Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 58 of 100 Previous  1 ... 30 ... 57, 58, 59 ... 79 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 58 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Dec 15, 2020 10:03 pm

Uite ca Damian nu vrea sa se prefaca si o intreaba din prima Chiar te-a afectat mult gestul meu? La o adica, a fost doar ca sa te dai la o parte. si se uita la ea direct.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 58 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Dec 15, 2020 10:17 pm

Normal ca m-a afectat! zice urât și se incrunta. M-am despărțit de iubitul meu de 7 ani ca să ma amenințe cel care m-a lăsat însărcinată? întreabă retoric. In plus, gestul asta a fost ca un fel de "sunt mai puternic decât tine asa ca da-te la o parte ca oricum nu ai cum sa ma oprești". ii spune sincer tot ce a simțit acolo. Chiar gândeai ca o sa plec capul și o sa te ascult? Ai încercat sa ma faci inferioara acolo.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 58 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Dec 15, 2020 10:20 pm

Da? Si daca cumva se dadea lesinat si ma ataca pe ascuns? Daca nu era Mikael, ne omora pe amandoi acolo. Ai prea multa incredere in omul ala. Uneori trebuie sa fii rece ca sa faci lucrul care trebuie. raspunde serios si el si ce a simtit acolo.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 58 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Dec 15, 2020 10:43 pm

Lucrul care trebuie nu este sa bați pana aproape de moarte pe cineva. Era destul. Dacă știai sa te oprești singur acolo, nu ne mai certam și nu ne mai lesina pe amândoi. Așa acum a și scăpat și naiba știe unde e. zice logic. Nu voia sa lase de la ea.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 58 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Dec 15, 2020 10:49 pm

Sigur, sa las pe unul care are ciuda pe mine de e in stare sa omoare civili doar ca sa arate cat de smecher e. Foarte buna decizie, felicitari. si o face pe un ton foarte sarcastic. Daca nu erau adultii cum faceai decizia? Crezi ca ii pasa cuiva ca Kaneki a fost fostul tau cand a distrus o tribuna plina cu oameni nevinovati? Joaca de-a eroul din filme nu exista. Pentru oameni de genul trebuie sa scapi de ei. si isi continua ideea. Nu e vina mea daca la stiri auzim cum un diavol distruge orasul si mananca oameni pe viu.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 58 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Dec 15, 2020 10:59 pm

Cum poți sa vrei sa omori pe unul cu care ai copilărit când știi ca e Black în el? Trebuia sa te omoram și pe tine când erai posedat și m-ai înjunghiat în burta? și isi pune mâinile în sold supărată.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 58 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Dec 15, 2020 11:05 pm

Diferenta dintre mine si el e ca eu nu m-am lasat controlat complet si m-am ferit de zonele vitale. Inafara de chestia aia, nu am atacat pe nimeni nevinovat. zice simplu. Dar bine, o facem cum vrei tu. Il lasam liber in speranta ca il vom purifica de bunavoie. si lasa de la el. In acelasi timp, daca intradevar am dreptate si sper sa ma insel, tu sa ai pe constiinta oamenii nevinovati ucisi de Kaneki cu sange rece. Vezi ca noi traim intr-o bula. Omul de rand nu are puteri, cel mult un cutit sau un pistol care este efectiv degeaba contra unuia ca noi. Trebuie sa te gandesti si la cei din jurul tau pe care nu ii cunosti, nu doar la cei cu care ai trait. isi zice sincer parerea, fara suparare.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 58 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Dec 15, 2020 11:10 pm

Eu nu am zis sa îl lăsăm in libertate, ba chiar m-am plans la început ca nu știm unde e. Știu și eu ca e periculos. Ce zic e doar ca nu mai era nevoie atunci de nici un atac, ci doar sa îl fi legat sau adormit. Dar tu voiai sa îl ranesti. și isi da ochii peste cap. Se simte de parca nu vorbește aceeași limba cu el.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 58 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Dec 15, 2020 11:13 pm

Damian isi da ochii peste cap.Bine. Atunci hai sa il cautam si ne vedem de cearta noastra mai tarziu. si zice cea mai matura chestie pe care o putea spune. Ca nu aveau de ales.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 58 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Dec 15, 2020 11:24 pm

Mda ai uitat ca suntem închiși. și se pune pe un scaun. Nu s-au împăcat încă, nu e corect. comentează Cecilia lui Akame.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 58 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 58 of 100 Previous  1 ... 30 ... 57, 58, 59 ... 79 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum