Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 26 of 100 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 63 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 26 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu May 14, 2020 11:04 pm

Well, normal că nu e gata. Chestiile alea în plus erau şi la mâini şi la picioare cu un scop şi anume că poate scoate unde sonore din ambele, ceea ce şi face. Când simte că pământul iar se cutremură, tipul ia distanţă de fată. Nu durează mult şi Hope reuşeşte să spargă pământul din jurul ei şi să se elibereze. Tipul se încruntă şi vrea s-o atace frontal, aşa că aleargă repede spre ea, doar că şi Hope era pregătită şi sare în aer îndeajuns încât să se poziţioneze cumva ca să-l prindă într-un combo. Îl loveşte puternic cu undele până îl duce în perete şi acolo foloseşte toată forţa ei. Tipul încearcă să bareze dar nu e bun pe defensivă şi leşină.
Spoiler:
ŞI CU O ÎNTORSĂTURĂ DE SITUAŢIE, HOPE CÂŞTIGĂ ACEASTĂ RUNDĂ! strigă arbitrul. Fata răsuflă şi se scutură de praf. O echipă de medici vine să-l ia pe cel leşinat şi ea iese de pe teren. Iei! Ştiam eu că e mai bună de atât! spune Raven fericită şi fuge către poartă.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 26 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu May 14, 2020 11:08 pm

Damian cu Kaneki o urmăresc pe Raven și sunt fericiți. Se bucură pentru Hope și că a fost isteață. Toate bune acum.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 26 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu May 14, 2020 11:11 pm

Cele două surori se îmbrăţişează şi felicită. Hope se uită scurt împrejur după Ragnar, apoi zâmbeşte la sora ei. Sunt cu un pas mai aproape să mă lupt cu tine. zice încrezătoare. Mai rămăseseră jumătate din luptele din runda 2 şi următorul strigat este Bakugo.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 26 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri May 15, 2020 7:13 am

O să se termine repede. spune încrezător Bakugo , astfel pleacă de la vestiare și merge in arenă. Bravo Hope. și ii strânge ușor umărul ca un frate mai mare.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 26 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri May 15, 2020 8:27 am

Fetele ii urează succes lui Bakugo și după se uita una la cealaltă. Mergem sus? o întreabă văzând ca încă trage cu ochiul după Ragnar. Ah, luați-o înainte. Vin și eu în câteva minute.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 26 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri May 15, 2020 9:03 pm

Kaneki cu Damian se duc cu Raven, Bakugo se luptă destul de bine, fără emoții. Ragnar se uită la colegul lui și îi urează bafta
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 26 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri May 15, 2020 9:08 pm

Hope se duce înapoi la locul lui Ragnar. Ce părere ai? îl întreabă paşnic şi arată spre costumul ei, în special adăugările de la mâini şi picioare.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 26 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri May 15, 2020 9:12 pm

Este un costum foarte interesant . Te-ai luptat bine și ti-a prins bine accesoriile acelea în plus. ii zâmbește și îi face loc.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 26 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri May 15, 2020 9:16 pm

Mersi. Ajută să canalizezi mai bine forţa atacului. apoi se aşează lângă el. Se putea şi mai bine, totuşi. A fost o luptă uşurică. Antrenamentele din Rai sunt mai dure de atât. apoi chicoteşte. Cred că mai sunt vreo trei lupte, apoi pauză, dar mă cam plictisesc uitându-mă la ei. şi deja îi vine să caşte. Nu putea merge acasă să doarmă, din păcate.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 26 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri May 15, 2020 9:36 pm

De vrei, poți sta cu mine cand te plictisești. Deși nu mai lupt, e interesant să vezi cum luptă altii. spune pacific și îi zâmbește.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 26 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 26 of 100 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 63 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum