Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 50 of 100 Previous  1 ... 26 ... 49, 50, 51 ... 75 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 50 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Feb 27, 2018 12:22 am

Mda, ai dreptate.. O să văd eu. şi oftează. Din moment ce m-a lăsat, mă duc să caut un om să-i beau sângele. De la el am luat doar strictul necesar pentru câteva ore. şi îi face cu mâna fratelui său.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 50 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Feb 27, 2018 12:24 am

Așa trec câteva zile. Allan cu Bella încep să își vorbească ușor, dar mai mult ca prieteni decât ca foști. Cum e zi liberă stă acasă. Se uită în continuare la seriale împreună cu pisicile.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 50 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Feb 27, 2018 12:27 am

Nici Bella nu avea ce să facă şi, fiind vampir, ea nu trăia totul aşa intens, cum a zis şi fratele ei. Îşi revine deci rapid din urma acestei ''despărţiri'' de Pierre de care nici măcar nu mai auzise. Acum era concentrată pe a-l face pe Allan fericit şi să fie al ei, aşa că se gândeşte să-i facă o vizită. Se pregăteşte drăguţ şi merge la casa la care ştia că stă şi ciocăne la uşă.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 50 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Feb 27, 2018 12:30 am

Casa era protejată de o barieră ca blonda să nu intre. Pisicuța movă totuși ii dă un mesaj. Te rog frumos să pleci. Casa e protejată de o barieră anti vampiri. El nu știe că ești în zonă. Doar ce ia mai trecut puțin din depresie. Chiar vrei să îl nenorocești de tot?
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 50 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Feb 27, 2018 12:34 am

Ea chiar se simte jignită când aude de chestiile alea. Pe bune? O bariată împotriva mea? Vreau să-l văd şi dacă nu mă lăsaţi voi, o să afle că sunt aici cu forţa! răspunde hotărâtă şi începe să dea ocol casei ca să o analizeze. Intenţia mea nu a fost niciodată să îl nenorocesc. Vreau să îl fac bine. zice după mai sincer şi mai calm.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 50 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Feb 27, 2018 12:37 am

Cum? Promiți că o să fi cu el iar mai târziu de dai iar de unul cu bani și o să fie mai rău. Asa că nu mersi. ii spune pisicuța mov foarte serios.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 50 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Feb 27, 2018 12:41 am

Deja conversația cu o pisica și părerile unei pisici îi se păreau irelevante, dar erau ajutoarele lui Allan, deci nu le putea jigni sau face ceva rău. M-am învățat minte. Nu o sa mai fac asta niciodată. Pe cuvânt de vampir. răspunde hotărâtă și se oprește lângă un geam din care putea auzi putina gălăgie. Acolo bănuia ca e brunetul.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 50 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Feb 27, 2018 12:44 am

Bine. N-am încredere în tine dar nu vreau scandal. Intră prin ușa din spate că e deschisă. Iar în timpul ăla Allan era în pijama și se juca cu celelalte pisicuțe magice. Îl mai înveselesc.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 50 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Feb 27, 2018 12:43 pm

Bella rasufla și intra în casa. Era cam dezordine si praf, dacă el toată ziua se joaca sau se uita la seriale, dar trece peste detaliile astea deocamdată și merge după miros, spre camera în care era el. Hei, Allan. zice cu un zâmbet micuț și face un pas în camera.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 50 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Feb 27, 2018 12:51 pm

Salutare. Ce vrei de la mine de ai venit personal la mine acasă? O misiune cumva? Sau lipsă de sânge? ii spune în continuare pe un ton neutru. Era înconjurat de pisici și le zice să se ducă în alta parte că e musafir în casă. Allan n-are nici o problemă că a veniți ea la el. Dar să nu se aștepte la prea multe.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 50 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 50 of 100 Previous  1 ... 26 ... 49, 50, 51 ... 75 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum