Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 6 of 100 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 53 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 6 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Feb 06, 2018 1:01 am

Muşcă-mi tot corpul, Klaus-sama! Marchează-mă peste tot! spune Celia gemând de plăcere dar şi de durere în acelaşi timp. Shirley îşi dă ochii peste cap şi se gândeşte şi ea că ce a spus soţiorul ei este o scuză plauzibilă. O să fiu cu ochii pe el.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 6 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Feb 06, 2018 1:04 am

Ca să fie sigur că e atinsă peste tot o ridică la nivelul lui, iar clona stă în spatele ei și ii o bagă in fund. Clona o lovește la fund, la spate și o trage de păr. Klaus ii mușcă sânii, dar o și mușcă de gât. Astfel cei doi se mișcă sincron și o stimulează pe Celia din toate părțile.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 6 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Feb 06, 2018 1:16 am

Bruneta nu-şi putea dorii mai mult. A primit tot ce a cerut şi în plus. Acum îşi duce mâinile legate după gâtul lui Klaus cel original ca să se sprijine şi să-l simtă mai aproape.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 6 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Feb 06, 2018 1:31 am

Se mișcă așa de repede încât aproape ejaculeaza iar. Klaus ii scoate un clește și ii suge sfârcul cu cea mai mare poftă.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 6 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Feb 06, 2018 1:34 am

Ea n-are ce face mai mult, fiind prinsă între ei doi, ci doar aşteaptă să-şi dea drumul şi geme.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 6 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Feb 06, 2018 1:36 am

Trec minutele iar Klaus își dă drumul în ea iar. O privește lung cât se mult a rănit-o. Mai poți? Că dacă te doare prea mult putem lua o pauză dacă vrei.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 6 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Feb 06, 2018 1:39 am

Celia cade pe o parte şi se întinde între cei doi. Îţi pasă de părerea unei jucării, Klaus-sama? îl întreabă şi îşi trage puţin sufletul, apoi se ridică iar la el şi îi şopteşte Ţi-am spus să foloseşti orice vrei pe mine, oricât de mult. Până nu eşti satisfăcut, nu ne oprim. apoi îl muşcă de lobul urechii şi zâmbeşte pervers.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 6 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Feb 06, 2018 1:47 am

Avea mici mustrări de conștiință și voia să știe dacă ea e ok. Ii leagă sforile mai strâns și ii tine gura deschisă forțat cu o curea. Acum vreau doar să te călăresc doar eu fără implicarea altor jucării sau clone. și o pune aplecată și intră in vaginul ei. O călărește in adevăratul sens al cuvântului. O tine de fundul ei plin de vânătăi foarte bine și ii împinge capul de pat ca să stea și mai aplecată.
Spoiler:
Spoiler:
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 6 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Feb 06, 2018 1:57 am

Sânii ei apasă pe pat şi ea se încordează mai mult. Aşa ajung ei să facă sex toată seara şi puţin din dimineaţă, până când însfârşit obosesc şi vampirii. Celia, care stătea acum întinsă în pat, deja nu mai ştia pe ce planetă trăieşte...era plină de vânătăi, zgârieturi, muşcături şi de lichidul reproducător al lui Klaus. Acum ar fi vrut să adoarmă, dar nu putea de la durere. Până şi bruneţii au adormit uitându-se la cei doi copii care nu se mai satură.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 6 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Feb 06, 2018 2:01 am

Sunt frânt. Îți dau pastila ca să nu rămâi gravidă după seara asta. Vânătăile și restul o să se ducă de la sine cu regenerarea. ii spune Klaus semi adormit, dar mai are și el putina putere. Celia era liberă acum de toate jucăriile.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 6 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 100 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 53 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum