Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 7 of 100 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 53 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 7 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Feb 06, 2018 2:05 am

Regenerarea avea să meargă mai greu la ea, având în vedere că a pierdut şi sânge şi aşa, dar până ziua următoare ar trebui să fie bine. Fata ia pastila, o dă pe gât şi pune plapuma pe ea, încercând iar să adoarmă. Avea neapărat nevoie de somn, chiar dacă e vampir, pentru că aşa nu ar fi consumat energie şi s-ar fi regenerat mai uşor + ar fi ieşit din starea aia de drogată/beată.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 7 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Feb 06, 2018 2:08 am

Klaus adoarme și el, după noaptea asta s-a dus tot stresul din el la propriu. Totuși va mai profita se masochismul ei în viitor. Că de ce nu? Acuma toți din casă dorm acum.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 7 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Feb 06, 2018 2:11 am

Celia reuşeşte să adoarmă abia după vreo 45 de minute, dar trage un somn bine-meritat de 12 ore, astfel că îi prinde 8 seara când se trezeşte ea. Corpul îi era vindecat în proporţii de 75% şi îi trecuse durerea de cap de la ce băuse seara trecută. Când se vede în camera aia, totuşi, începe să-şi amintească şi ce a făcut şi e toată roşie la faţă.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 7 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Feb 06, 2018 2:14 am

De ce ești roșie la față? o întreba Klaus normal. S-a trezit înainte cu puțin timp și aștepta să se trezească și ea.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 7 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Feb 06, 2018 2:26 am

Bruneta se întoarce cu fața la el și se miră. Si-A mai arătat ea latura de masochista, dar niciodată la acel nivel și acum îi se părea atât de rușinos. Pe langa asta, ea nu a fost așa de activa sexual cu Klaus, ci mai mult psihic, în bătăi și în sugerea sângelui în timpul liber. Pai... De la camera asta.. se scuza repede și trage plapuma sa se acopere. Nu știa ce sa îi zică pentru ca era destul de neîncrezătoare când era vorba de acest subiect. În restul momentelor, acționa cam ca mama ei, adică cu o atitudine normala spre încrezătoare.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 7 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Feb 06, 2018 2:34 am

Nu trebuie să îți fie rușine pentru ieri.
Și pe mine ma luat valul și am obosit foarte tare. Dar mi-a plăcut. Aș mai face o seară dinasta dacă vrei.
ii zice încrezător și își aprinde o țigară cu geamul deschis. Lui ia prins bine spargerea asta de limite, crede că ii ajută in relație.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 7 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Feb 06, 2018 2:32 pm

Involuntar o trec fiorii când aude că el ar mai vrea odată. Şi ea s-a simţit foarte bine, dar încă nu era refăcută complet. O s-o mai facem. îi răspunde şi merge lângă el să îşi aprindă şi ea o ţigară. Ea înfăşurată în plapumă şi o trăgea după ea.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 7 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Feb 06, 2018 2:41 pm

Ei, Klaus o fi el un vampir sadic și puțin tignit, dar asta nu înseamnă că o va abuza non stop. Mă bucur că am auzit asta.Când vei fi recuperată complet,o să mergi la școală cu astea în tine. și arată vibratoare mici de mărimea unor mingi de tenis de masă, ele sunt micuțe dar sunt foarte multe.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 7 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Feb 06, 2018 2:54 pm

Bruneta se uită la mingii şi roşeşte iar, dar mai puţin. O să îi ia ceva vreme până o să se obişnuiască să fie ei aşa lejeri în perversitate. Cum vrei tu, Klaus-sama. îi răspunde şi apleacă puţin capul, ca un subaltern ascultător. Bineînţeles că nu se credea inferioară sau ceva, ci doar voia să-i vadă reacţia şi să-l îmbuneze.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 7 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Feb 06, 2018 3:07 pm

Acesta râde puțin. Nu trebuie să îmi zici așa în viața de zi cu zi. Dar dacă mă consideri Master,nu voi refuza.   și o pupă scurt pe frunte. Ce zici să îți fiu un Sugar Daddy?
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 7 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 100 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 53 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum