Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 73 of 100 Previous  1 ... 38 ... 72, 73, 74 ... 86 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 73 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Mar 12, 2018 12:43 am

Eram mai mici şi mai energici. Nu aveam experienţă şi nu trăiserăm sentimente intense. Aşa orbi cred că sunt toţi la o anumită vârstă. îi explică ea gândindu-se de asemenea la ce a fost. Ei au avut chiar multe momente în care au oscilat de la a se urî la a fi un cuplu. Îl spală bine pe spate şi cap apoi îl clăteşte.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 73 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Mar 12, 2018 12:50 am

Da. Totuși datorită acestor trăiri am început să țin la tine. Am avut mereu o atracție către tine că ai fost plină de tupeu și chiar mă distram. și râde puțin. Nu aș schimba nimic dacă m-aș întoarce în trecut. Certurile și experiențele împreună ne-au făcut să ne iubim în prezent și să vrem un copil la nici 20 de ani. și ii spune pe un ton mult mai drag și afectuos.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 73 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Mar 12, 2018 12:55 am

Julietta e fericită să-l audă că gândeşte aşa. Ea poate ar mai fi redus din certuri dacă s-ar fi putut întoarce în timp, dar se pare că nu era nevoie. Până la urmă, nu contează regretele respective cât timp totul este bine între ei în acest moment. Îi ia capul de pe umărul ei şi îl întinde pe spate, să se sprijine de cadă. După duşul ăsta vreau să dormi neapărat. Oricât îţi cere corpul...şi până mâine dimineaţă dacă aşa simţi!Vorbesc serios. zice şi începe să-l spele şi pe braţe.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 73 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Mar 12, 2018 1:00 am

Dar nu mi-e somn... se plânge puțin Eden acuma. Da, tremura de niște stres și oboseală. Dar nu credea că e nevoie să doarmă așa mult. Era obișnuit cu somnul puțin și antrenamente multe ca la armată. Se pare că trecerea la o viață obișnuită pentru Eden o să fie mai greu decât s-ar fi crezut...
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 73 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Mar 12, 2018 1:03 am

Ba îţi este, bolovanule! zice repede tare aprinzându-şi temperamentul de mult calmat. Unele obiceiuri nu se pierd niciodată. După oftează şi se calmează şi ea. Am înţeles că eşti obişnuit altfel, dar acum nu mai ai motiv să nu te odihneşti. Ţi-am zis că am nevoie de tine sănătos,da?Aşa că nu mă mai îngrijora şi treci la somn. Baia ta e gata. zice de data asta mai încet, dar parcă tot autoritar sună.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 73 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Mar 12, 2018 1:08 am

Eden râde câteva secunde. Da, nici bine nu ziceam că ne certam în copilărie că deja avem o mică ceartă acum. după se întinde. Dar bănuiesc că ai dreptate. Tu îmi vrei doar binele și vrei să fiu sănătos. O să încerc să dorm. Dar până atunci te vreau aproape. îi spune zâmbind. Acuma că sunt mari nu se mai bat pentru certuri, mai mult se gândesc la celălalt și știu când nu e ok.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 73 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Mar 12, 2018 1:12 am

Julietta chicoteşte şi ea şi se spală ca să iasă amândoi şi să nu fie îngrijorat băiatul. Se şterg cu câte un prosop şi merg cu ele înfăşurate înapoi în camera respectivă. Stau cu tine până te trezeşti. Ceva mai bun nu există. şi se întinde în pat apoi îl ia şi pe el lângă.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 73 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Mar 12, 2018 1:16 am

Să nu te plictisești te poți uita la un serial sau ceva. și se întinde. După se pune în pat iar , dar ca să fie mai comod doarme cu capul pe pieptul ei generos și o ține în brațe. Închide ochii și încearcă să doarmă.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 73 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Mar 12, 2018 1:18 am

Julietta aşteaptă ca el să adoarmă şi pentru a se întâmpla asta şi a-l opri din tremurat, îl mângâie pe cap şi îl strânge în braţe cu drag. Găsea ea ocupaţie între timp.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 73 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Mar 12, 2018 1:36 am

Eden își relaxează corpul și mintea iar în câteva minute adoarme. La început pare că are un somn calm. Era varianta lui de adolescent și visa ziua în care a murit Julietta. A visat ziua asta de mai multe ori. Dar tot la afectat mereu. Începând acțiunea din vis, Eden in viața reală începe să se agite și să strige după Julietta să nu plece de lângă el.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 73 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 73 of 100 Previous  1 ... 38 ... 72, 73, 74 ... 86 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum