Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 80 of 100 Previous  1 ... 41 ... 79, 80, 81 ... 90 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 80 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Mar 13, 2018 2:27 pm

Dar vai, Akame, tu nu ai apucat sa vezi cum s-au apropiat! Julietta de atunci era așa înțepată și curajoasa. Ea a sărit pe Eden și așa a prin băiatul tău curaj. zice și Shirley ca o monitorizoare a tuturor lucrurilor dintre prunci. Julietta intr-adevăr se mai schimbase de atunci...Nu mai era așa impulsiva, dar la momentul respectiv chiar prinsese bine. Acum era mai matura și mai calma datorita timpului petrecut cu brunetul. Măcar de am pleca și i-am lasa sa vadă singuri... îi zice lui Eden în gând.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 80 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Mar 13, 2018 2:55 pm

Oh. M-ai făcut curioasă. Îmi trimiți și mie te rog amintirile să văd? Am fost așa de ocupată cu munca încât nu am fost total atentă la viața privată a fiului meu. spune curioasă și puțin dezamăgită. O sa încercăm, dar e mai greu. Suntem în mijlocul lor și trebuie o scuză bună.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 80 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Mar 13, 2018 3:15 pm

Sau proiectăm direct momentul ăla pe televizor, apoi punem momentul înregistrat de tine. zice Shirley şi imediat face o vrajă care-i transpune amintirile pe ecran. Acum toţi vedeau cum erau ei doi în misiunea aia, seara, în cort.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 80 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Mar 13, 2018 3:53 pm

Și mai bine! comentează Akame înainte de moment. Toți stau bine mersi pe canapea inafara de Eden și Julietta. Akame cum e mama băiatului e emoționată și râde când ii vede certați. Alexander face la fel că acuma totul e bine. Uff. Ce tantalau eram și eu. ii zice Juliettei în gând.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 80 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Mar 13, 2018 4:29 pm

Mna, dacă nu eram amândoi aşa cum am fost, probabil acum nu mai eram împreună. îi răspunde şi deja îşi acceptă soarta că o să fie văzuţi făcând preludiul acela lung, apoi sex, căci tocmai venea momentul ăla.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 80 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Mar 13, 2018 4:37 pm

Și arată cum cei doi fac sex și cum argintia de la fata cicălitoare se lasă dominată de forma lui mai puternică de atunci. Lui Eden ii era ceva rușine încât e roșu și nu spune nimic. Akame chicotește puțin și îl mângâie pe cap. Să nu vă fie rușine, suntem în familie.Poate nu știți, dar e un obicei al nostru să vedem diferitele momente intime din viață. Este foarte frumos ce ați făcut. Vă iubiți din tinerețe iar asta e mare lucru in ziua de azi.   după o mângâie pe cap și pe Julietta. Eden își acceptă și el soarta. În cameră nu râde nimeni de ei. Lt Alexander e ciudat să își vadă fata așa, dar il ajută să realizeze că fata lui e deja femeie în adevăratul sens al cuvântului.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 80 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Mar 13, 2018 8:08 pm

Michelle, fiind mai cuminte, nu era tocmai în spiritul acelei "traditii" așa ca ea prefera sa se retragă. Păcat ca nu pot face așa și cei tineri. Julietta mai avea ocazional apucături dîn acelea de perversa, dar tot îi se părea jenant sa o vadă alții. Dar nu suntem obișnuiți...Noi nu suntem așa. comentează apoi la Akame.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 80 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Mar 13, 2018 8:29 pm

Nu trebuie să fi ca noi, dragă Julietta. Doar că uneori trebuie să te privești în tinerețe ce pasiune aveai ca să amintești ce ai în prezent. și are un ton mai serios așa. Mi-aș fi dorit ca dragul meu să îmi ofere atenție cum o faceți voi doi. și o apucă nostalgia.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 80 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Mar 13, 2018 11:49 pm

Fata nu le ştia situaţia, aşa că nu comentează. Se termină şi al doilea filmuleţ cu ei, adică cel în care a lăsat-o însărcinată şi toată lumea (înafară de copii) este mulţumită. Cât de mult îmi place pasiunea voastră, of. Abia aştept să vă văd bătrâni. zice Shirley ca de final, foarte fericită. Julietta se bucură şi ea, dar pentru că era gata filmul. Acum puteau scăpa. Poate că mai bine i-ar fi anunţat de prunc prin telefon.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 80 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Mar 13, 2018 11:56 pm

Pe unde ați vrea să mergeți în călătoria voastră? Așa, ca în caz de ajutor să venim imediat. întreba și Izaya. Hmm. O să începem cu Los Angeles, după Paris, Roma ,Seul,Canada , Koreea de sud, și pe final când ea nu mai poate călătorii câteva luni o să stăm prin Sicilia. le zice Eden normal. O călătoe de genul în jurul lumii chiar le va prinde bine.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 80 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 80 of 100 Previous  1 ... 41 ... 79, 80, 81 ... 90 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum