Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 64 of 100 Previous  1 ... 33 ... 63, 64, 65 ... 82 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 64 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Oct 09, 2020 11:30 pm

Chiar nu îmi pot imagina cum ati arăta costumaţi şi făcând tumbe pe stradă. rade Raven puţin de ei. După ce mâncăm, ne costumăm şi noi şi mergem în oraş?
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 64 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Oct 09, 2020 11:33 pm

[i]Un maimuțoi e deja aici. Nu e greu. zice în gând Kaneki.Păi altceva de făcut nu avem, așa că de ce nu.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 64 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Oct 09, 2020 11:39 pm

Le sosește și mâncarea. Raven încearcă sa își revină după aceasta mini-cearta, doar ca în adâncul ei voia sa facă cumva într-un mod neevident sa îi pună la încercare loialitatea lui Damian. Deocamdată nu avea nici un plan în minte și trebuia sa se ocupe și de cuplarea lui Hope cu Ragnar. Hope mănâncă liniștită, fără sa bănuiască ceva. Și după vreo jumătate de ora, ca să nu piardă vremea, termina de mâncat, plătesc și pleacă imediat din local. Ajung într-un loc întunecat între blocuri unde nu pare sa fie nimeni. Bănuiesc ca putem folosi magia sa ne schimbam, nu?
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 64 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Oct 09, 2020 11:42 pm

Așa e cel mai convenabil. Eventual ne transformam pe rând. Gen sa nu ne vadă cineva pe toți. propune Damian. Lui Ragnar ii place idea. Bakugo e neutru, iar lui Kaneki nu prea ii pasă.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 64 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Oct 09, 2020 11:46 pm

Ar fi mai eficient împreună pentru ca durează mai puțin. Dar ma rog. și ridica din umeri. Totuși, ea voia sa fie ultima sau aproape ultima. Acuma ca e și certata cu Damian, îl va lovi la orgoliu cu costumul ei. Hope e puțin timida. Costumul meu știu ca nu o sa fie asa impresionant ca ale voastre..
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 64 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Oct 10, 2020 12:05 am

Primii care se schimbă sunt Ragnar cu Kaneki. Ragnar are fizicul la fel, dar are un costum clasic de vampir. In timp ce Kaneki ia forma unui Lucifer brunet.
Ragnar
Spoiler:

Kaneki
Spoiler:
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 64 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Oct 10, 2020 12:15 am

Ce costume drăguţe! zice Hope. Nici nu mă miră Kaneki. comentează şi Raven şi chicoteşte. Vă stă bine. Şi pentru a nu lăsa prea mult timp mort, Hope decide să se schimbe şi ea, doar că Raven o trage repede de mânecă. Nu te face înger, că nu mai e nimic special atunci. Am eu o idee. şi îi şopteşte la ureche surorii ei, care pare să fie de acord. Astfel se transformă şi Hope:
Spoiler:
Inspirată din mama dragonilor, am făcut-o pe Hope o războinică din evul mediu, să îşi mai iasă din zona de confort. Aşa nu batjocoreşte nici religia. Bineînţeles că armura e aleasă viclean, că dacă era după Hope, era toată acoperită..
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 64 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Oct 10, 2020 12:32 am

Kaneki cu Ragnar zâmbesc. Îți stă bine. Mie îmi place. și se uită la Hope mai atent și detaliat. Well, e rândul nostru. si astfel Damian cu Bakugo se schimbă. Bakugo e cu noul lui costum de erou ce abia ia sosit, cu tentă de noir. In schimb Damian ia forma unui lord feudal din familie.
Spoiler:

Bakugo
Spoiler:
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 64 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Oct 10, 2020 1:14 am

Si cum Raven este ultima, zâmbeşte la toţi, apoi în jurul ei se face un fum negru care trece în câteva secunde şi se dezvăluie Raven din universul paralel în care era prinţesa unui trib. După transformare se uită în special la Damian şi Kaneki.
Spoiler:
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 64 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Oct 10, 2020 12:44 pm

Damn, e hot. se gândește Kaneki cu un zâmbet controlat pe față. Damian zâmbește și sub haina lui largă are o erecție cand o vede. Bine că nu se vede inafară datorită hainei. Ragnar e neutru, că deja era lipit mental de Hope. Acum că suntem gata. Să mergem. zice Bakugo ce voia distracție.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 64 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 64 of 100 Previous  1 ... 33 ... 63, 64, 65 ... 82 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum