Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 42 of 100 Previous  1 ... 22 ... 41, 42, 43 ... 71 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 42 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun May 21, 2017 11:41 pm

Iar Klaus profită de ocazie. Merge la ei și vede cum comunică prin caietul ăla. Zâmbește malefic și aruncă caietul în apă.Nu puteți vorbii ca oamenii normali? În timpul ăsta Hans se supără rău și sare la bătaie. Prea s-a luat de Aurora prea mult.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 42 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun May 21, 2017 11:45 pm

Aurora se sperie şi se ridică, vrând să îi oprească, dar nu prea ştie cum. Noroc că Julietta, salvatoarea de situaţii, este aici ! Îi aude din cameră şi sare pe geam fix la ei. Îi prinde pe amândoi de păr şi îi desparte. Iar te mănâncă undeva să te bagi peste ei? Cumpără-ţi o viaţă, fraiere. se adresează lui Klaus şi îi dă drumul lui Hans. Ştia că el a început, că doar îl auzise.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 42 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun May 21, 2017 11:48 pm

Dar tu cine te crezi? Ești o ciutană de 9 ani. Nu o adultă. și țipă la ea.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 42 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun May 21, 2017 11:49 pm

Aha, că tu ai mult mai mulţi ani. apoi îi dă drumul la păr şi îl împinge mai în spate. Poate ai demonstra asta dacă nu te-ai mai lua atâta de Aurora.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 42 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun May 21, 2017 11:55 pm

Lasă că fata asta este o ciudată. Este surdă și vine într-o tabără de copii normali. dar nu mai țipă, doar e răutăcios.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 42 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun May 21, 2017 11:59 pm

Eşti conştient că e trimisă de o familie care e apropiată de familiile noastre, nu, blondule? întreabă oarecum ironic, ridicând o sprânceană. Până plecăm, o să stea şi o să doarmă în cameră cu mine, iar voi nu vă mai luaţi de ea, altfel vă zbor în lac mai ceva ca acel caiet. Julietta era destul de matură pentru vârsta ei, că preluase mai mult de la Alexander decât de la Michelle şi avea o dezvoltare mai rapidă decât restul, de aia era aşa. Merge după la Aurora şi o ia de mână. Rozalia ştia că i-a luat apărarea, aşa că e de acord să meargă cu ea, însă se uită după Hans.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 42 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon May 22, 2017 12:01 am

Hans nu o lasă în urmă așa că fuge după ea. Bine,știe că nu poate să stea în aceași cameră ca rozalia. Dar cum sunt afară de ce nu să stea împreună? Doamne ce enervantă e argintia aia. spune blondul urâcios.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 42 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon May 22, 2017 8:20 am

Mda.. Se cam da lidera. murmura și Bella deranjata. Julietta o ia pe Aurora mai departe de cei de acolo și intra în cabana. Acum putea și rozalia sa își ia aparatul auditiv ca sa fie mai normala așa ca intra repede în camera ei. Julietta o așteaptă afară cu Hans. E drăguț ca ai atâta grija de ea, sa știi.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 42 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon May 22, 2017 8:26 am

Mersi. Nu îmi place când cineva se ia de cei ce au probleme și cred că ea are nevoie de mine. îi zice Hans lui Julietta cât timp o aștepta pe rozalie. Hmm. Ce zici să facem un plan în care ea sfârșește prin a se face de rușine? spune blondul malefic în timp ce își freca palmele.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 42 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon May 22, 2017 8:30 am

Aurora își pune aparatul auditiv și ia bagajele ei nedespachetate oricum. Um.. Gata. Și Mersi, iar. zice timidă când ajunge în fata celor doi. Bun. O sa stai în camera mea. Hai. iar Julietta o ajuta pe fata cu bagajele și o muta la ea. Cum inițial erau camere doar pentru o persoana, normal ca era un singur pat, însă era un pat mare și încăpeau amândouă.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 42 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 42 of 100 Previous  1 ... 22 ... 41, 42, 43 ... 71 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum