Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 72 of 100 Previous  1 ... 37 ... 71, 72, 73 ... 86 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 72 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Mar 11, 2018 11:53 pm

Argintia deschide ochişorii ca un prunc şi cască lung, apoi îşi dă cu o mână pe faţă. Vede că brunetul este treaz şi se uită cu drag la el. Oare cât timp a trecut, dragule? întreabă inocent şi îl sărută pe obraz.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 72 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Mar 11, 2018 11:58 pm

In jur de oră. Ai dormit bine? Cum te simți? o întreba cu un ton blând. Momentele de genul când sunt doar ei doi le apreciază foarte mult. Ia trecut și lui din oboseala fizică că deși nu a ațipit, mintea lui a fost ocupată cu alte chestii.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 72 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Mar 12, 2018 12:03 am

A fost revigorant. îi răspunde şi se ridică în fund. Şi ei îi plăcea că stau aşa singuri şi îşi acordă atenţie numai unul celuilalt. Înainte, astfel de cadre erau problematice pentru că începeau să se certe, dar acum nici nu se mai gândesc la asta. Tu? Cum te simţi?
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 72 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Mar 12, 2018 12:08 am

Eden se pune și el în fund și se întinde. Hmm. Nu mai sunt așa de obosit ca acum o oră. Timpul ăsta a prins bine. după își mișcă puțin umărul. Te deranjează dacă fac acuma duș primul?
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 72 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Mar 12, 2018 12:13 am

Nu, deloc. răspunde pe un ton cuminte şi aşteaptă să se ridice. Apoi se ridică şi ea în genunchi, îl prinde cu mâinile de corp şi îşi lipeşte sânii de spatele lui. Ştii că sănătatea ta este şi ea foarte importantă, da? Nu trebuie să stai treaz să mă veghezi pe mine, mai ales acum când suntem într-o casă cu mai mulţi alţi eroi şi luptători. Să nu cumva să-ţi faci rău singur din cauza mea, că mă supăr! Am nevoie de tine odihnit şi ultimul lucru pe care mi-l doresc este să ştiu că faci mai multe sacrificii pentru mine. Sunt în regulă, da? Hai doar să trăim normal acum. îi spune după pe un ton calm dar şi hotărât. Ştia cât de protectiv poate fi Eden şi nu voia să se rişte mai târziu să vadă că se suprasolicită, aşa că preferă să puncteze asta de dinainte.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 72 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Mar 12, 2018 12:18 am

Eden zâmbește și chicotește puțin. Da.Probabil ai dreptate. CC și Lelouch mi-au făcut atâtea coșmaruri încât am rămas în gardă și acum. O să încerc să mă relaxez și să mă odihnesc când am nevoie. și o ia de mână. De fapt, hai să facem baie împreună. Ce zici? și își întoarce privirea după ea. Dacă tot și-au unit destinele cu copilul ăsta, să înceapă să se comporte ca niște părinți nu?
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 72 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Mar 12, 2018 12:21 am

Ea se bucură că o înţelege şi se dă şi ea jos din cap. Sigur. apoi merg la baie şi dau drumul la apă. Julietta îşi prinde părul într-un coc ca să nu-l ude că n-avea chef să-l spele şi pe ăla acum.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 72 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Mar 12, 2018 12:28 am

Astfel cei doi merg la baie și merg în cada plină de apă caldă și spumă, fiecare stă pe câte o parte și începe să se spele pe corp normal. Totuși brunetul tremură puțin din cauza lipsei somnului. Probabil Julietta are dreptate...Deși fizic sunt bine încă nu-s complet în regulă... și se uita la reflexția lui din apă. Am visat mereu la o viață normală iar Julietta e de acord cu asta. Totuși de ce mai îmi e frică? și deja are puțin stres.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 72 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Mar 12, 2018 12:35 am

Şi argintia se spăla normal până în punctul în care vede că el tremură şi e prins în gânduri. Lasă buretele ei pe marginea căzii şi se apropie de el, punându-se între picioarele lui. Te ajut eu, da? zice pe un ton inocent şi ia buretele lui începând să-i dea pe piept şi gât. Era puţin îngrijorată de sănătatea lui, dar nu vrea să readucă subiectul în discuţie deocamdată, căci îi se pare mai eficient să-i arate că este aici pentru el şi că o să-l ajute să se facă bine. Nivelul apei şi al spumei veneau până puţin peste sânii ei, aşa că ea decide să pună capul lui Eden pe umărul ei ca să-l poată spăla bine şi pe păr şi pe spate.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 72 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Mar 12, 2018 12:39 am

Mersi. îi răspunde scurt și își lasă corpul moale la dispoziția ei ca să îl spele bine. Își închide ochii puțin cât timp ea îl spală și se relaxează. Uite cât de apropriați suntem. Acum câțiva ani mai că ne voiam să ne omorâm unul pe altul. și chicotește puțin, acuma find ceva mai nostalgic și începe să se gândească la evoluția lor din trecut.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 72 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 72 of 100 Previous  1 ... 37 ... 71, 72, 73 ... 86 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum