Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 98 of 100 Previous  1 ... 50 ... 97, 98, 99, 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 98 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Mar 24, 2018 8:21 pm

Bruneta îşi lipeşte sânii de pieptul lui şi stă acolo cu drag. Şi eu te iubesc, Akame. Îmi înfloreşti viaţa. iar aici chiar că avea şi ea poftă să îl sărute, aşa că merg în paşi de dans mai în spate, undeva unde să nu-i vadă Celia, şi îl sărută fix când se opreşte melodia. Oamenii se ridică în picioare şi aplaudă.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 98 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Mar 24, 2018 8:26 pm

Akame îi răspunde la sărut cu drag și închide ochii. Când lumea începe să plece desparte buzele și revin la normal la timp. Și cum s-a oprit dansul îi eliberează mâna și spatele și se abține să nu facă ceva pervers iar. E un moment așa de emoționant încât ar fi mers un sex la hotel. Dar nu, azi e seara fetelor și așa trebuie să se încheie. îi zice la capăt iar o umbră o înconjoară și se reface în femeia îmbrăcată în rochia roșie și se întoarce la Celia. Ți-a plăcut dansul nostru, dragă? și scoate limba jucăuș puțin.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 98 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Mar 24, 2018 8:40 pm

Zici că eraţi un cuplu în toată regula. răspunde Celia şi după chicoteşte. Nu ştiam că te poţi şi transforma. Câte puteri aveţi voi şi eu nu am moştenit nici una, of. Cecilia o ia pe Akame şi se aşează amândouă la loc.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 98 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Mar 24, 2018 8:45 pm

Și te-a deranjat că pentru un moment ți-am ,, furat " mama? și chicotește.Sunt cel mai puternic om din lume.O transformare simplă e o joacă pentru mine. și își mai ia un pahar de vin roșu. În momentul ăsta pot face absolut orice.Dar în ultimii ani, asta a fost cea mai frumoasă zi pentru mine. și spune în timp ce se uită la fete cu un zâmbet larg și cald.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 98 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Mar 24, 2018 8:49 pm

Şi nu m-ai putea antrena şi pe mine? Simt că sunt efectiv nefolositoare pe cont propriu într-o luptă. Înafară de a mă transforma în arme, altă putere nu mai am. întreabă apoi. Cecilia ia şi ea un alt pahar de vin şi bea în timp ce le ascultă.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 98 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Mar 24, 2018 8:52 pm

Eu te pot antrena cu mare drag. Dar vezi că sunt foarte dură la antrenamente. Poți să îți întrebi verișorul mâine la baza eroilor. Că poate ar trebui să știi înainte de a lua o decizie. ii zice sincer și la modul cel mai serios. Știe și ea cât de nemiloasă e la antrenamente, n-are milă nici pentru propriul copil și nu vrea să își strice relația cu Celia atât de repede din cauza asta.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 98 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Mar 24, 2018 8:58 pm

Acum că simte seriozitatea din tonul ei, se uită puţin confuză la mama sa. Cecilia ştia ce antrenamente face Akame, că doar a fost crescută de tatăl lor, helăău, aşa că ea n-ar fi avut probleme, dar îi era cam frică pentru fiica ei. Dar...Ţi-am zis că nu prea am cine ştie ce puteri. se apără repede şi oftează.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 98 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Mar 24, 2018 9:03 pm

Well. Nu m-aș bate cu tine. Ci mai degrabă te-aș duce într-o pădure singură unde-s multe animale sălbatice precum urșii și lupii.
O experiență de genul te-ar face să depășești unele temeri și să evoluezi. Fără telefon sau mâncare. Așa, de început.
îi zice serios și direct din prima. Da, pare cam mult pentru o fată care nu știe să se bată. Dar era absolut necesar ca Celia să devină independentă și să aibă grijă de ea singură, să nu fie mereu dependentă de Klaus.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 98 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Mar 24, 2018 9:12 pm

Dar nu mi-e teamă de animale! sare repede. Doar că n-aş avea cum să mă apăr.. continuă mai descurajată. Până la urmă, se gândea că pentru ea nu există nici o şansă să aibă vreo altă putere sau să o evolueze pe asta.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 98 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Mar 24, 2018 9:16 pm

Nu ai teamă de animale, dar tu ai teama de a fi singură. Încrederea în tine crește odată cu prezența altor persoane. Trebuie să înveți să te aperi și de a preia inițiativa fără să îți mai pese de părerile celorlalți. Ești o fată bună și te văd și deșteaptă, dar îți lipsește tupeul. Pentru o persoană fără apărare ca tine o săptămână singură în pădure ar fi mai mult decât suficient să-ți dai singură seama ce potențial ai. îi răspunde Akame serios. Când nu face pe proasta, Akame chiar e o persoană inteligentă. În câteva ore ia citit caracterul copilei și și-a format o imagine clară a ce poate și nu Celia.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 98 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 98 of 100 Previous  1 ... 50 ... 97, 98, 99, 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum