Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 52 of 100 Previous  1 ... 27 ... 51, 52, 53 ... 76 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 52 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri May 26, 2017 11:07 am

Brunetul se așează la banca cu ieșire la geam și continuă ora. Datorită aspectului lui cam atrage atenția colegelor. Dar nu se întâmplă nimic special. Allan știa dinainte că va veni vărul lui aici. Că ia zis Shirley dinainte să îl ajute cu acomodarea. Nu îl cunoștea bruneta personal pe Eden, dar știa că e o nepotul ei și se baza pe Allan să fie totul ok.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 52 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri May 26, 2017 11:10 am

Julietta e atentă la curs şi aşteaptă să se termine, ca să meargă la Eden, să vadă dacă o mai ţine minte. După ce se sună de ieşire, exact asta face. Se ridică din bancă şi merge la el. Hei, Eden. Mă mai ştii? Julietta. face pe drăguţa la început.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 52 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri May 26, 2017 11:16 am

Nu ești drăguță din fire. Ai un interes, nu-i așa? și o ia tare din prima. Normal că o știe și știe ce îi poate pielea.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 52 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri May 26, 2017 11:20 am

Fata ridică o sprânceană şi nu e impresionată de atitudinea lui. Erai mai drăguţ când era mic. apoi îşi dă ochii peste cap. Următoarea oră e de antrenament. Te provoc la o bătaie. îi spune şi ea direct, ca să nu o lungească. Dacă nu îi poate afla puterile cu frumosul, o să se bată cu el.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 52 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri May 26, 2017 11:26 am

Deci mă crezi drăguț. Ce cute. și o tachinează puțin. După se ridică în picioare și o privește fix în ochi. S-a făcut. Îți răspund la provocare cu cea mai mare plăcere.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 52 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri May 26, 2017 11:38 am

Pe ea o deranjează când îi aude prima replică. Nu voia să fie considerată slabă de caracter sau că simpatizează pe cineva. Il ia de braţ şi se teleportează afară din şcoală, pe teren. Cine ştie, poate azi o să-i arate tot ce are, ca să regrete că a fost răutăcios cu ea. Până la urmă, nu erau duşmani ca să zici că trebuie să îşi ascundă puterile, iar ea o să facă tot ce poate ca să câştige. Mult succes. O să ai nevoie. şi îi trimite un pupic in aer, zâmbind. În acel moment îi iese un bulgăre micuţ de gheaţă din gură care se îndreaptă spre ochiul lui.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 52 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri May 26, 2017 11:40 am

Iar el se ferește de bulgărele ei destul de repede. Nu va arăta chestiile lui noi. Ci doar ce a folosit în tabără. De ce ești interesată de mine? o întreba intenționat.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 52 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri May 26, 2017 11:42 am

Nu sunt. Crezi că eşti primul pe care l-am provocat la bătaie şi împotriva căruia am câştigat? răspunde arogant şi de data asta crează un bulgăre mai mare, cât jumătate din Eden, dar încă nu îl aruncă, că vede că el nu face nici o mişcare.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 52 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri May 26, 2017 11:51 am

Acum că ia răspuns își poate folosii abilitatea controlului minții. Că e nevoie de răspuns din partea ,,victimei” ca să o poată face, că altfel era prea OP. Ia lasă bulgărul jos și spune cu voce tare că renunți. și îi dă ordinul direct. Pentru spionaj și examene e foarte bună abilitatea asta, chiar și într-o luptă reală. Dar în caz de război e cam useless și știe și el. Eden vrea să o forțeze să renunțe ca să o rănească fix unde o doare mai tare, la orgoliu.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 52 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri May 26, 2017 12:05 pm

Ce dracu? E prost? Corpul Juliettei începe să tremure puţin şi scapă bulgărele, dar mintea ei încă era conştientă. Chiar crezi că, ştiindu-ţi puterea, mă aventuram la bătaie cu tine fără un as în mânecă? strigă la el şi scapă de controlul lui. Pe la 13 ani a mers la un Shaman care a ajutat-o să îşi găsească echilibrul între puterea fizică şi psihică şi a tămăduit-o pentru a nu putea fi controlată vreodată de altcineva. De asta nu prea îi merge lui Eden. Dar a supărat-o că nu a vrut să se bată cu ea, ci doar să o facă să renunţe. Îşi pune mâna pe pământ şi îngheaţă toată arena, ridicând şi nişte ziduri pe margine ca să delimiteze spaţiul lor.
Spoiler:
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 52 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 52 of 100 Previous  1 ... 27 ... 51, 52, 53 ... 76 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum