Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 66 of 100 Previous  1 ... 34 ... 65, 66, 67 ... 83 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 66 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Mar 09, 2018 9:49 am

Ea are deja experiență și nu se sfiește: ia doua dintre penisuri în mâini și pe un altul în gura, începând sa le frece și suga pe rand.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 66 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Mar 09, 2018 11:24 am

Ca să ii fie mai greu Klaus își face penisul mult mai gros în vagin ca să o rănească pe interior și să îi împingă mai mult vibratoarele. O zgârie și lovește pe fund iar clonele o trag de păr și o trag de zgardă.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 66 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Mar 09, 2018 11:39 pm

Celia e cam incomodă acum dar nu o să se plângă, tocmai ca să-l lase pe el să se descarce şi bucure de moment, aşa că doar continuă să facă ce începuse de ceva vreme.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 66 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Mar 10, 2018 10:10 am

Iar într-un final cei doi termină sexul ăsta hard iar Klaus se destresează. Clonele dispar și o lasă pe brunetă să se liniștească. La fel și perechea aialaltă cu Bella și Allan termină cu sexul. Ca să nu uit de ei.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 66 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Mar 10, 2018 10:23 am

Cele doua fete erau obosite, dintre care Celia era mai mult, ca mereu era solicitată de către Klaus. Se întinde pe pat cu plapuma intre picioare și se reface.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 66 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Mar 10, 2018 10:35 am

Dacă Allan o mai alintă pe Bella și o ține în brațe până își revine, Klaus o lasă în pace și merge la baie să-și facă un duș. Încă mai avea unele frustrări dar nu le putea să îi le arate ei. Celelate cupluri se trezesc și ele și-s deja la masă.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 66 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Mar 10, 2018 12:04 pm

Cu toată liniştea asta, Julietta începuse să gândească ca Eden: că e timpul să avanseze amândoi, să plece din ţară, să-şi facă o familie.. Era destul de prinsă în gânduri şi serioasă în acel moment.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 66 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Mar 10, 2018 7:35 pm

După ce copii de sus fac dușuri și se duc toți la masă, Klaus observă noul inel al sorii lui și își dă seama că e o verghetă. Oh shit. și acuma ii era teamă că Celia să nu vrea la fel. Că îi convine relația asta a lor de acum. Hans îl citește pe Allan că a pățit ceva super frumos și așteaptă. Poate o să primească un anunț acum.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 66 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Mar 10, 2018 8:14 pm

Normal că lumea era adunată la masă şi fetele observă inelul, ceea ce amplifică dorinţa Juliettei şi nu ştie cum să-l facă pe Eden să prindă şi el ideea. Noroc cu Serena! Ea pune mâncarea pe masă şi ridică un pahar de şampanie, că aşa se bea când se adună mai multe familii. Vinul era deja prea băut de ei zilnic. Fetiţa mea a fost cerută în căsătorie şi vreau să ţin un toast pentru ea şi viitorul ei soţ. Să fiţi fericiţi, să aveţi o nuntă cum v-o doriţi şi abia aştept să fiu bunică. Bella se înroşeşte puţin în obraji, dar ciocneşte paharul, ca toţi ceilalţi. Celia era fericită pentru sora iubitului ei şi pentru ăăă unchiul ei (arborele lor genealogic este destul de fucked up). Vai,
oare aşa o să fie şi la noi?
îl întreabă încet pe Klaus, visând deja.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 66 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Mar 10, 2018 8:25 pm

Posibil. Dar eu zic să nu ne grăbim. și chicotește puțin. Da, să vă bucurați de viață înainte de a face copii.
Încă sunteți prea mici pentru asta.
și socrul Jimin deja își impune unele idei. Mulțumim. Promit că nu o să îi lipsească nimic lui Bella și nu o să o rănesc niciodată. și face o mică plecăciune celor doi părinți. Hans și Eden sunt bucuroși pentru Allan. Felicitări amândurora. Deși ați avut o luptă importantă pentru relația voastră ați ales să vă uniți destinele imediat. Vă respect și mai mult pentru asta. și le dă un mesaj pozitiv și Eden. Allan-kun. Dacă o să-mi faci sora să plângă sau să abuzezi de ea vin după tine. și îi aruncă o privire urâtă. Aparent bărbații vampiri țin la familia lor foarte mult și își protejează imediat semenii. Nu o să facă nimic rău dragul meu frate. E foarte educat. și își apără și el fratele lui geamăn, normal!
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 66 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 66 of 100 Previous  1 ... 34 ... 65, 66, 67 ... 83 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum