Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 22 of 100 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 61 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 22 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Dec 06, 2020 12:48 pm

Astfel cei doi își fac dușul separat. Intre timp, Celia cu Klaus se odihnesc după o partidă lungă de sex. Să mergem să luăm micul dejun? își întreba soția bine dispus
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 22 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Dec 06, 2020 12:54 pm

Da. Sunt flamanda. răspunde puțin obosit și pune un halat pe ea. Ma întreb dacă s-au trezit copiii. Nu am auzit nimic dubios aseară. și se refera la cuplu, bineînțeles. Hope era tăcută acum ca au avut momentul ala și nu a mers cum voiau ei. Presimte ca Ragnar e supărat asa ca se îmbracă in liniște și aranjează hainele în geanta ei ca să fie pregătită de plecare.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 22 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Dec 06, 2020 6:25 pm

Ragnar era intradevar suparat, dar nu in asa fel incat sa faca o drama din asta. Astfel iese si o vede pe Hope. Te grabesti undeva? Nu ai luat micul dejun totusi. si ii zambeste pasnic. Intre timp Klaus. Ea fiind inger nu se poate culca cu nimeni pana cand nu se insoara sau ceva de genul asta. E mai complicat.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 22 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Dec 06, 2020 6:36 pm

Ah, înțeleg. și se gândește puțin. Noi l-am crescut bine pe Ragnar. Sigur nu ar obliga-o. Întrebarea e dacă o poate aștepta sau dacă o sa o ceara de atât de tineri. Hope tresare când îl aude ca vine. Nu ma grăbesc.. Le aranjam doar în geantă.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 22 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Dec 06, 2020 6:40 pm

Probabil daca era om o lua de nevasta si dupa ce se plictisea de ea baga divort. Dar cum Jimin-senpai a obligat vampirii sa aibe o singura nevasta cat timp e in viata pune presiune imensa pe tineri. Dar eu sunt de acord. Va stii el ce sa faca. si zambeste. Ragnar s-a schimbat in haine de casa, adica o pereche de blugi si un tricou. Ai vreo preferinta? Avem bucatar profesionist daca ai un mic dejun specific. si o saruta scurt pe frunte si isi aranjeaza parul dupa.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 22 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Dec 06, 2020 7:45 pm

Hope zâmbește când e sarutata pe frunte și parca se mai luminează la față. Mm, nu am pretenții. Doar sa fie ceva ușor. zice pașnic.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 22 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Dec 06, 2020 9:40 pm

Astfel toti isi iau micul dejun. Mikael cu Eden si Julieta, a ajuns la prima ora si stau de vorba. Raven este cu Damian, Akame si Cecilia ca sa anunte parintii lui ca vor avea copilasi si ca vor sta impreuna cu parintii lui si a ei cat se poate. Ragnar e bine dispus si mananca cu Hope si parintii lui.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 22 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Dec 06, 2020 9:50 pm

Hope totuși e mai tăcută ca ieri și Celia observa asta asa ca își propune ca după ce pleacă ea, sa aibă o discuție cu fiul ei. Raven era cu familia lui Damian după cum s-a spus, dar nu era asa entuziasmata de copii. O sa ma sece mult de energie și ce fac dacă zeul din mine decide sa ma pună la încercare când am burta mare?
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 22 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Dec 06, 2020 10:33 pm

Eu cu Cecilia o să te ajutăm să ai o sarcină cât mai ușoară. Vedem pe parcurs. si se comportă ca un adevărat lider de familie. Vestea il bucura pe Akame ca asta il responsabilizează mai mult.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 22 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Dec 06, 2020 10:46 pm

Oh Doamne.. Amândouă însărcinate aproape în aceeași perioada. zice bucuroasa. Doar ca Raven nu e asa entuziasmata. Nu îmi poate lua nimeni burta când am de dat proba aia.. și isi da ochiii peste cap. Apoi se uita la Akame. Oare e safe sa ma bag într-o transa și sa îl caut pe Zeu în capul meu ca să vorbesc cu el și sa dau proba înainte sa îmi crească burta?
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 22 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 22 of 100 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 61 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum