Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 92 of 100 Previous  1 ... 47 ... 91, 92, 93 ... 96 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 92 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Feb 25, 2021 11:24 pm

E complicat. Masele sunt cel mai nașpa de manevrat. Dar ce pot să zic, succes. și se ridică în picioare.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 92 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Feb 25, 2021 11:26 pm

Dacă s-a ridicat înseamnă că pleacă? Pai asta e momentul potrivit sa o dea Cecilia pe drame: Dacă reușești sa ne învingi, o sa ma omori? și îndreaptă capul spre el.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 92 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Feb 25, 2021 11:30 pm

Asta ar fii ceva simplu pentru tine. Cea mai bună răzbunare e să te las fără cei dragi și să trăiești cu asta tot restul vieții
zâmbește scurt când se uită la ea. O să fie drăguț să il omor pe fiul tău cu puterile iubitei lui însărcinate. O să fie fun.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 92 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Feb 25, 2021 11:36 pm

Brunetei efectiv ii pica fața. Cum sa fie asa insensibil cu ea după atâția ani în care au trăit împreună?? Chestia asta o activează și scoate un lanț pe care îl avea în buzunar și îl desface, apoi lovește pământul dintre ea și el într-un moment de furie. A, da? S-o crezi tu ca te vei atinge de Damian si Akame! zice și se incrunta. Cu Celia, fiica noastră, ce o sa faci? întreabă după. Era in picioare, in garda, nu îl mai ataca dar normal ca era curioasa de răspuns.
Spoiler:
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 92 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Feb 25, 2021 11:45 pm

Well, aș scăpa și de ea. Dar vampirii în special Klaus au insistat că dacă vrem ca ei să nu se implice să nu ne atingem de nimeni din clanul lor. răspunde neutru în timp ce păstrează distanța. O să văd după. Dacă obțin mai multă putere militară scap și de vampiri. o zice asa simplu. Well, Jimin a fost inteligent aici. S a folosit de influenta lui ca să nu fie atacata toată lumea deodată
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 92 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Feb 25, 2021 11:50 pm

Bineînțeles că nici asta nu ii convine. Celia chiar nu a greșit cu nimic în toată treaba asta. Am înțeles când ai renunțat la puteri, am stat cu tine când ai îmbătrânit, am fost o soție bună si te-am îngrijit pana în ultimul tău moment ca acum sa te întorci și sa te comporți asa? Continua Cecilia cu drama ei depresiva. Chiar dacă s-a antrenat și e mai dură, cu oamenii pe care i-a iubit e încă sensibila. Ridica lanțul din pământ și îl prinde pe Levi de gat cu el.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 92 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Feb 25, 2021 11:53 pm

Nu zic ca o mare parte din viață nu ai fost. Doar că 8n loc să continui asa până la final și să mor împăcat ai preferat să păcătuiești cu sora ta. Ai făcut copil cu ea și m-ai mințit foarte mulți ani cu el. Asa ceva nu se iartă. și e în jocul ei,deocamdată.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 92 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Feb 25, 2021 11:59 pm

Aha. Dar cati ani m-ai ținut aproape în totalitate fără sex și afecțiune? Cate zile și nopți întregi ai lipsit de acasă? Ți-ai făcut-o cu mana ta, știai ca eu am nevoie de iubire. și îl arunca într-un pom. Eram ca doi străini în casă. Am avut nevoie de cineva care sa îmi vadă valoarea dar în același timp încă te iubeam și nu voiam sa renunț la tine. Cum ți-ar fi fost ultimii ani de viata singur dacă ziceam adevărul și divortam? Mintindu-te, de fapt te-am ajutat. spune supărată. E atât de nerecunoscător.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 92 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Feb 26, 2021 12:02 am

Poate mai bine făceai asta decât să mă înșelipe la spate. se ridică din pom și trimite către Cecilia o rafală de vânt.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 92 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Feb 26, 2021 12:07 am

Acum ca știu cum gândești cu adevărat, mai bine te lăsam sa mori singur. zice scurt și taie rafala cu lanțurile, apoi se apropie de el. Pregătește-ti oamenii tai de căcat. O sa va caut și o sa va ard pe toți pana la ultimul, de o sa îți dorești ca eu sa fi fost de partea ta. spune simplu și la obiect, apoi ii da un picior în burta.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 92 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 92 of 100 Previous  1 ... 47 ... 91, 92, 93 ... 96 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum