Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 20 of 100 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 60 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 20 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Feb 10, 2018 7:15 am

Și ea se bucura de atenția lui, căci fără ea era parcă seaca. Își revine după câteva momente și rupe îmbrățișarea. Dacă tot nu primim nici o misiune, hai acasă sa mai facem. îi zice mai șiret. Intre timp, Bella termina cu masajul plătit de Pierre și e mulțumită. Bai, sa știi ca ești destul de bun. Acum, ca sa fiu cinstita, e rândul tău sa zici ce vrei și eu sa îndeplinesc.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 20 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Feb 10, 2018 7:30 am

Atunci hai. și o ia de mână și pleacă împreună de acolo pentru mai mult sex. Pierre stătea liniștit și o aude atent. Hmm. Trebuia cumva să nu par fraier. se gândește puțin și îi răspunde. Hmm. Pe lângă un sex complet, dar asta mai târziu, aș vrea să-mi zici și mai multe despre tine.Să am ocazia să te cunosc mai mult. îi spune șatenul ce vrea să dea intenția că este interesat și de persoana ei, nu doar de trup ca alți sugar daddy.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 20 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Feb 13, 2018 12:59 am

Cei doi ies din clădirea respectiva și încep sa se plimbe. Nu știu câte sunt de zis.. Tatăl meu, de asemenea și cel mai puternic barbat de pe planeta, a facut-o pe mama vampir din iubire și acum suntem o familie normala de vampiri. Am un frate pe nume Klaus, adică băiatul cu parul în doua culori. Noi suntem o familie de blonzi dar el a fost blestemat de o vrăjitoare pentru comportamentul lui. Și eu am fost rea de-a lungul timpului, dar cred ca am avut norocul sa nu mă încurc cu cei mai puternici ca mine. De obicei sunt energica și mă plictisesc repede de același om. Îmi plac banii și sa fac cumpărături, dar cel mai mult sa le arat oamenilor puterea mea. apoi se oprește și se pune în fata lui. Știai ca sângele celor puternici e mai acru ca al celor slabi? Probabil pentru ca puterea se obține din munca, ura, tristețe, nu din lucruri frumoase. Iar sângele tău e al dracu de acru. continua pe un ton mai încet și îi apar colții.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 20 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Feb 13, 2018 8:46 am

Văd că ți-au apărut colții, mai bine te-ai calma. ii spune la modul cel mai serios. Urăște să fie mișcat și nu voia să se bată într-un loc public. Urâtul ăla să fie mai tare ca mine? Ce glumă bună. că n-avea cum să nu zică și de asta, dah.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 20 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Feb 13, 2018 10:13 am

Bella vede ca e serios așa ca se încrunta și ea. Dacă nu îți plac vampirii, ce mai faci aici cu mine? întreabă pe un ton urâcios, dar nu se mișca din poziția aia.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 20 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Feb 13, 2018 11:20 am

Mereu am vrut să domin ceva ce urăsc, indiferent de bani. și trece la altă strategie. Ia mai mult rolul de Sugar daddy decât de prieten, că altfel pare că nu merge.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 20 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Feb 13, 2018 3:31 pm

Expresia facială a fetei se schimbă şi e oarecum mirată. Bănuiesc că şi ăsta e un motiv interesant de a sta după mine. şi îşi retrage colţii. Din punctul ei de vedere, nu era nimic rău ce aveau să facă: ea profita de banii lui, el se satisfăcea că domina o vampiroaică.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 20 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Feb 13, 2018 4:11 pm

Se pare că a mers. își zice șatenului în gând. Zi ce vrei să mai iei, că diseară te las fără glas și să nu te plângi după. și face ușor pe arogantul aici, că aparent nu merge cu frumosul.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 20 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Feb 13, 2018 4:43 pm

I-auzi.. O sa depui puțin efort sa obosești o vampiroaica. și scoate limba la el, apoi îl trage de mana și continua sa meargă. Direct la mall!
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 20 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Feb 13, 2018 8:12 pm

Am obosit-o pe mă-ta. Mi-e greu cu tine? își zice Pierre cu un zâmbet mai sadic pe față. Ia zi ce-ți dorești. o întreabă normal, s-a calmat nițel.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 20 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 20 of 100 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 60 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum