Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 15 of 100 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 57 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 15 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Jul 19, 2016 11:28 pm

Îşi revine şi Shirley. Se pare că acum, cu toate familiile stabilite, Zaphine preocupată de copilele mici şi departe de Izaya, pisicile cu un adăpost, ea cu Izaya, tronul asigurat, toate erau în ordine şi se simţeau împliniţi (regula ca să îşi amintească). Doar că ea nu era deranjată de gemetele ce erau destul de tari, ci începe dintr-o dată să lăcrimeze şi stă în pat în fund şocată, uitându-se la brunet în timp ce atingea colierul.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 15 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Jul 19, 2016 11:32 pm

Ăhm, ce s-a întâmplat? întreba normal. Și cum lăcrimează bruneta, cum pisica iese din colier și îi linge lacrimile. De ce plângi, Shirley? o întreba pisica calmă.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 15 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Jul 19, 2016 11:47 pm

Shirley o ia repede în braţe şi o strânge tare, apoi se uită la Izaya cu o privire foarte serioasă Pisica asta a murit în braţele mele! şi îi curc lacrimile pe obraji. De ce plânge ea...
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 15 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Jul 19, 2016 11:52 pm

Meow. Pari schimbată. S-a întâmplat ceva? și toarce pisica la ea ca să o facă să se simtă mai bine. Că da. Ah da...Vrei să o iei cu tine acasă sau ceva? o întreba la fel de serios. Că știe cât de strânsă e legătura dintre felină și ea.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 15 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Jul 20, 2016 12:13 am

Nu! Clar nu! zice tare şi lasă pisica pe picioarele ei, oprindu-şi plânsul. Dacă o iau, nu o să o mai aibă Shirley de aici.. apoi se uită la pisică şi o mângâie cu drag. Tu eşti un exemplu pentru mine şi promit că o să iau câte o pisică pentru fiecare membru al familie când mă întorc acasă! Da, acum era destul de ciudat pentru pisică bănuiesc.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 15 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Jul 20, 2016 12:28 am

Între timp, Hans își dă drumul tare în Aurora. Că în caz de nu a rămas de prima oară gravidă, sigur va fi acum. Așa ca să se încheie frumos sexul lor. În camera bruneților pisica nu înțelege nimic. Ăăă. Oke... Dar nu prea o să îi placă lui Allan... spune nedumerită. Dar dacă ești bine, nu mai contează. și își freacă capul de palma ei. Când plecăm?
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 15 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Jul 20, 2016 12:38 am

HO, DRACU, MAI E TIMP! zice tare şi strânge pisica în braţe ca o posesivă. I-a revenit comportamentul ăla tupeist şi înţepat. O las aici pentru că Shirley din universul ăsta are mai multă nevoie de ea decât am eu în lumea noastră, dar asta nu înseamnă că nu am dreptul să profit de ora noastră şi să o strâng în braţe! apoi se uită la pisică. Era foarte inteligentă şi putea pricepe şi ea. Draga mea, eu cu soţul meu suntem dintr-un alt univers. Ne plictiseam acasă şi am găsit o carte magică care ne lasă să călătorim în alte universuri alternative, paralele. Le putem vedea înainte să le alegem şi odată ajunşi, nu ne mai amintim de unde am plecat, ci avem memoria celui din universul ăla, în cazul nostru, de aici. La început punem o regulă când să ne amintim amândoi, sincron şi după asta putem să mai stăm maxim o oră în univers până să revenim în lumea noastră reală. Acolo nu se află nici Hans, nici Allan, nici Aurora, nici ... şi face o pauză pentru că se pare că erau chiar mulţi lipsă. Ăăă, sunt doar regii Serena şi Jimin plus fetiţele lui Zaphine, Cecilia şi Akame care de fapt sunt fetiţele noastre gemene. iar acum era cam geloasă că de ce dracu nu le-a făcut ea. Când noi o să plecăm, să nu discuţi cu altcineva despre asta. Oricum nu ar înţelege. Tu doar continuă să stai alături de Shirley pentru că e al naibii de sensibilă. şi se uită parcă obosită la Izaya. Nu pot să cred câţi ani am pierdut aici... dar pentru câteva secunde se uită la pisică ca să îi adauge scurt Nu contează cât timp stăm în universurile astea, în lumea noastră reală trec doar 2-3 minute.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 15 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Jul 20, 2016 12:46 am

Pisica s-a gândit puțin și înțelege. Meow... Bine. Cam complicat, dar îți înțeleg povestea. spune zâmbind. Indiferent de unde vi, tot stăpâna mea iubitoare ești. și face pe drăguța și o linge pe obraz să scape de lacrimi.Aici e vina mea... Eu mi-am dorit să stau aici mai mult până se termină toate problemele. și după se întinde. Ăăăă. Cam puțini copii avem aici. Eu știam că în evul mediu pe cap de familie sunt minim 5 copii. spune gânditor. Dar după își amintește de băieți. La cât de enervanți și gălăgioși sunt băieții, prefer gemenele noastre.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 15 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Jul 20, 2016 10:24 am

Avem mai mulţi la noi acasă decât în evul mediu. şi se ridică din pat chicotind, cu pisica în braţe. Se apropie de Izaya şi îl plezneşte tare. Perversitatea mă-tii, eu trebuia să fiu singura soţie a ta. Jimin se descurcă foarte bine doar cu Serena. şi face pe supărata. De fapt, toţi o să aibă o singură soţie. Numai tu ''ăla mai special''. şi îi întoarce spatele intenţionat.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 15 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Jul 20, 2016 10:33 am

Zise tipa care s-a culcat cu 7 tipi într-o seară. și spune urâcios. Și la câte pisici ai avut de una singură ,e normal ca eu cel de aici să aibă și altă soție.Dracu . 27 sunt prea multe. Chit că au ajuns la 7 în ultimul timp.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 15 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 15 of 100 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 57 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum