Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 11 of 100 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 55 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 11 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue May 02, 2017 11:06 am

Brunetul mângâie fetița. Dar chiar și cu plânsetele astea ale lor, tot îi iubești,nu? spune mai matur și zâmbește cald. E nevoie de puțină iubire după toată ura și tristețea după moarte părinților.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 11 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue May 02, 2017 11:29 am

Și de foarte multa răbdare. Normal. Doar sunt frații și fetița mea. E dedatoria mea sa am grija de ei acum și chiar vreau sa crească Bine, indiferent ca îi au pe părinții noștri sau nu.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 11 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue May 02, 2017 11:41 am

Bun. Atunci când sunt mai relaxați ce zici să ne antrenăm puțin? Să nu uiți că încă ești eroină și să rămâi în formă. îi zice bine dispus.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 11 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue May 02, 2017 1:23 pm

Bine. Poate îi las lui Akame, ca nu sunt eu singura sora pe care o au, și ne antrenam. Viața fără părinții ei îi se părea așa plictisitoare încât ar fi fost dispusa sa facă orice numai sa se mai destindă și sa uite de moartea lor.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 11 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue May 02, 2017 1:28 pm

Dacă așa crezi că e bine, ok. și ridică din umeri. El se gândea să lase copilașii în grija animalelor magice, că avea încredere în ele. Dar dacă zicea de asta probabil nu era de acord Cecilia. Așa că face cum spune ea.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 11 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue May 02, 2017 6:36 pm

Încă nu era destul de obișnuită cu pisicile și ici nu se gândise la varianta asta. Merge deci în camera lui Akame cu cei trei puradei și face pe fetița drăguță. Eu cu Allan mergem sa ne antrenam. Ai tu grija de ei? Mersii. zice repede și nu mai asteapta un răspuns, ci doar îi lasă în pat și pleacă repede.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 11 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue May 02, 2017 7:00 pm

Fosta blondă își dă ochii peste cap. Dar nu avea ce face. Lasă copilașii în cameră. În urma lor vin si animalele lui Izaya și Shirley, dar și cea a lui Akame. O recunoaște pe a ei instant când o linge de gleznă.Tu eșți Thomas? Arăți diferit.. și după il ia în brațe. O să îmi zică ăia doi ce au făcut cu pisicile când se întorc. și le lasă în pace să stea cu copii. Celelalte păzeau casa din diferite locuri. În schimb Allan cu Cecilia ajung în camera de antrenament.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 11 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue May 02, 2017 9:12 pm

Dar parcă puteau vorbii şi ele, nu? Oricum, Cecilia intră în sală şi dă drumul la toate becurile, apoi se întinde. Arme sau puteri?
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 11 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue May 02, 2017 9:30 pm

Cred că mai bine cu puteri. Ca să te obișnuiești iar , că după naștere nu le-ai mai folosit. îi zice normal. Între timp, Joker da, a murit, dar roboții lui au salvat capul la timp și l-au pus într-un corp de robot, acum bătrânul era Cyborg. Akame acasă era ocupată cu facultatea,că avea licența curând și nu putea să o lase așa degeaba. Nu credea că vor fi atacați iar, așa că nu păzește copii. Doar îi lasă în cameră cu pisicile. Jokerul se gândea să scape de toți, unul câte unul, drept răzbunare că l-au omorât prima oară. Daaar când intră pe geam să ia copii din căruț( gemenii, adică, fără Celia că e în altă cameră) , dă de pisicile lui Izaya și Shirley. Pisica brunetului era și ea însărcinată cu motanul brunetei de puțin timp și știe cum e să ai copilași. Deci are motiv să îi protejeze în plus! Nu știu ce-s cu animalele astea ciudate..Dar nu contează. și intră pe geam. Ai luat stăpânii din lumea asta și vrei să te atingi de copilașii lor? Nici vorbă! îi spune în gând lui Joker, prin telepatie. Ok. O pisică cu urechile foarte mari îmi vorbește în cap. Poate am nevoie de psiholog. își zice în gând. Pisica brunetului îi strivește corpul jokerului cu puterile sale psihice și îl aruncă pe geam cu telechinezia. Îl trimite pe motanul negru la parter să păzească acolo. Da, pisicile lui Izaya și Shirley seamănă cu ei la faza asta.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 11 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue May 02, 2017 9:35 pm

Sala de antrenament era undeva la subsol şi cei doi nu auzeau ce se întâmplă, însă pisicile îşi făceau datoria pentru care au fost chemate. Pisica lui Shirley ia cu o umbră căruciorul celor doi gemeni şi fuge în camera în care era Celia, să se asigure că e bine, punându-i pe toţi la un loc.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 11 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 11 of 100 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 55 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum