Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 75 of 100 Previous  1 ... 39 ... 74, 75, 76 ... 87 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 75 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Jan 11, 2021 11:23 pm

Ce dragut. O reuniune de familie! Ca odinioara! exclama Levi cand o vede pe bruneta. Cum esti in viata si mai ales, cum esti tanar? Tu nu ai murit de boala acum cativa ani? intreaba tare. Asa credeam si eu, dar se pare ca exista anumite persoane care ma vor in viata. Asa ca uite, sunt aici. si trage cu un glont langa Damian. Geamurile fiind vechi si crapate, se sparg de la presiunea pistolului cand a tras.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 75 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Jan 11, 2021 11:29 pm

Când apasă pe trăgaci, bruneta parca tresare și se supără. Ii pune în pericol copilul și sta în garda ca să îl apere dacă e nevoie. Și ce vor persoanele alea de la tine? întreabă când se mai apropie câțiva pași de ei.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 75 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Jan 11, 2021 11:33 pm

Nu cunosc foarte multe. Stiu doar ca m-am trezit intr-un lac inapoi la viata si am fost trimis intr-o organizatie. Rolul meu este sa ii conduc si sa obtin ce imi doresc. si lasa arma jos, pentru moment. Si ce vrei? intreaba serios,inca in garda. Sincer, voiam doar o viata normala. Am incercat sa o fac cat mai buna posibil dar eforturile mele au fost umbrite de toata nebunia asta cu super puteri. Ce vreau? E simplu si nu ma ascund, e sa elimin toate superputerile de pe planeta. o zice de parca nu e ceva nebunesc.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 75 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Jan 11, 2021 11:39 pm

Dacă găsești vreun "leac", ok... și e și ea mai liniștită ca a lăsat arma jos. Că să omori toți superoamenii ar fi cam greu.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 75 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Jan 11, 2021 11:44 pm

Nu am zis ca nu fac asta. si intr-o secunda trage in pipetul lui Damian. Argintiul cade in genunchi si sangereaza. Stiu ca m-ai pacalit si ca el e copilul tau si a surorii tale ciudate. Sa nu crezi ca nu am aflat asta, si mai multe. si indreapta de data asta pistolul catre burta ei. Dar Damian nu sta prea mult si desi e ranit, ii ingheata trupul cu o vraja facuta pe podea. Sa nu indraznesti. si incepe sa se vindece. Totusi, are un god in el, un glont nu il omoara daca nu e impuscat in cap totusi.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 75 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Jan 12, 2021 12:05 am

Cecilia se incrunta și cât e Levi înghețat, da cu piciorul peste mana lui ca să ii cada arma și după îl arunca cu umbrele într-un zid. In primul rand, nu mai e de mulți ani treaba ta cu cine ma fut eu. zice atunci supărată si merge la el. Cu umbrele îl tine de mâini și picioare și face o lama în mana ei. Îl prinde de par și ii pune lama la gat. Și in al doilea rand, dacă îmi mai ameninți copiii, te voi căuta, te voi prinde și te voi diseca încetul cu încetul. spune sadic. Nu ii era frica de noua putere a lui Levi, mai ales acum ca e proaspăt antrenata.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 75 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Jan 12, 2021 12:46 am

Oh.Mai nou vad ca esti foarte curajoasa. ii zambeste in fata. Din trupul lui apare o aura alba ce anuleaza magia lui Damian si puterile care il legau. Din spatele brunetei apar mai multi mafioti cu arme. Ajunge. se aude Akame ce era in mijloc si cu palmele spre Levi si soldati, ii impinge departe de Damian si Cecilia cu gravitatia pe loc. Oh vai. Acum vad ca esti barbat. Ce vraja interzisa ai mai facut acum? chicoteste malefic si isi da cu parul la o parte. Nu e treaba ta ce fac eu. mormaie brunetul. In schimb Damian se supara cand vede cum parintii lui sunt inconjurati si ia parte la actiune. Isi face o armata de clone ce sunt pe balcoanele depozitului, toate avand pistoale la ele spre Levi si aliatii lui. Asta e o modalitate de a folosii util o chestie de baza. Oh. Vad ca nu pot sa va fac fata la toti trei asa. Am ales locatia prost. si arunca pe jos o bomba cu fum. Levi si aliatii lui se teleporteaza rapid cu un aparat in baza lor indepartata din oras. Akame a fost luat pe nepegratite, iar clonele lui Damian deschid repede geamurile ca sa se poata respira si sa dispara fumul.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 75 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Jan 12, 2021 11:21 am

Cecilia își pune repede mana la nas și se teleporteaza afara ca să nu inhaleze mirosul, ca na, sarcina.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 75 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Jan 12, 2021 11:43 am

Familia e afară. Damian ce iese mai nașpa că are un glonț in el,dar se vindecă acum. Iar e mâna lui Black? întreba sictirit după toate cele întâmplate. Nu cred. Levi are energie anti-magic ce nu se aseamănă cu ceva existent. si se duce spre Cecilia. Tu cum ești dragă?
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 75 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Jan 12, 2021 11:52 am

Sunt bine.. spune supărată pe situație. Se uita apoi la băiatul ei și își face o mana de umbră. O sa scot eu glonțul ala ca să te regenerezi liniștit. E mai curajoasa și serioasa de când a venit de la antrenament.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 75 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 75 of 100 Previous  1 ... 39 ... 74, 75, 76 ... 87 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum