitări. Deja va puteți gândi ca sunteți în consiliu, ca reprezentați liceul și ca trebuie sa fiți exemplari. În ultima runda veți participa toți deodată. Ca sa schimbam lucrurile, am pregătit pădurea din apropiere. Într-o ora ne vedem acolo. Va las o mica pauza acum. Nu aveți voie sa va apropiați de pădure pana atunci. și asa mulțimea se împrăștie. Printre cei 4 erau și Ragnar și tipa de ieri.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 52 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri May 10, 2019 6:28 pm

Merg să îmi hrănesc pisica până când începe ultima rundă. Ne vedem mai târziu. și se teleportează. Prin pisică nu se referă la vreun animal sau la o curvă in cosplay,se referă la leul alb de ieri. Îl hrănește acum ca să nu atace concurenții flămând. Că animalele sunt mult mai periculoase când le este foame. Ragnar răsuflă lung, trebuie să facă un nou plan acum. Iar Kaneki se întoarce la movalie. Cat timp se luptau își verifica capcanele
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 52 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri May 10, 2019 6:46 pm

Când expira timpul, toată lumea se strânge la pădure. Raven era îmbrăcată special lejer pentru a fi mobila în lupta.
Spoiler:
Regulile sunt simple: fiecare primește o hartă. Trebuie sa traversați toată pădurea. Unde vedeți cei doi X rosi, acolo sunt puncte cheie. Exista la fiecare X câte patru insigne. Teoretic sunt proporționale cu numărul vostru. Practic, aveți voie sa luați una sau chiar doua! Cine nu reușește sa obțină o insignă, este automat eliminat și trebuie sa părăsească pădurea alături de Kim care va supraveghea sa nu trișati. În joc sunt doi clopoței. Unul singur este cel corect. Cei care au clopoțeii au misiunea de a fugi de voi. Cine câștiga clopoțelul corect și ajunge cu el pana la sfârșitul traseului plus cu cel puțin doua insigne, câștigă titlul de președinte. Cel de pe locul doi, vicepreședinte. le spune tare și răspicat, sa înțeleagă din prima. De capcane și de lupta cu ea nu le spune intenționat, ca doar nu le da mura în gura. Asa o sa creadă toți ca Kaneki are clopoțelul bun, dacă doar pe el îl vad. Raven ii va aștepta la sfârșit, pe deal, și nu se va lupta cu ei dacă nu au insignele. Ii cam păcălesc cu regulile astea. Întrebări?
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 52 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 52 of 100 Previous  1 ... 27 ... 51, 52, 53 ... 76 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum