Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 33 of 100 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 66 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 33 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Dec 08, 2020 12:30 am

In momentul in care Cecilia are orgasm, mareste cu puterile ei ritmul dildoului sa se miste si eventual sa se faca mai gros. Intr-un final argintia e epuizata si o strange pe bruneta in brate la fel de tare cum face sora ei. Trebuia de mult sa facem asa. respira repede si obosita.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 33 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Dec 08, 2020 12:36 am

Picioarele Ceciliei tremura și cade pe sora ei cu totul. Categoric o sa țin minte partida asta și o sa o mai repetam. spune in timp ce respira greu. După se da de pe Akame, face ca toate jucăriile sa dispară și se întinde pe spate.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 33 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Dec 08, 2020 12:38 am

Akame cu ultimele forte o ia pe Cecilia in brate si adoarme cu capul pe pieptul ei generos si cald. Astfel prima partida a gemenelor s-a terminat.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 33 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Dec 08, 2020 9:13 am

Cecilia își sărută sora pe creștetul capului și după o ia și ea în brațe. Doar ca înaintea sa închidă ochiii, vrea sa vadă cum o duc copiii, asa ca face un glob care plutește deasupra lui Akame și se uita prin el la ei.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 33 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Dec 08, 2020 10:26 am

Ragnar se chinuie să zgârie măcar cubul de metal extraterestrul dar nu reușește deloc. Damian simte presiunea pe corpul lui de la gravitația de zece ori mai mare,dar tot continua să facă flotări in două mâini cu picioarele sus,să își pună presiune și mai mare pe trup. Jimin se uită acum la movalie, să vadă dacă a reușit ceva cu cubul din cel mai dur metal din sistemul lor solar.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 33 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Dec 08, 2020 10:39 am

Raven nu s-a chinuit prea mult pana atunci ca a văzut ca e destul de rezistent. Și după cum suntem obișnuiți, ea e mai strategică. Colțurile cubului sunt cele mai fragile asa ca a pus un blestem pe cub ca elementul din care e făcut sa se contopeasca cu mana ei. Astfel atinge cubul și duce mana încet spre un colț. Cand ajunge acolo, baga pe rand în coltul acela cate un deget pana face o gaură, apoi trage cu forța si deschide cubul. Acum și-a pierdut mult din rezistența lui și nu mai e folositor, deci face vraja ei de dematerializare și metalul ala se face în nisip. Nu poți avea atacuri pentru orice. Trebuie sa folosești și creierul. spune ea neutru.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 33 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Dec 08, 2020 11:53 am

Ai dreptate. Dar ideea antrenamentului vostru de acum este să vă antrenați punctele slabe. Ai făcut o treaba bună. Dar încearcă să găsești și alte soluții decât asta. si la movalie apare un cub mai mare.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 33 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Dec 08, 2020 11:58 am

Fata se uita urat la Jimin și după la cub, dar oftează și se gândește la alta soluție. Cecilia între timp adormise și ea și globul dispăruse. Atunci ii vine a doua soluție: lavă vulcanică! Nu exista lucru care sa reziste la lavă. În aer amesteca ingredientele pentru formarea lavei pana face destulă pentru întregul cub și după propulsează bila de lava cu viteza spre cub ca să îl lovească frontal.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 33 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Dec 08, 2020 1:16 pm

Bravo. Acum încearcă să faci lava mai repede. si acum sunt două cuburi care de data asta se mișcă și plutesc.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 33 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Dec 08, 2020 1:21 pm

Raven zâmbește când vede ca lui Jimin i-a convenit soluția asta și face iar lava, doar ca de data asta nu mai e o bila, ci o face în forma de nor pe care îl duce deasupra cuburilor și face o ploaie de lava peste ele. Asa, indiferent cum se mișcau, norul era după ele. Deocamdată era greu sa se concentreze sa facă nori separați pentru fiecare cub pentru ca lava in sine e un amestec de elemente grele. Merge îmbunătățit.. zice modest cât era încă concentrata pe ce făcea.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 33 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 33 of 100 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 66 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum