Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 75 of 100 Previous  1 ... 39 ... 74, 75, 76 ... 87 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 75 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Aug 29, 2016 11:11 pm

Bruneta deja se gandea la vreo nebunie de a ei si la alte probleme pe care tot ei trebuiau apoi sa le rezolve, asa ca ofteaza lung dar nu comenteaza si merge dupa Izaya. Cand ajung in camera aia insa e foarte mirata si e cu gura cascata. Ea a facut asta? intreaba incet apoi analizeaza camera de la un colt la altul cu toate chestiile din ea. Parca ii crestea inima in piept cand vedea. O iubesc! E asa de frumos!
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 75 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Aug 29, 2016 11:14 pm

Da . A făcut o cameră specială pentru pisici. Cu jucării, hănuțe,boluri pentru mâncare și apă. Tot. Și pisicile o iubesc pe Akame, că stau pe lângă ea cât timp doarme. și chicotește.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 75 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Aug 29, 2016 11:26 pm

Ei, nu strica momentul. Pana la urma, eu le-am adus si m-am asigurat sa fie sanatoase si frumoase inainte sa le vedeti. se umfla ea in pene. Nimeni nu ii ia pisicile, ha! Dar oricum deocamdata nu era suparata.. Ii placea ca fiica ei a facut ceva asa de dragut pentru animale.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 75 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Aug 29, 2016 11:34 pm

Neah. Akame nu a avut intenția să ia toate mâțele. Voia doar să aibă un loc al lor. Ca pisica ei să nu se simtă singură cumva . Da. E ea mai înțepată. Dar e o fată bună până la urmă, nu? și se uită la Shirley. Că știa că nu are relații prea ok cu ea.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 75 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Aug 30, 2016 11:58 am

Da.. şi ridică din umeri. Până la urmă, nu asta o interesa pe ea în discuţie, ci mai mult cum a făcut camera asta mare şi cum a spart peretele fără să se trezească cineva.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 75 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Aug 30, 2016 12:17 pm

Și cum pisicile o înțepeau puțin în pat din cauza gheruțelor și vorba lor multă, Akame se trezește. Oh, nu mă așteptam ca voi micuțelor să stați aproape de mine. și se întinde, după le mângâie puțin pe fiecare. Era cu spatele la părinții ei. Neața, Akame.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 75 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Aug 30, 2016 2:59 pm

Neaţa, dragă. zice şi Shirley mai tare, să se întoarcă fata la ei. Şi pentru că e posesivă, îşi ia pisica ei în braţe, că ea nu era pusă pe Akame.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 75 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Aug 30, 2016 3:18 pm

Iar ea se întoarce cu fața la bruneți. Neața mama, papa. Ce faceți aici? Off. Și eu care voiam să fie o surpriză.. și oftează lung. Își ia pisica ei și o mângâie. E frumos ce ai făcut. Dar de ce? întreabă Izaya curios. Eto... Păi eu , Cecilia , Levi și Jr suntem plecați mai tot timpul în oraș și nu voiam ca pisicile să se simtă singure. Așa că le-am făcut o cameră doar a lor în care să se joace. Uite, pisicii mele i-am luat o haină care o face să arate ca Eevee, un pokemon. și începe să chicotească.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 75 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Aug 30, 2016 3:27 pm

Cu blana aia de la gât merge cel mai bine iarna. şi zâmbeşte. Şi cum de noi nu am auzit nimic?
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 75 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Aug 30, 2016 3:33 pm

Păi ăstea sunt de iarnă. Acuma doar am probat-o puțin ca să văd cum arată. Și celorlalte pisici le-am luat haine de iarnă pokemon. Uite papa, motanului tău i-am luat cu Pikachu. și arată haina pisicii. Iar da, Izaya râde. Păăi. V-am pus seara dopuri de urechi să nu auziți nimic. Și am pus și o vrajă pe cameră ca să nu se zguduie când spărgeam peretele și mutam pe aici. Noroc cu clonele. și chicotește. După dezbracă pisica ei de haină pt că îi se făcuse cald.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 75 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 75 of 100 Previous  1 ... 39 ... 74, 75, 76 ... 87 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum