Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 4 of 100 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 52 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 4 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Sep 17, 2017 11:10 pm

De murit nu o să mori...Dacă știi cum să o iei pe Serena... spune cu jumătate de gură. S-a făcut liniște. Fie s-a calmat animalul...Fie ia făcut ceva Serena.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 4 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Sep 18, 2017 12:34 am

Pana la urma fata își ia inima în dinți și se ridica de pe canapea, gata sa meargă. Dar nu știu unde e camera Serenei-sama.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 4 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Sep 18, 2017 12:45 am

Este la etaj... Prima ușă din dreapta. Succes. spune vampirul scurt și o lasă pe argintie să se ,,bată” cu bestia pentru recuperarea dragonului. Mișto sensei, csf.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 4 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Sep 18, 2017 12:51 am

Argintia se pare ca nu are nici o șansă să îl ia și pe el sus așa ca merge singura. Ciocane la ușă politicos și deschide când Serena o invita înăuntru. E cam Poker face când vede ce face dragonul ei așa ca se scuza repede Îmi pare rău dacă a cauzat vreun inconvenient. Este mic și nou adus pe planeta asta. Îmi aparține. Îl pot lua? Urmează sa plecam acum acasă. Dar Serena nu e impresionata de asta. Nu. Poate fi un majordom foarte bun. Aici Julietta nu prea e de acord. Am fost plecata pe un alt tărâm mai bine de o luna de zile special pentru el, așa ca scuzati, dar îl iau înapoi. si activează colierul, băgând dragonul acolo. Serenei nu îi convine. Lasă cartea pe pat și o teleporteaza pe fata la naiba în praznic, apoi merge la Jimin. Si-a măsurat tupeul cu mine.. Se vede ca are genele din familia aia.. se plânge și se strâmbă.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 4 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Sep 18, 2017 12:53 am

Și ce-ai făcut cu ea? Că n-am chef să am un război cu bruneții acum... și se plânge puțin mai mult ca să afle ce e cu fata aia. Că nu mai simte energia ei în casă și nu știe nimic.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 4 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Sep 18, 2017 12:56 am

Nici eu nu vreau un război cu ei. De aia doar am teleportat-o la marginea orașului. îi răspunde și da ochii peste cap. Măcar are potențial. A făcut mai mult decât ficele brunetilor toată viața dacă ne referim numai la obținerea puterii. Julietta e puțin bulversata dar și ușurată ca a scapat fără nici o rana. Vede ca e târziu și merge acasă sa se pregătească de ieșirea cu Eden.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 4 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Sep 18, 2017 1:00 am

Asta e adevărat...E mai ambițioasă ca ceilalți. Bine, ea nu face parte gen din familia „principală” , ea se trage mai mult din partea mai slabă și are un complex față de nepotul lor direct care le-a moștenit potențialul. De apreciat. spune gânditor blondul.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 4 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Sep 18, 2017 1:04 am

Ăă,  da? Sincer, sa te naști cu puterile pe tava e și un avantaj dar și o povara. apoi casca și îl ia de braț. Hai sa facem niște ceai și sa ne întoarcem la ale noastre. zice cumintica și îl sărută. Lasănd blonzii în intimitatea lor, se face seara și Julietta îl suna pe Eden, spunându-I sa  ia intr-o jumătate de ora de acasă.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 4 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Sep 18, 2017 1:09 am

Eden se antrenase altfel în timpul zilei, mental. Se concentra că să-și afle originile dinainte de Izaya și Shirley, de la familia adevărată ca să zicem așa. Voia să afle mai multe despre ce putea să facă el în general. Dar nu îi ia așa de mult ca argintiei. Este liber , își ia hainele de oraș și merge la ea cu mașina familiei. Doar ce și-a luat permisul iar părinții lui nu o folosesc oricum.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 4 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Sep 18, 2017 1:18 am

Cei doi ies în oraș și sunt toate bune toate frumoase pana când trece Hayley prin oraș și îi vede pe drum. Chiar trebuia sa se întoarcă la aia?! Credeam ca l-am făcut sa îmi treacă de ea.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 4 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 100 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 52 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum