Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 72 of 100 Previous  1 ... 37 ... 71, 72, 73 ... 86 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 72 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Jan 09, 2021 1:32 pm

Astfel trec luni de zile. In acest timp, Akame o antrenează pe Cecilia in lumea ei și călătoresc în spațiu împreună ca bruneta să fie în formă și să își depășească limitele. Ragnar chiar dacă nu este cu Hope,are foarte multă activitate. Încă se antrenează, dar nu la fel de des ca înainte că se ocupă de școală, consiliu și de ceilalți vampiri. Jimin observă că Damian a rămas singurul care poate să se antreneze la maxim pentru că acum sarcina lui Raven e avansată. Se gândește la cine să ii fie partener,așa că apelează la Kaneki. Pentru că: Să nu se mai repete incidentul cu Black și doi, să petreacă mai mult timp cu Estelle când este liber. Face și el ca Shirley csf. Că dacă Kaneki e in Detroit mereu,nu are cum să interacționeze cu ea. De ce vrei să stau alături de ei? întreabă Kaneki mai țâfnos.Șomezi in Detroit și Damian are nevoie de un partener. Raven nu poate lupta acum și trebuie cineva să preia din responsabilitățile ei. Și de ce aș rămâne aici? mormăie din nou. Crushul tău locuiește aici. E nevoie de altă explicație? intre timp Damian cu Raven sunt mai in spate și argintiul chicotește la ultima parte.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 72 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Jan 09, 2021 2:37 pm

Atât lui Raven cat și Ceciliei le-au crescut burțile și sunt ca doua viitoare mămici mandre. Movalia chicoteste și ea dar zâmbește pentru ca se bucura ca Kaneki e interesat de o fata și nu mai e singuratic. Cu ocazia asta, poate afla și ei cine e Estelle cu adevărat. Dacă va certați la antrenamente, va pun sa îmi preluati și responsabilitățile din casă, cu renovat, cumpărături, curățenie și toate cele. le zice amândurora.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 72 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Jan 09, 2021 9:29 pm

Ăăă. De asta se ocupa el, ca de-aia l-ai luat de bărbat. glumește Kaneki răutăcios. Damian chicotește în schimb. Lasă că avem și alte metode de pedepsit. iar Jimin se uită la ei. Pot să îi fac majordomi pentru cateva zile cu magia vampirilor. intră in jocul movaliei.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 72 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Jan 10, 2021 9:17 am

Suna perfect. și isi împreuneaza mâinile bucuroasa. Deci băieți, mult succes împreună.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 72 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Jan 10, 2021 11:20 am

Astfel in acest timp cât baietii se antrenează iar familiile sunt pe pace, un nou pericol iese la iveala. In portul orașului mai mulți oameni mascați stau împreună într-un depozit cu un lider pe tron. Este timpul pentru o nouă ordine în oraș și regiune. și zâmbește liderul.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 72 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Jan 10, 2021 11:44 am

Cecilia era cu Akame acasă și pregătea niște mâncare pentru cei care sunt la antrenamente cu Jimin. Ocazional, mai manca și ea în paralel, ca na, burtica. Totuși, antrenamentele cu Akame au ajutat-o mult și acum arata ca o noua persoana... +burta maricica.
Spoiler:
Termin aici și ma duc la Jimin sa le duc de mâncare, apoi mergem la cumpărături de jucării pentru viitorul nostru copil. spune pașnic către soțul ei.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 72 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Jan 10, 2021 11:47 am

Desigur draga mea. Eu te voi aștepta aici până te întorci. Citesc niște rapoarte. răspunde pașnic după care bea o gură de ceai. S-a englezit și Akame.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 72 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Jan 10, 2021 11:49 am

După încă vreo 30 de minute, pune totul într-un coșuleț, ca pe vremuri, le acoperă cu prosoape și o vraja ca să nu se răcească (mai și trisam din când în când nu?), își sărută soțul și pleacă în zbor spre casa blonzilor.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 72 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Jan 10, 2021 11:54 am

În casa cealaltă Kaneki și Damian se bat între ei, dar ceva mai personal. Singurul tratament pentru ei ca să își dezvolte încrederea unul in altul este bătaia, cred. comentează Jimin lângă Raven
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 72 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Jan 10, 2021 11:58 am

Asta fac de când se știu și nu simt ca au avansat deloc, dar ma rog. și chicoteste. Între timp, Cecilia își amintește ca nu a luat nimic de băut pentru copii. Ah, la naiba. Hidratarea e cea mai importanta. și se oprește la primul supermarket pe care îl vede jos. Coșulețul ei cu mâncare îl transforma într-o geanta normala care nu da nimic de bănuit și ia cel mai mic cos pe roti ca să meargă în magazin sa vadă ce mai cumpără. Era puțin aglomerat și se mișca greu, dar avea timp.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 72 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 72 of 100 Previous  1 ... 37 ... 71, 72, 73 ... 86 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum