Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 37 of 100 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 68 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 37 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Nov 20, 2022 2:00 am

Akame se uită la ea și o strânge de umăr părintește. Imi pare rău. După se uită foarte urat la Damian. Fata asta te iubește mult. Și-a sacrificat părinții pentru tine. De o faci să plângă, nu că te chinui, te omor. și il ia pe Damian un fior pe șirea spinării. Acum fiind un înger o înțelege perfect pe Estelle. Chiar dacă o prefera pe Raven, nu e vina ei aici. Ci a plodului lor,Damian.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 37 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Nov 20, 2022 2:06 am

Şi Ceciliei îi pare rău de întâmplare, dar se gândeşte că există două explicaţii pentru asta: 1. pentru un viitor alături de zeul distrugerii trebuie să faci sacrificii. 2. karma trebuia reglată pentru traumele emoţionale pe care le-au experimentat kaneki şi raven. O să fie bine. O să ai proprii tăi copii şi un soţ fidel, iubitor, care e acolo pentru tine la orice pas, nu e aşa Damian? întreabă zâmbind, puţin malefic pe interior. Asta e cea mai mare responsabilitate pe care trebuie să o îndeplineşti dacă tot vrei să te căsătoreşti. şi pune mâncarea pe masă. Estelle începe să chicotească când aude vorbele astea zise intenţionat către Damian. Hai, mâncaţi. Toate problemele trec când mănânci mâncare proaspătă şi caldă, gătită de o mamă. se laudă puţin. Mulţumesc.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 37 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Nov 20, 2022 2:14 am

Dacă am promis, mă țin de cuvânt. Doar mă știi. zâmbește și își ia masa. Ii place că părinții lui îi acceptă decizia și nu au ranchiună. Akame știe că nu o să îl mai vadă, așa că e drăguță pentru restul serii, o lasă pe Cecilia să fie aia rea. Astfel trece și masa iar copii se duc în camera lui Damian de când era adolescent. Aici am copilărit eu. ii zice nostalgic. Akame și Cecilia erau în camera lor. Sfinte Yahve, da-mi un semn că Damian s-a cumințit. Deja e a treia iubire a lui. De greșește și cu asta nu va mai pupa iubire in veci.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 37 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Nov 20, 2022 2:20 am

Estelle se uită atent pe acolo, până când Yahve o aude pe Akame şi consideră amuzant să teleporteze la cuplu nişte jucării, atât neortodoxe, cât şi nişte suzete şi jucării de bebeluşi. Hă? Damian, ce fetishuri ai de ai suzete în cameră? şi începe să râdă de el. Cecilia îi aude şi îi face semn lui Akame. Poate ăla e semnul. zice scurt.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 37 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Nov 20, 2022 2:25 am

Hă? Ce caută astea aici? murmură Damian. Dar râde și el de situație după. E semn că trebuie să luăm jucării pentru copii și pentru noi. big brain Damian, big brain. După o sărută și o îmbrățișează dragatos. Doamne-ajută. și face niște cruci. La care Akame. De faceti sex mai ușor cu volumul că treziti vecinii. strigă la ei.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 37 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Nov 20, 2022 2:29 am

Estelle roşeşte instant în obraji. Oh nu. Mi-e şi ruşine că pot auzi. zice în şoaptă. Comportamentul lui Estelle s-a schimbat destul de mult în ultimele ore, în mai bine se pare.
Cecilia totuşi avea o nelămurire şi voia să o discute cu soţia/soţul ei. Apropo, eu am o chestie de clarificat cu tine. În bătălia cu Damian, el a spus că ai renunţat la forma masculină ca să devii înger. Deci o să rămâi fată pe veci?
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 37 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Nov 20, 2022 2:36 am

Ce dovadă de iubire putem să le dăm inafara de niște gemete cu te iubesc? o întreabă cu tupeu în șoaptă și o prinde de fund. Inspita tot inspita e.
Akame răspunde Cam așa ceva. Am renunțat la latura aia pentru că nu mai vreau să fac un Damian din nou. Mi-a ajuns unul.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 37 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Nov 20, 2022 2:39 am

Ah deci e bine că am rămas însărcinată înainte să renunţi la latura aia. spune şi ea. O să îi lipsească Akame cel autoritar care o domina numai din energia lui masculină, dar nici Akame-sora nu e mai prejos în inima ei. Estelle se muşcă de buză. Profită acum până nu creşte copilul în burtă şi nu o să mai poţi face nimic. zice şi îl sărută apăsat.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 37 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Nov 20, 2022 2:43 am

Ti-am zis că de data asta o să creștem copilul altfel. și o sărută pe buze. Inca il putem împărții pe Jimin. și chicotește.
Eh, sunt câteva luni. Avem o eternitate la dispoziție. iar de la săruturi se ajunge la sex, unde atât Damian cât și Estelle își zic "Te iubesc" printre gemete. Akame aude și zâmbește, dar nu comentează, ii lasă să își facă de cap.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 37 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Nov 20, 2022 8:38 am

Cecilia e mulțumită de rezultat și bea un ceai pe pervazul dormitorului lor, cu o pătură pufoasa pe picioare. Sa il împărțim pe Jimin da. Dar sa ma împarti tu pe mine cu el? Ultima oara când am facut-o noi doua cu Jimin, erai foarte posesiva cu mine. Ii zice depanand amintiri și chicoteste. 
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 37 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 37 of 100 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 68 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum