Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 55 of 100 Previous  1 ... 29 ... 54, 55, 56 ... 77 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 55 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Feb 28, 2018 12:36 am

Dar tura asta, ca tot s-a trișat, e câștigată de Klaus și Celia. Așa se joaca toate, doar ca datorita vrăjii, multe sunt câștigate de Allan și Bella. În final le numără și rezultatul e în favoarea lor. Ok, cât costa o noapte la cel mai scump hotel pentru cea mai scumpa camera? Suntem 6. Mai mult de 6000 euro nu are cum, nu? zice Julietta simplu. Se vede ca sunt copii de bani gata care ies cu miiile de euro la ei.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 55 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Feb 28, 2018 12:39 am

Dacă e așa dăm câte 2000 fiecare echipă pierzătoare și aia e. iar Eden pune banii pe masă împreună cu Hans. Klaus strâmbă din nas. Fie. Și-așa n-am nevoie de fițe. și pune și el banii acolo. Felicitări. le spune Hans politicos lui Allan și Bella.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 55 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Feb 28, 2018 1:06 am

Bella acum realizează ca noaptea asta poate fi foarte importanta pentru ei doi și ia banii. Mulțumim. Ne vedem mâine. apoi îl ia pe Allan și merg la cel mai bun hotel. Vezi ca ieșirile în oraș nu sunt așa de rele? începe ea conversația. Plătește camera cu pat matrimonial și îi mai rămân și bani de o șampanie care sa completeze peisajul. Asta e. Hai ca eu vreau sa îmi încerc premiul pe care mi l-ai câștigat. zice Celia după ce pleacă cei doi, ca sa îl mai inveseleasca pe Klaus. Și așa toți pleacă din clădire și merg la casele lor.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 55 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Feb 28, 2018 1:42 am

Da. Tu ești ce am eu mai de preț pe lumea asta. Dă-i dracu de bani. și fuge cu Celia repede acasă ca să încerce costumul ei nou. Între timp Allan se relaxează. Da, a fost distractivă seara asta. îi răspunde blondei mai fericit în glas și se pune în pat. Vrei să bem ceva? o întreba. Știa și el că nu degeaba au venit la hotel. Iar ca să aibe din nou curaj voia să apeleze la alcool dacă are psihicul slăbit.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 55 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Feb 28, 2018 7:23 am

Am luat o șampanie. Prima sticla era gratis pentru ca am luat camera, a doua e cumpărată. și îi le arata pe masa. Îi da lui sticla sa o deschidă în timp ce ea ia doua pahare de sticla.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 55 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Feb 28, 2018 8:27 am

Iar el pune șampania pe pahare și ia unul în mână. Pentru noi. ii spune lui Bella întinzând paharul lui ca să îl ciocnească. Nu credea că se vor împăca atât de repede.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 55 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Feb 28, 2018 8:42 am

Ea cam la asta tot sperase. Pentru noi. zice și ea și ciocnește, apoi bea paharul. Ce frumos e aici. M-As putea obișnui.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 55 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Feb 28, 2018 9:01 am

Am putea muncii amândoi mai mult la munca de eroi ca să facem mai mulți bani pentru ceva de genul. Vreau să am satisfacția de a muncii împreună cinstit pentru ceva de lux. și o ia de mână după ce ia o gură din pahar. Iar când se gândește la asta simte parcă că nu e destul. Poate trebuie să învăț de la tata cum să fac mulți bani ca nu cumva să aibă Bella regrete sau ceva...
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 55 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Feb 28, 2018 9:28 am

Cam așa era. Ea prefera bani mulți din munca putina, doar ca de acum nu mai putea obține asta. Totuși, nu o deranja gândul de a câștiga bani din munca de erou. O sa găsim noi o cale. Nu îți face griji. și îl strânge și ea de mana.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 55 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Feb 28, 2018 9:32 am

Ei, nu e ca și cum Allan e un sărac. Dacă vrea poate să ceară de la părinți foarte mulți bani și ușor. Dar are niște principii pe care nu le poate lăsa baltă. Allan mai ia un pahar și il bea încet. Inafară de obișnuință, de ce îți plac banii? o întreba pe Bella sincer. Dacă tot se bea, măcar e momentul pentru sinceritate.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 55 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 55 of 100 Previous  1 ... 29 ... 54, 55, 56 ... 77 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum