Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 43 of 100 Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44 ... 71 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 43 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon May 22, 2017 9:04 am

Și cum Hans e geamănul mai educat, după ce ajută cu bagajele dă să plece din cameră să iasă afară. Că doar era camera fetelor, lol. În schimb Allan se joacă cu ceilalți băieți. Klaus se gândea să le scoată afară dacă îl bruschează pe Hans, că părea prietenul lor. Așa că Klaus își scoate ghearele de vampir și dă să fugă spre brunet când iese din cabană. Dar sfârșește prin a fi lovit tare de mingea de fotbal a lui Allan. Singurul care are voie să îl rănească pe netotul ăla de fratimiu sunt eu, clar? țipa pletosul către blond. Foarte mulți copii băgăcioși pe aici... și se supără blondul acuma pe brunet. Așa că dă să îl atace pe el. Aleargă cu o viteză mare , dar Allan cum e antrenat pentru luptele de genul... Îl prinde de braț și se folosește de viteza blondului ca să îl arunce undeva departe, pe creanga unui copac. Liliac sugător de coaie. Stai dracu în cuibul tău și nu te mai lua de alții. și face o față strâmbă în timp ce scoate limba urâcios la el. Da, Allan e urâcios și aici.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 43 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon May 22, 2017 9:12 am

Toate astea sunt văzute de Celia şi Bella. Pe când prima râde, a doua se supără şi ea şi fuge la frateso. Ce limbaj au şi ăştia... îşi zice bruneta şi îi ignoră după. Nu voia să intre în probleme cu vampirii, că nu ştia cum să se apere.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 43 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon May 22, 2017 9:17 am

Klaus își revine după șoc și coboară din copac. Hans fuge și el la frateso. Nu trebuia să te bați cu el mă. și îl ceartă pe brunet. Supraveghetorea vine și îi oprește iar.. Dar aproape cedează nervos la ce certăreți sunt ciutanii ăștia. Se gândea că mai bine le face de mâncare. Așa că îi cheamă pe toți la masă să stea cuminți odată intr-un loc.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 43 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon May 22, 2017 9:41 am

Aurora păstrează aparatul auditiv, să nu o mai sâcâie Klaus că nu aude şi merg toţi în cantina de la parter să mănânce.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 43 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon May 22, 2017 9:44 am

Așa sunt formate mai multe grupuri. Eden s-a amestecat cu niște băieți ca să nu fie observat. Gemenii au o masă doar a lor că nah, nu prea e plăcut Klaus la ce a făcut. Iar Gemenii bruneți împreună cu Julietta și Aurora la altă masă. Totul pare pașnic până aici. Iar supraveghetorea face de mâncare. Pletosul nu a făcut cunoștință încă cu fetele. Dar ar putea să o facă acum.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 43 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon May 22, 2017 3:52 pm

Și Celia era la masa cu ei, helău. Stăteau toți acolo și așteptau mâncarea. Prezentările deja le făcuseră și știau cine e care.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 43 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon May 22, 2017 4:19 pm

Deci cele două neamuri, blond și brunet stau în mese diferite. Cu excepția lui Eden. Cu tine Celia-chan nu am apucat să te cunosc așa puțin. Ce talente ai? întreba Hans ca să o implice și pe Celia, să nu o lase în urmă.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 43 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon May 22, 2017 6:27 pm

Ăăă, n-am. Sau nu am descoperit încă. Nu ştiu. răspunde Celia într-un mod normal, minţind, logic. Dar tu? Că tot te-ai luat la bătaie dar nu ai folosit nimic.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 43 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon May 22, 2017 6:29 pm

Eu nu am nici o putere. Talentatul familei este Allan. Eu sunt doar un copil obișnuit.. zise adevărul destul de urât, săracul. Acuma se întristează când se aude. Lasă Hans...Poate nu ai puteri, dar te duce capul! Când vei fi mare o să te bați cu răufăcătorii alături de roboții tăi construiți de tine! zice geamănul ca să îl mai înveselească. Ști bine că nu-s așa deștept ca să fac așa ceva...
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 43 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon May 22, 2017 8:24 pm

Poate o să te dezvolţi pe viitor. zice Celia şi ridică din umeri. Până la urmă se serveşte mâncarea şi copii iau tacâmurile.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 43 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 43 of 100 Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44 ... 71 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum