Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 3 of 100 Previous  1, 2, 3, 4 ... 51 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 3 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Nov 30, 2022 2:46 pm

Vishnu îşi lasă capul pe spate şi închide ochiii. O mână o ţine în părul lui şi cu cealaltă îl strânge în braţe. Varianta asta a lui Damian îi plăcea că simţea căldura şi iubirea lui. Lucrul ăsta o face să fie din ce în ce mai excitată. Îl simţea şi pe el că o să termine curând. Ah, Damian ~ şi uite că datorită vechiului Damian, începe să-i geamă numele.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 3 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Nov 30, 2022 2:50 pm

Vishuu~~ și își dă drumul în ea, având orgasm puternic. Nu o să o uite prea curând. Gâfâie si se uită la ea, deasupra A fost intens. și gâfâie. Daaar nu ești Raven. Imi pare rău dacă te-ai simtit folosita. zise sincer cu parere de rău și empatic, ca înainte.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 3 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Nov 30, 2022 2:54 pm

Când e gata, se uită la el şi zâmbeşte. Mi-am dat seama că sperai să o simţi şi pe Raven, dar nu e aşa uşor. şi chicoteşte, apoi îl împinge să stea liniştit lângă ea, nu deasupra. La început mă simţea folosită, dar apoi am zis că o să fie mai incitant să mă joc cu tine. Şi uite că nu numai Damian cu Shiva pot manipula, ci şi Vishnu. Nu ar trebui să te simţi dereglat după asta, doar cu o amintire frumoasă. şi îl mângâie pe cap, mai mult ca o mamă.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 3 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Nov 30, 2022 2:57 pm

Well. Mă așteptam să zici asta. și chicotește Pe cât de mult o să mai vreau, sunt conștient că nu o să se mai repete prea curând. și trage aer în piept De vei vrea să mă iubești, te las pe tine să alegi când. Nu mai mă folosesc de Shiva ca să ajung la tine. și chicotește
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 3 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Nov 30, 2022 3:03 pm

Da să fii sigur că a doua oară nu mai acceptam dacă erai aşa rău. şi râde şi ea. Am observat că ai o dorinţă să te culci cel puţin o dată cu fiecare fată care îţi place. Foarte ciudat. şi uite că se ridică ca să se îmbrace.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 3 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Nov 30, 2022 3:06 pm

Vishuu. și face o pauză Având in vedere că te-am făcut să imi gemi numele, te voi proteja atat pe tine cat si pe copilul tau. De parcă ai fii Raven si ar fii copiii mei. zise protectiv.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 3 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Nov 30, 2022 3:10 pm

Fata se uită la el cu drag şi se întoarce să-l sărute pe frunte. Mersi. Iar după momentul ăsta, elimină brusc tot mirosul relaxant din cameră, ca să îşi revină Damian la normal. Stai să-l vezi pe Shiva când e nevoie să ne protejeze. Tu eşti mic copil. îşi spune ştiind totuşi potenţialul iubitului ei.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 3 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Nov 30, 2022 3:23 pm

Well, cam trebuia. Că Damian nu are legătura aia cu Vishuu și Kasen. Daaar cum la făcut să se simtă extraordinar, a făcut o promisiune. Așa cum aura lui veche era calda, acum iar simte că e totul amestecat în capul lui și devine rece.Imi fac un duș și vorbesc cu Shiva. Il ai după așa cum ti-am promis. și pleacă spre baie.
Jimin oftează lung Va trebui să aibă in control două personalități la mana lui. Dar e amestecat rau baiatul asta.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 3 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Nov 30, 2022 3:27 pm

Îşi ia şi ea un prosop şi merge la altă baie să îşi facă duş. Abia aştepta să-l revadă pe Shiva. Mai vedem cu timpul. Sau ar trebui să se grăbească?
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 3 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Nov 30, 2022 3:45 pm

Damian era după duș, reflexia lui e Shiva, dar e doar în capul lui.Ti-a plăcut de ea nu gluma. Ti-ai revenit in simțuri. zise cu tupeu Am vrut să văd dacă e ca Raven. Dar e total opusul. și oftează De te întreabă de ce m-ai lasat sa ma culc cu ea, zi ca e o recompensa pentru munca mea. Nu ca iti reglezi Karma ca te-ai culcat cu Estelle. Nu te iarta in veci. zise argintiul serios. Iti dai seama. Ne omoară pe amândoi
și chicotește.
Energia distrugerii e cea mai grea sa stii. De o folosești aiurea, te distruge si pe tine.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 3 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 100 Previous  1, 2, 3, 4 ... 51 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum