Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 56 of 100 Previous  1 ... 29 ... 55, 56, 57 ... 78 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 56 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Feb 28, 2018 9:43 am

Fata este și ea acum la al doilea pahar. Ridica umerii după ce aude întrebarea și se gândește puțin. Probabil este și o moștenire, adică o iubire pentru bani moștenită. Ambii mei părinți sunt așa, dar tata parcă e mai mult. Pana la urma, banii te întrețin în viața asta cel mai bine când nu ai pe nimeni. și bea și paharul acela gradual.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 56 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Feb 28, 2018 9:49 am

Ok. Am înțeles... și de dragul acțiunii mai ia un pahar. Acum e suficient de băut cât să nu se mai rețină pentru Bella și când o prinde cu paharul pe masă se pune deasupra ei. Atunci ce îți place la mine de ai renunțat la modul tău de viață obișnuit? iar acuma o privește fix în ochi. Cu ocazia asta ei doi se cunosc mult mai bine. Bella poate să întrebe și ea tho.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 56 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Feb 28, 2018 10:38 am

Pai nu prea știa ce sa întrebe, dar dacă tot insista el... Îmi place ca ești inimos, atent, ca îți pasa și nu ești pe interes. Pentru o fosta curva care vrea ceva serios, cel mai important e sa știe ca o vrei pe ea si doar pe ea și ca o accepți indiferent de trecutul ei. îi răspunde sincer și roșește puțin în obraji, ca era și ea amețită puțin. Dar tu? Cum de ai tras atâta timp pentru mine? Nici nu mi se pare ca merit...
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 56 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Feb 28, 2018 10:51 am

De-a lungul timpului am avut și eu mai multe relații. Dar cu tine am simțit mereu că trăiesc și că nu-mi irosesc viața pe o femeie obișnuită. M-am simțit groaznic când am simțit că te pierd. Dar mă bucur că te-ai întors înapoi la mine. și în momentul ăla o sărută pe buze. Te iubesc, Bella. își mărturișește sentimentele după sărut.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 56 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Feb 28, 2018 11:24 am

A sosit și ziua în care cei doi spun lucrurile astea. Ce frumos. Și eu te iubesc, Allan. zice și ea sincer și după îi răspunde la sărut. Îl strânge în brațe cu drag și se bucura de el acum.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 56 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Feb 28, 2018 11:38 am

Allan începe să se dezbrace și să își eliberează părul din coadă. Aștepta și el momentul în care să se împace definitiv cu ea iar de tot. Părul lui lung se amestecă puțin cu părul ei blond, care simbolic înseamnă că sunt împreună iar. Și cum nu mai are răbdare o sărută pasional.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 56 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Feb 28, 2018 3:33 pm

Allan, știu ca ești bolnav, dar eu una chiar nu mai rezist. Vreau sa știu ca m-ai făcut a ta. și îi ia mana, punand-o intre picioarele ei, unde era foarte uda.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 56 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Feb 28, 2018 4:12 pm

În momentul ăla brunetul se excită maxim și are erecție. Voi face tot ce pot ca să fac asta. îi spune zâmbitor. Ia trecut în mare parte depresia datorită zilei de azi dar și al alcoolului. Chiloțeii ei uzi il excită așa tare încât o dezbracă pe blondă ca să o vadă goală complet.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 56 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Feb 28, 2018 6:53 pm

La fel face și ea cu el, ca nu fusese gol total. Așa, acum, chiar nu îi era rușine, și nu pentru ca era obișnuită sa se dezbrace în fata altora, ci pentru ca se simțea în elementul ei alături de Allan.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 56 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Feb 28, 2018 7:00 pm

Brunetului îi era tare poftă de blondă în momentul ăsta așa că îi strânge sânii foarte tare și o mușcă de buză. Îi ciupește sfârcurile și îi trage și buza.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 56 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 56 of 100 Previous  1 ... 29 ... 55, 56, 57 ... 78 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum