Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 84 of 100 Previous  1 ... 43 ... 83, 84, 85 ... 92 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 84 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Mar 16, 2018 9:25 pm

Cecilia
Spoiler:
Pai când eram mica l-am lăsat scurt ca sa nu fim confundate. Apoi, după ce te-ai vopsit, mă obișnuisem cu el și am zis sa îl mai țin așa. Dar după naștere l-am lăsat sa crească. Mi se pare ca se potrivește mai bine la o mamă tânără. Sunt mai serioasa. răspunde și rade și ea de asta. Parul ei avea o întreagă istorie.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 84 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Mar 16, 2018 10:00 pm

Părul ambelor fete are o întreagă istorie.Iar nepoțica mea Celia ce mai face?Știu că e colegă cu fiul meu dar nu știu mai mult de ea. o întreba curioasă și interesată, că tot a deschis ea subiectul cu mama tânără. Akame totuși observă că fizic Cecilia s-a mai maturizat și ea. În timp ce blonda a rămas cam la fel ca fată.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 84 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Mar 17, 2018 9:42 am

Celia? Din câte știu eu, este bine. E împreună cu fiul lui Jimin, cel pe care l-a blestemat Mona. Mai stau și împreună,  mai vine și pe acasă. Fac echipa buna, căci ea nu a moștenit nimic din puterile familiei. E cam ciudat. Se poate transforma în arme și suporta multa durere. Klaus chiar a facut-o vampir ca sa aibă o mai mare conexiune cu ea și sa nu moara. explica mămica, fericita pentru fata ei. Din pacate, ea nu știa ca Celia trecea acum printr-o faza nasoala în care se simțea pe locul 2 la Klaus, după antrenamentele pentru putere. Și era acum fix ca mama ei....nu știa cum sa îi zică băiatului ca sa rezolve problema asta. Dar Eden? Înafară de nunta, nu am mai auzit nimic.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 84 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Mar 17, 2018 9:45 am

Așa mamă așa fică gen... Dar totul se poate rezolva! Deci la trup și puteri a moștenit nivelul lui Levi, dar acuma e nemuritoare ca noi din cauza vampirului. Interesant... și se gândește blonda. Poate mai târziu apuc să o cunosc. Din cauza călătoriilor mele n-am apucat să văd cum crește prea mult generația asta. Acum câțiva ani Eden al meu era într-o depresie și acuma o să fie tată...Totul s-a întâmplat atât de repede...Știu doar că va pleca cu prietena lui o vreme cât timp e însărcinată și va mai sta cu ew câteva luni ca să se pună pe picioare. Altceva nu prea cunosc.
..
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 84 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Mar 17, 2018 10:06 am

Sigur vine deseară la cina. Mergem acasă la mine și o cunoști. îi zice zâmbind. Se ridica de pe fotoliul pe care stătea și se pune lângă Akame. Nu ești singura care are nevoie de atenție, știi? La cât de rar avea contact cu Levi, bruneta putea sa își dea doctoratul în "cum e sa nu faci sex 20 de ani".
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 84 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Mar 17, 2018 10:10 am

M-am excitat de când te-am văzut. Așteptam să zici asta. și o pune pe brunetă deasupra ei și începe să o sărute. Ea a apucat să mai facă sex. Dar niciodată nu era așa de pasionată și excitată ca acum cu Cecilia.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 84 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Mar 17, 2018 10:16 am

Cecilia se bucura de asta și își lipește pieptul de al surorii sale, sarutand-o și ea pasional.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 84 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Mar 17, 2018 10:18 am

Blonda ii ridică fusta brunetei și ii dă o palmă la fund, după care o zgârie cu unghiile. Își duce limba adânc în gura ei și începe să se joace acolo.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 84 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Mar 17, 2018 10:22 am

Atunci începe si ea sa o pipăie pe Akame, apoi îi da bluza jos și îi baga ambele mâini pe sub sutien. Sânii ei moi o fac și pe bruneta sa se ude, căci își reamintește de cât de frumos era înainte când o făcea cu Akame.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 84 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Mar 17, 2018 10:27 am

Akame zâmbește pervers și ii duce o mana între picioarele ei să simtă cât de udă e. Ii dă bluza brunetei jos și ii sărută sânii ei mari și fermi.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 84 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 84 of 100 Previous  1 ... 43 ... 83, 84, 85 ... 92 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum