Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 20 of 100 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 60 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 20 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed May 13, 2020 5:45 pm

Raven se uita puțin reticent la bomboana, dar dacă ia el, ia și ea. Mersi. Tu ai scăpat de o runda, eu le mai am pe toate încă.. și chicoteste, apoi ia bomboana. Da drumul la doua dușuri unul lângă celalalt pentru ei doi și încep sa se spele.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 20 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed May 13, 2020 6:01 pm

Abia aștept să se termine ziua , ca să ne facem de cap noaptea . glumește pervers, dar se abține. Ar fi întrebat de anticonceptionale , dar are încredere în ea.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 20 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed May 13, 2020 6:08 pm

Bun. Relațiile merg pe încredere! Și Raven merge pe încrederea ca Damian nu o sa se supere dacă ea rămâne însărcinată. Deși sunt șanse sa nu rămână, ea își încearcă norocul. Te cred. ii răspunde normal. Își fac amândoi dus și se întorc în sala în care erau toți participanții la lupte. Între timp lupta lui Kaneki se terminase și inclusiv a lui Hope, care a ieșit învingătoare.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 20 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed May 13, 2020 6:11 pm

Norocul lui Raven e că nu a fost chemată încă, dar mai sunt 3 lupte și într-una din ele e rea. Kaneki se întreba pe unde sunt, dar își vedea de concurs. Are și el o victorie importantă. Între timp , incepe o altă luptă.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 20 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed May 13, 2020 6:14 pm

Când cei doi ajung înapoi la restul participanților, Hope vine bucuroasa la ei. Inca puțin și va dădeam dispăruți. Am câștigat prima runda, apropo. Raven o îmbrățișează pe sora ei. Scuze ca am dispărut fără sa zic nimic. Acum sunt pregătită pentru lupta mea. Era evident ca avea o dispoziție mai buna.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 20 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed May 13, 2020 6:17 pm

Damian era și el mai bine dispus după sex, dar el era ok și înainte. Le lasă pe fete în intimitatea lor totuși, poate vor să își vorbească. Rămâne serios si se uită la participanți.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 20 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed May 13, 2020 6:22 pm

Cum de ești asa fericita acum? întreabă Hope in mijlocul tuturor, fără vreo jenă. Însă Raven nu putea spune adevărul. Ah, am mâncat niște dulciuri și am băut un ceai. Chestiile astea te binedispun și liniștesc mereu. apoi ridica din umeri, inocent. Hope e înger și o simte ca minte, dar se gândește ca are motivele ei asa ca nu insista.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 20 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed May 13, 2020 6:27 pm

Da, nu e ceva in neregulă. Dar mai mult e imoral să faci sex în baie totuși. Și ție cum ți se pare examenul ,Hope? o întreaba ca să fie alt subiect
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 20 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed May 13, 2020 6:34 pm

Uh, pai, prima proba a fost ușoară. Dar pe măsură ce înaintăm, o sa avem adversari mai puternici, deci îmi fac puține griji. In sfârșit se termina încă o runda și este chemata pe teren Raven împotriva... Fostei vicepreședinte, adică BFF-ul ei din liceu. Oh, damn, am uitat de ea. spune fata parca tresarind și se uita împrejur după tipă, dar era deja pe teren.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 20 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed May 13, 2020 6:37 pm

Raven, ești foarte puternică și inteligentă. Să rămâi concentrată și atentă la detalii. Te iubesc. îi spune urările când o tine de umăr înainte să plece, de față cu toată lumea
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 20 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 20 of 100 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 60 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum