Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 12 of 100 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 56 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 12 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue May 02, 2017 9:43 pm

Jokerul nu se lasă totuși! Își cheamă o armată de roboți ca să invadeze casa. Totuși, pisica Ceciliei îi vedea de pe geam. Sare de acolo și trimite un jet de apă uriaș ce distruge instant toți roboții. CE DRACU SUNT CU ANIMALELE ASTEA?! țipa Jokerul în mintea lui. Pisica lui Izaya poate citii mințile și râde de cele auzite. Își folosește telechinezia și ia tot armamentul de cuțite și săbii ale stăpânului ca să îl atace pe Joker. Pisica brunetului era la geam , cu un zâmbet pervers. Ce o să fac din tine, bătrâne? Mie foame și grătar de creier n-am mai mâncat. și îndreaptă  armele spre el. Doamnee, de la niște ciutani am ajuns să fiu bătut de niște pisici modificate. CU CE AM GREȘIT? după ce se gândește puțin, Ah, da,stai, nu-mi amintii.
Spoiler:
Allan în schimb o atacă pe brunetă cu un kunai pentru a o încălzii puțin, să nu o ia așa tare din prima.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 12 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue May 02, 2017 10:15 pm

Toate pisicile se mobilizează pana la urma și distrug toți robotii și toate armele pe care le adusese Joker. Ar fi timpul sa pleci, pana nu mă plictisesti. face pisica lui Shirley pe dura. Încerca și sa o apere pe pisica lui Izaya, sa nu pățească ceva puii ei.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 12 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue May 02, 2017 10:20 pm

Am ajuns să fiu bătut de niște mâțe...Pff. Mai bine rămâneam mort. și se retrage. Că iau distrus corpul de robot și era degeaba. Mai bine îl distrugeam. Ce, din cauza lui stăpânii sunt morți! De ce să fie în viață? și face pe morocănoasa, nu îl voia în viață.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 12 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue May 02, 2017 11:16 pm

Nu e tocmai șansa noastră cea mai buna. răspunde el și se pune lângă ea. Nu risca puișorii pentru un răufăcător bătrân.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 12 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue May 02, 2017 11:23 pm

Meh. Bine. Să ne retragem și să vedem ce fac bebelușii stăpânei. și se retrage la căruciorul lor. Celelalte animale merg la locul lor și își văd de treabă. Și în timpul ăsta, Cecilia cu Allan fac o pauză. Cred că e ok. Vrei să vezi pe cameră ce au făcut copii?
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 12 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed May 03, 2017 6:37 am

Bruneta ia o sticla de apa și începe sa bea, ca sa se hidrateze după lupta asta. Se apropie de Allan și răspunde. Da. De ce nu.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 12 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed May 03, 2017 9:08 am

Allan scoate laptopul și bagă înregistrarea. Vede cum Joker încă e în viață și cum își ia bătaie mare de la animăluțe. Dar nu le aude că au vorbit prin telepatie.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 12 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed May 03, 2017 12:13 pm

Cecilia e mirata de puterile pisicilor dar și supărată ca Akame nu era sa păzească copii. Aolo, ce iresponsabila e. Hai sa am numai eu în grija trei bebeluși și ea nici unu. Of.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 12 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed May 03, 2017 12:16 pm

Eh.Așa e sora ta. De ce crezi că am dat puteri pisicilor? Animalele sunt mult mai serioase în paza copiilor în general. și se laudă puțin pentru idea asta.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 12 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed May 03, 2017 4:52 pm

Mda...Dacă îi lua şi pe ei din cauza lui Akame, cred că făceam foarte urât. se plânge puţin. Acum era mai recunoscătoare pisicilor pentru ce au făcut.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 12 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 12 of 100 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 56 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum