Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 92 of 100 Previous  1 ... 47 ... 91, 92, 93 ... 96 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 92 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Mar 23, 2018 12:40 am

Celia era deschisă la oameni şi prietenoasă, plus că simte o sinceritate în spusele mătuşii sale, aşa că zâmbeşte. Sigur. Mama m-a învăţat să pun mereu familia pe primul loc şi să nu urăsc fără motiv. zice simplu şi o strânge şi ea de mână. Ca să fie sincronizarea perfectă, Cecilia aproape termină de pregătit cina şi se gândeşte să meargă după fete. Ajunge în sufragerie şi e surprinsă fericit de ce vede. Dacă nu vă întrerup momentul emoţionant, vreau să vă anunţ că masa e aproape gata.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 92 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Mar 23, 2018 12:43 am

Acuma Akame se bucură că poate avea grijă și de Celia. Că și ea voia să aibă o fată. Așa că pleacă fetele la masă iar Akame stă în capăt că acolo era liber. Voia să le vadă pe amândouă și cum sunt puse așa era perfect. Celia, ție ce îți place să faci? o întreba zâmbind. Că vrea să o cunoască mai bine.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 92 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Mar 23, 2018 12:56 am

Toate încep să mănânce, dar fetiţa ia o pauză imediat ca să răspundă Păi... Meseria de erou ocupă mult timp, fie că avem misiuni, fie că nu, dar când nu am nimic de făcut, mă uit la seriale sau mă ocup de grădinărit. Îmi plac mult florile şi avem o mică grădină în spatele casei de care mă ocup cu mama. E una dintre activităţile pe care le facem împreună cu fiecare ocazie. îi răspunde, dar ca să nu fie singura ce e interogată, întreabă şi ea Ţie ce îţi place, mătuşă?
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 92 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Mar 23, 2018 12:59 am

Pe lângă seriale. Îmi place să fac foarte multe cumpărături, să socializez, să cunosc oameni interesanți , să vizitez muulte locuri noi. după ia o pauză din vorbit. Dar cel mai mult îmi place să fac sex, mai ales cu jucăriile. și dă lovitura critică, să vadă reacția Celiei dacă și ea seamănă aici cu gemenele sau nu.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 92 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Mar 23, 2018 1:04 am

Cecilia aproape ca se îneacă când o aude pe Akame ca vorbește de asta la masa de fata cu fetița ei. Adică helău totul cu o limita! Era conștienta de faptul ca Celia făcuse sex pana acum cu Klaus de multe ori, dar a fost adus în discuție prea brusc. Brunetica în schimb sta puțin sa se gândească și după zice pe un ton normal Și mie. Datorita bunicilor Izaya-San și Shirley-San.Ei m-au apropiat mult de Klaus prin asta. iar mai mult nu dezvolta subiectul tocmai pentru ca e mama ei de fata.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 92 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Mar 23, 2018 1:08 am

Se știe că Rușinea e la miliarde de Km distanță de Akame, n-are nici un pic de restrângeri să zică ce vrea și când vrea. Observă reacția Ceciliei și e mulțumită de răspunsul Celiei. Așa că dă aprobator din cap și subiectul ia o pauză o vreme. Cel puțin cât sunt la masă. Astfel blonda începe să mănânce fără a mai zi ceva ce să o deranjeze pe sora ei.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 92 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Mar 23, 2018 10:37 am

Asa se liniștește și inima mămicii și toată lumea poate manca în mod normal. După ce termina, Cecilia se ridica sa spele vasele în timp ce fetița ei șterge masa sa fie curata.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 92 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Mar 23, 2018 10:51 am

Akame totuși voia să facă o supriză plăcută Celiei. Așa că-și folosește puterile minții iar în camera ei apare un cufăr foarte mare de costume sexy împreună cu cele mai noi și dezvoltate sex toys și cu un bilet de la blondă. Că a recunoscut camera ei după urma de energie a celei mici și acolo era cea mai multă. Poți să te duci în camera ta te rog să-mi aduci ceva cu care să-mi prind părul? E cald aici și aș avea nevoie. îi zice pe un ton inocent. Bine , face asta din plăcere dar și ca să apuce să stea puțin timp cu Cecilia singure.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 92 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Mar 24, 2018 1:27 am

Bruneţica dă aprobator din cap şi pleacă la etaj în camera ei să caute un elastic de păr. Când ajunge acolo, însă, e surprinsă de cadoul ce era fix în mijlocul încăperii. Nu simte nici o energie negativă de la el aşa că merge să-l desfacă direct şi, când vede ce e, nu ştie cum să reacţioneze. În timpul acela, mama ei începe să spele vasele cu apă caldă şi face şi puţină conversaţie cu Akame Celia pare să te placă.Chiar i-ar fi prins bine mai mulţi din familie alături. Cu părinţii noştri plecaţi pe insulă...
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 92 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Mar 24, 2018 3:40 am

Akame îi ia mijlocul în brațe și o ascultă. Celiei îi lipsește o persoană puternică care să-i dea curaj....Cum Levi e un bou și o ignoră o să încerc eu să o ajut. și zâmbește cald și sincer. După care duce palmele pe sânii ei. Și ce casnică frumoasă ești tu.Ma amuzat reacția ta când i-am zis de sex toys. și o mușcă ușor de ureche, mai pervers așa.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 92 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 92 of 100 Previous  1 ... 47 ... 91, 92, 93 ... 96 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum