Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 1 of 100 1, 2, 3 ... 50 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion Empty Kanie Mansion

Post by Dede Wed Nov 30, 2022 12:29 pm

Iar cum Vishnu e obişnuită să fie răsfăţată în pat, gesturile astea i se par cam dure. Dar deocamdată nu îl opreşte, ci îi dă şi pantalonii jos şi îl strânge de păr când o muşcă de sâni.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Nov 30, 2022 12:31 pm

Și el cum e tare și doar în boxeri, o împinge cât să stea în genunchi, cu fața la boxerii lui și cu penisul lui, ii zâmbește șiret.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Nov 30, 2022 12:40 pm

Fata se uită în ochiii lui câteva momente, apoi îşi intră în rol şi începe să-i facă oral, cu deepthroat, că se pricepe. Shiva, îmi eşti dator pentru asta.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Nov 30, 2022 12:43 pm

În momentul în care ea face oral, simte niște senzații. Era atât plăcere sexuală dar mai ales instincte sălbatice. Opus la Damian cu sentimentele. O voia să o domine rău. Folosește și sanii aia ai tai perfecti de zeiță. zise mai dur și o strânge de păr
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Nov 30, 2022 12:46 pm

Ea îl ascultă şi îşi ridică sânii în mâini. Îi prinde penisul între ei şi îl masează cu ei. Serena îi spiona şi observă că Damian are o privire mai diabolică. Am observat că se schimbă de când am făcut-o cu el. E ceva ciudat la mijloc. şi îi arată şi lui Jimin.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Nov 30, 2022 12:51 pm

Se simte altfel cu o zeița. Mai vreau
geme si o lasă pe bruneta asa. Păăăi.Am vrut neapărat să o facă mai întâi cu tine ca să isi aducă aminte de cine era si el in alte vieti. In relațiile cu tine el era malefic si te proteja. Daaar nu au funcționat pentru ca tu voiai să fii răsfațată si el voia copiii. Tu cum esti vampir mereu nu ii poti da asta. Iar el nu te poate răsfața că are treabă. De aici si reacția voastră. zise prima oara Așa cum Shiva poate să iti amplifice sentimentele, Vishuu iti amplifica instinctele. Trebuia să il fac malefic mai intai ca să ii dea un boost Vishuu.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Nov 30, 2022 12:55 pm

Păi şi ce vrei să obţii de la el de îl manipulezi aşa? şi se uită curioasă la blond. Vishnu zâmbeşte când aude vorbele lui Damian şi o face mai cu poftă. Ai grijă că poţi deveni dependent de asta.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Nov 30, 2022 12:58 pm

Damian foloseste puterile lui Shiva, dar nu gândește ca el. Va trebui să il fac malefic si sa controleze asta ca să il aduc pe Shiva complet. și oftează Daaar durează. El ca om e calm. Ca zeu e agresiv. De-aia tii se pare ciudat că se bat cap in cap.
Te vreau, Vishuu. Și stii cum vreau să te domin. Ai amintirile lui Raven așa că stii ce îmi place.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Nov 30, 2022 1:03 pm

Serena înţelege şi nu mai spune nimic. În schimb, brunetei i se pare ciudat ce aude. Deci mă vrea pe mine dar pe stilul lui Raven.. îşi spune apoi se opreşte din oral. Acum asta e. Se ridică în picioare şi se apleacă pe pat, cu pieptul pe cuvertură şi cu fundul în sus. Atunci călăreşte-mă, Damian ~
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Nov 30, 2022 1:07 pm

Acum are un zâmbet malefic. O strânge tare de fund și intră în ea cu totul, largind vaginul la maxim. E efectiv amplificat cu instincte animalice și plăceri sexuale. Nu mai putea să se gândească. Se mișcă tare și repede ca să o domine.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 100 1, 2, 3 ... 50 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum